Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mercedes ve Jaguar arasında kararsızım.!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Sevgili arkadaşlar bu konu hakkında sanırın en iyi sonucu siteden alırım şeklinde düşündüm. Konu başlığında da belirttığım gibi bu sıra binek bir araba almak niyetindeyim. Bana kalırsa tercihim 2005 - 2008 modelleri arasında az kilometreli temiz C kasa Mercedes hayalımde. Neden mercedes derseniz daha önce kullandığım son iki arabamdan bu markaya güveniyorum. Fakat bir tanıdık arkadaşımın babası Jaguar X type Executive 2008 model aracını bana vermek istiyor. Aracın artı ve eksilerini gerçek anlamda neden sattığını satıcadan öğrenemiyorum Jaguar' da dünya markası. Fakat sadece yollarda gördüğüm kadar tanıyorum. Tabi ki aracı sadece ben değil eşim (eşimin bana vermediği arabası var fakat kadınlar gününde mutlaka elimden alacaktır.) ve kızım kullanacaklardır. Eşinde,dostunda, Kendisinde veya ailesinde Jaguar otomobil bulunan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum. Çünkü çok kısa sürede karar vermek durumundayım.
    Netice itibarı ile Jaguar alsam tamiri, yedek parçası, servisi ve kazıkları beni üzer mi.? İlgilenen tüm arkadaşlara Teşekkür ediyorum.
    " Aslanların terk ettiği diyarı çakallar istila eder"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Osman abi..18. arabama biniyorum..jaguar her durumda mercedesi yer..kraldır,arabadır..
    ama nacizane şahsen ben tavsiye edemiyorum...sonradan başın ağrıması sözkonusu bence...

servis hizmeti ve fiyatı ve satmak istediğinde bekleyeceğin süre en önde gelenleri...

yani sıfır alınıp 3-5 sene sonra üçüne beşine bakılmadan çook zararına da olsa galeriye bırakılıp yenisinin alınabilmesi gerekir en azından..

şahsi fikrim ve tecrübelerim bu doğrultudadır...
    ,ama hangisi olursa olsun hakkında hayırlısı olsun...
    osmanba bunu beğendi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Sel0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6 - 2007 Kawasaki Zx-6r 636 - 2013
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar bu konu hakkında sanırın en iyi sonucu siteden alırım şeklinde düşündüm. Konu başlığında da belirttığım gibi bu sıra binek bir araba almak niyetindeyim. Bana kalırsa tercihim 2005 - 2008 modelleri arasında az kilometreli temiz C kasa Mercedes hayalımde. Neden mercedes derseniz daha önce kullandığım son iki arabamdan bu markaya güveniyorum. Fakat bir tanıdık arkadaşımın babası Jaguar X type Executive 2008 model aracını bana vermek istiyor. Aracın artı ve eksilerini gerçek anlamda neden sattığını satıcadan öğrenemiyorumJaguar' da dünya markası. Fakat sadece yollarda gördüğüm kadar tanıyorum. Tabi ki aracı sadece ben değil eşim (eşimin ba vermediği arabası var fakat kadınlar gününde mutlaka elimden alacaktır.) ve kızım kullanacaklardır. Eşinde,dostunda, Kendisinde veya ailesinde Jaguar otomobil bulunan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum. Çünkü çok kısa sürede karar vermek durumundayım.
    Netice itibarı ile Jaguar alsam tamiri, yedek parçası, servisi ve kazıkları beni üzer mi.? İlgilenen tüm arkadaşlara Teşekkür ediyorum.
    osman bişey diyecektimde baktım profilinde katıksız laz yazıyor vazgeçtim :D o yüzden sana göre yorum yapıyım dedim cbf150 den sonra çok yavaş gelebilir mercedes bence jaguarı tercih et hem noolucak yedek parçasından bakımından motorunun ustası halleder onaları şimdiden güle güle kullan
    osmanba bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Aman abicim naptın Jaguar falan bünyeyi sarsar...

tek dezavantaj kur..ingiliz sterlini malumun...ve piyasası olmayan 2.elde çok zorlayan alım satımında çok tereddüt edilen bir marka...

http://www.jaguarturkey.com/xf/bakim_cizelgesi.asp

tek bakım için 200 sterlinden fazla 650-700 lira ödeyeceksin...

Mercedes içinde aynı şey geçerli aslında euroda çok değerli ama...en azından Mercedesin yedek parça konusunda alternatifi var...benim için Mercedes Tofaş Fıat gibi Anadoluda her daim servis hizmeti görür...

genelleme yapıyorum sadece algımdaki bilgileri aktarıyorum...C serisine soğuğum huzur E serisinde diyorum...direkt modelide söylüyorum...

