Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Umarım yeni yüz akımız olur Etox 1,6 Dizel

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    http://ekonomi.milliyet.com.tr/etox-...03/default.htm

Haberi okudum ve heyecanlanmadım dersem yalan konuşmuş olurum.. Haydi umarım Ülkenin adına yakışır bir otomobil olur...
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonucta daha yeni, beklentiyi cok yuksek tutmamak lazim. Devlet guzel bi vergi indirimi vb. tesvikle bu isin arkasinda duracaktir. Insallah adam gibi yerli uretim motosiklete de el atarlar
    dreamkiller bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Aynen artık üretmek lazım.. Üretip dışa bağımlı olmamak lazım..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle almam türk ler yapmış kesin bir üçkağıt vardır bunda :D şaka bir yana umarım seri üretime geçebiliriz
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tasarımı bitip üretim aşamasına gelince devlet ödeneği ve desteği çeker yapılan teklifler lafta kalır bol paralı bir devlet verir milyon doları satın alır tıpkı tt custom gibi

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    jet fadıla yazık oldu adam 2010 yılında seri üretime başlıyacaktı
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapılmaz diye bir şey söz konusu değil , ''alası yapılır , motorunuda yaparız ! gelgelelim satılır mı ? rekabet edebilir mi ? tutulur mu ? engellenir mi ?!! ( Fadıl Akgündüz gibi )
    search16 bunu beğendi.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    "X" harfi varsa bu yerli denilen otomobilde, kesin yapılır, hiçbi şüphem yok

Bir zamanlar "Devrim" değil de "Inkılâpx" olsaydı üretilen otomobilimiz, oda halen yapılıyor olurdu. Dışa özenim varsa teşvik şüphesiz olur.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılmaz diye bir şey söz konusu değil , ''alası yapılır , motorunuda yaparız ! gelgelelim satılır mı ? rekabet edebilir mi ? tutulur mu ? engellenir mi ?!! ( Fadıl Akgündüz gibi )
    jet fadıl engellenmedi...kendisi içine etti...yerli diye avrupadan sadece prototip araç yapan bir şirkete bir model yaptırdı...sende yaptıra bilirsin...atla deve değil...
    sonrada çıkıp koça sabancıya teklif götürecem dedi...s.kleyen olmadı tabii...yani saçmaladı amacı bence sende gel ortak ol sloganıyla vurgundu ...o adam bu memlekete bir kuruşluk hayrı dokunmamış bir zattır...ben dahil pek çok kişiden küfür yiyen uzanlarbile berke barajını yaptı...seçimlerde adayken...muhtarlar aracılığı ile çeşitli yardımlarda bulundu...jet fadıl ne halt etti...bırakın bu engellendi vs şehir efsanelerini...adam ol somutlaştır...planla...desteklenir...

Abi Araba Ne Kadar Kötü Gözüküyor Tekerlikler Hariç Tüm Yerleri Sonradan Eklenmiş Gibi Duruyor.Birde Araba Sıfır Ancak İkinci El Gibi Duruyor:D

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonrada çıkıp koça sabancıya teklif götürecem dedi...s.kleyen olmadı tabii... // ben dahil pek çok kişiden küfür yiyen uzanlarbile
    Aslında bu mesajınıza cevaben bilgilendirme yapmak isterdim , F.A ' ün partilisi de değilim !! , gelgelelim presip olarak forumculukta bu tip üsluplara cevaplama yapmıyorum , içimden gelmiyor açıkçası !..
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    bu olursa sahin dogan gibi.teneke ucuz derler gene dısarı..

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    farklı bir tasarımı olmuş bence bilindik bir modeli makyajlayıp kaktırmaktan iyidir.
    İkincilik kaybedenler içindir...

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Wolksvagenleri andırıyor ilk bakışta,ama şu etox yerine etoks olsa?

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hiç umudum yok Etox'tan, umarım yanılırım. Fadıl Akgündüz'den de umudum yoktu, yanılmadım.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu nasıl yerli ismi arkadaş.Türk alfabesine "X" harfi eklendide bizmi bilmiyoruz? Türk yapımıysa ismide Türk olmalı...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jet fadıl engellenmedi...kendisi içine etti...yerli diye avrupadan sadece prototip araç yapan bir şirkete bir model yaptırdı...sende yaptıra bilirsin...atla deve değil...
    sonrada çıkıp koça sabancıya teklif götürecem dedi...s.kleyen olmadı tabii...yani saçmaladı amacı bence sende gel ortak ol sloganıyla vurgundu ...o adam bu memlekete bir kuruşluk hayrı dokunmamış bir zattır...ben dahil pek çok kişiden küfür yiyen uzanlarbile berke barajını yaptı...seçimlerde adayken...muhtarlar aracılığı ile çeşitli yardımlarda bulundu...jet fadıl ne halt etti...bırakın bu engellendi vs şehir efsanelerini...adam ol somutlaştır...planla...desteklenir...
    Evet berke barajını yaptılar.. Ama maliyetinin 5 katına.. ihale iptalleri tehditler ali cengiz oyunları paravan şirketler.. evet baraj yapıldı sonunda.. Hazır betoın işi nasıl olsa hesap soranda yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

http://www.etox.com.tr/anasayfa
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kötü Photoshop kullanan bir firmaya nasıl güveneyim de arabasını alayım şimdi? Bir tasarımcıya 500 lira verip düzgün web sitesi yaptırmayan adam koca otomobili ne kadar özenli yapacak?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Arabalarının tipi hiç hoşuma gitmedi desem yalan olur ama basit bi kazada bile sürücüsüne mezar olur gibi duruyo, sonuçta sanayi işi araçlar olacak bunlar, nerede lazer kaynak teknolojisi ve alman mühendisliği Bir de araçların gövdesi sac değil de fiberglass olacaksa beş para etmez ne yazıkki.

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kötü Photoshop kullanan bir firmaya nasıl güveneyim de arabasını alayım şimdi? Bir tasarımcıya 500 lira verip düzgün web sitesi yaptırmayan adam koca otomobili ne kadar özenli yapacak?
    Katılıyorum
    Imza mi?? Nereye Atayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)