Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

31 Aralıkta KGS gişeleri kapanıyormuş

Motovento
    REKLAM ALANI
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Arkadaşlar belki bir kaç başlık altında yazılmıştır ama bilgilendirme için yeni bir başlık açayım dedim. HGS almamız gerekiyor.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    O değil de hala bazı otoyol gişelerinde hgs yok, benim de hiç kgs'm hgs'm olmadı bugüne kadar. Artık kgs alınamıyor. Hgs alıp da hgs'nin olmadığı bi gişeye rastlarsam ne yapıcam mesela istanbul-ankara otoyolunda daha geçen ay böyle gişeler vardı.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ogs kalkmayacakmış ben ogs alicam..

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de hala bazı otoyol gişelerinde hgs yok, benim de hiç kgs'm hgs'm olmadı bugüne kadar. Artık kgs alınamıyor. Hgs alıp da hgs'nin olmadığı bi gişeye rastlarsam ne yapıcam mesela istanbul-ankara otoyolunda daha geçen ay böyle gişeler vardı.
    boğaz köprüsünde bile 1 gişede var, onuda KGS lerin yanına koymuşlar, bugün manyağın biri tam HGS ye giderken KGS sırasından çıkıp birden HGS tarafına girmeye çalıştı...

adı HGS ama... en solda olması gerekiyor bu gişelerin aslında...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ogs kalkmayacakmış ben ogs alicam..
    bir bakmışsın seneye onuda kaldırmışlar =) ne yaptıkları belli değil
    Karadeniz - Giresun.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belli değil mi? Yahu hükümet cebimizdeki paramıza gözünü dikti daha nasıl belli değil? Seneye de başka bir yol çıkarırlar paramızı çalıp işletmek için.

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belki bir kaç başlık altında yazılmıştır ama bilgilendirme için yeni bir başlık açayım dedim. HGS almamız gerekiyor.
    Merhaba
    Kaynak güvenilirmi acaba? Yoksa bu haberde duymaya alıştığımız cinstenmidir.
    Selamlar
    Imza mi?? Nereye Atayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Baltassar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Kaynak güvenilirmi acaba? Yoksa bu haberde duymaya alıştığımız cinstenmidir.
    Selamlar
    PTT otoyol üzerinde afişlerle bu şekilde duyuruyor ama bence şimdilik sadece KGS dolumu yapılmayacak bir süre daha mevcut bakiyesi olanlar geçebilecek. Yine söylüyorum bu benim tahminim duyurulduğu gibi bir günde tamamen de iptal edebilirler. Ama ben banka ya da benzinciler HGS işine girmeden HGS almayı pek düşünmüyorum.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bankalar HGS işine girmedi mi? EE nolacak ozaman benim X banka üzerinden aldığım ve içinde bakiye bulunan KGS kartım? Bankaya söyleyip HGS ye aktarsınlar diyecektim....

Diyeceksiniz ki, KGS bitene kadar kullan felan ama cidden yılbaşında KGS gişesi kalmazsa at gibi kalırız yol ortasında...
    #sürenadam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankalar HGS işine girmedi mi? EE nolacak ozaman benim X banka üzerinden aldığım ve içinde bakiye bulunan KGS kartım? Bankaya söyleyip HGS ye aktarsınlar diyecektim....

Diyeceksiniz ki, KGS bitene kadar kullan felan ama cidden yılbaşında KGS gişesi kalmazsa at gibi kalırız yol ortasında...
    Belki de bankalar tam olarak bunu bekliyor. Benim düşüncem bu. Bankadan HGS alıp KGS'deki bakiyeyi buraya aktar der çoğu kişi ama muhtemelen dilekçe yazıp vermeniz gereken KGS bakiyesinin hesaba havale işlemiyle çoğu kişi "zaten 5-10 lira vardı" deyip uğraşmak istemez. Bankalar da millet ümidi kessin ondan sonra geçelim bu sisteme de 5'er 10'ar iyi para toplarız diyebilir. Ama belki de sadece PTT'nin yüzünden bekliyor da olabilirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)