220 CDI Avantgarde...ha çok para dersen uygun fiyatlıları var...jaguar risktir...nedn bu riske giresin...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96547750/detay

c180 beğeniyorsan muhtemelen böyle birşey alırsın...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3972614/detay#
    osmanba bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abi..18. arabama biniyorum..jaguar her durumda mercedesi yer..kraldır,arabadır..
    ama nacizane şahsen ben tavsiye edemiyorum...sonradan başın ağrıması sözkonusu bence...

servis hizmeti ve fiyatı ve satmak istediğinde bekleyeceğin süre en önde gelenleri...

yani sıfır alınıp 3-5 sene sonra üçüne beşine bakılmadan çook zararına da olsa galeriye bırakılıp yenisinin alınabilmesi gerekir en azından..

şahsi fikrim ve tecrübelerim bu doğrultudadır...
    ,ama hangisi olursa olsun hakkında hayırlısı olsun...
    Samet dostum; şu ana kadar bu konuda danıştığım üç beş arkadaştan sadece Jaguar için biri iyi not verdi. Senin düşüncelerini de kesinlikle değerlendireceğim . İlgine teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Alıntı Sel0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osman bişey diyecektimde baktım profilinde katıksız laz yazıyor vazgeçtim :D o yüzden sana göre yorum yapıyım dedim cbf150 den sonra çok yavaş gelebilir mercedes bence jaguarı tercih et hem noolucak yedek parçasından bakımından motorunun ustası halleder onaları şimdiden güle güle kullan
    Anladım. Mesajın alınmıştır.

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jaguar X type Executive 2008 bu aracın aynısından bizim binanın apartman sorumlusunda vardı.(kapıcısı) performansı ivmelenmesi ok gibi diyordu.biraz burjuva arabası.güle güle kullan alırsan.kazasız belasız
    osmanba bunu beğendi.
    103 hp

Motosikleti
    Samet dostum; şu ana kadar bu konuda danıştığım üç beş arkadaştan sadece Jaguar için biri iyi not verdi. Senin düşüncelerini de kesinlikle değerlendireceğim . İlgine teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Anladım. Mesajın alınmıştır.
    rica ederim Osman abi..dediğim gibi jaguara laf söyleyen ,çamur atan arabadan anlamıyordur...ama malum Türkiye şartlarında çok afedersin kaba tabirle paraya para demeyen kesimin arabası olmuş artık..bir diğer kaba tabir ile utanmasalar sıradan arabalara 5 liraya sattıkları benzini jaguar kullanıcılarına 15 liraya satmaya kalkacaklar.buna fırsat verilmemeli diye düşünüyorum...sanırım son cümle fikrimi daha iyi anlatmama yardımcı olmuştur...
    osmanba bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman abicim naptın Jaguar falan bünyeyi sarsar...

tek dezavantaj kur..ingiliz sterlini malumun...ve piyasası olmayan 2.elde çok zorlayan alım satımında çok tereddüt edilen bir marka...

http://www.jaguarturkey.com/xf/bakim_cizelgesi.asp

tek bakım için 200 sterlinden fazla 650-700 lira ödeyeceksin...

Mercedes içinde aynı şey geçerli aslında euroda çok değerli ama...en azından Mercedesin yedek parça konusunda alternatifi var...benim için Mercedes Tofaş Fıat gibi Anadoluda her daim servis hizmeti görür...

genelleme yapıyorum sadece algımdaki bilgileri aktarıyorum...C serisine soğuğum huzur E serisinde diyorum...direkt modelide söylüyorum...

220 CDI Avantgarde...ha çok para dersen uygun fiyatlıları var...jaguar risktir...nedn bu riske giresin...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96547750/detay

c180 beğeniyorsan muhtemelen böyle birşey alırsın...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3972614/detay#
    mete Görüşlerin için çok teşekkürler. İnan Jaguar markayı sadece yollarda gördüğüm kadarı ile bilirim. Bu araç hakkında olumsuz olarak aldığım sonuçlar çoğunlukta. Ta sende birçok araca binip inen biri olarak haklısın ve görüşüne yer veriyorum. Daha önce hep E kasa kullandım. Son arabayı satarken eşime kendi arabasını satmasını ve benim arabayı kullanmasını önerdin isede büyük araba diye istemedi. Şimdi de bu nedenlerden dolayı C kasayı tercih ediyorum. Çok yeni ve pahalı olsun özellikle istemiyorum. Çünkü yedek sürücüler mutlaka bir yerlerini kırıp kopartacaklardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jaguar X type Executive 2008 bu aracın aynısından bizim binanın apartman sorumlusunda vardı.(kapıcısı) performansı ivmelenmesi ok gibi diyordu.biraz burjuva arabası.güle güle kullan alırsan.kazasız belasız
    Sitedeki dostlardan bu araç konusunda genelde olumsuz görüşler geliyor. Benim bu konuyu burada açmamdaki sebep zaten artı ve eksileri hakkında yardım görmek. Bu nedenle her görüşe yer veriyorum.
    Birde sizden rica etsem bu araç sahibinden olumlu olumsuz cevap alabilirseniz çok daha memnun kalırım. İlginiz için teşekkürler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kapıcıymış boş zamanlarında kaçak et kesiyo heralde benim tanıdığım kapıcılar genelde fiat reno falan alır.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Şöyle bir durum var; trafikte her gün yüz tane mercedes görüyoruz. Bir c180 yanımdan geçse muhtemelen farkederim ama bir X type yanımdan geçse bir bakarım, bir daha bakarım, bakmadan duramam 2-3 kere yolcu olarak binme fırsatım oldu jaguar saygıyı hakeden ve saygı gören bir araba.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    rica ederim Osman abi..dediğim gibi jaguara laf söyleyen ,çamur atan arabadan anlamıyordur...ama malum Türkiye şartlarında çok afedersin kaba tabirle paraya para demeyen kesimin arabası olmuş artık..bir diğer kaba tabir ile utanmasalar sıradan arabalara 5 liraya sattıkları benzini jaguar kullanıcılarına 15 liraya satmaya kalkacaklar.buna fırsat verilmemeli diye düşünüyorum...sanırım son cümle fikrimi daha iyi anlatmama yardımcı olmuştur...
    Samet dostum inan sizlere güveniyorum. Bu yazılanları eşimde takip ediyor. Çünkü arabasını bize satmak isteyen eşin tarafı bir yakını. Bu nedenle eleştirileri kendisi de dikkatle okuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir durum var; trafikte her gün yüz tane mercedes görüyoruz. Bir c180 yanımdan geçse muhtemelen farkederim ama bir X type yanımdan geçse bir bakarım, bir daha bakarım, bakmadan duramam 2-3 kere yolcu olarak binme fırsatım oldu jaguar saygıyı hakeden ve saygı gören bir araba.
    Sanırım Türkiye'de az olduğundan olacak. Yoksa bizler yurt dışında olduğumuz zaman halk arasında sıradan bir araç olarak sahibi olmuştuk.
    Bizde şu an gündeme gelmesinin sebebi hem çok az kilometrede, Garaj arabası, sahibi uzakda olsa tanıdık olması, fiyatının de abartılı olmaması gibi nedenler. Fakat araba konusunda sıfır bilgiye sahibim.

Motosikleti
    mete Görüşlerin için çok teşekkürler. İnan Jaguar markayı sadece yollarda gördüğüm kadarı ile bilirim. Bu araç hakkında olumsuz olarak aldığım sonuçlar çoğunlukta. Ta sende birçok araca binip inen biri olarak haklısın ve görüşüne yer veriyorum. Daha önce hep E kasa kullandım. Son arabayı satarken eşime kendi arabasını satmasını ve benim arabayı kullanmasını önerdin isede büyük araba diye istemedi. Şimdi de bu nedenlerden dolayı C kasayı tercih ediyorum. Çok yeni ve pahalı olsun özellikle istemiyorum. Çünkü yedek sürücüler mutlaka bir yerlerini kırıp kopartacaklardır.[COLOR="Silver"]

)
    riske girmeye değmez abi boşver...A4 ve A6 kullandığım için istemdışı hayatımda gördüğüm tek hatunu karım bilirim diye düşünüyorum..teşbihte hata olmaz... Audı arabaların aslında şahıdır biraz...hem şahı hem padişahı...garanti bankasının yöneticisini taşıdığım dönemlerde eski kasa a4 yeni kasa a4 ve yeni kasa a6 lar ile banka gn.md yardımcılarının a8 lerine sıklıkla bindiğim için benim için araba demek Audı demek...neden Audı almalıyım beni ikna et dersen kusursuz ve sade lüksü bu marka verir...şımarık değildir...babam nedeniyle zaten alman ekolüyle büyüdük...opel audı ve vw üçgeninden çıkamıyorum...ilk arabamızda opel rekord 1977 model...

yeni kasa a6 daki şu dizayna bak abi..ne kadar şık ve karakteristik değilmi...

a4 eski kasa desen çok diridir her anlamda...

ha Opelin Insıgnıa modeli fiyatıylada aslında yollarda beğenilen dikkat çeken bir model...

Mercedes öyle sürprize açık bir arac ki ...makam tipi s 500 kullandım belimizi büktü namussuz araba...masraflıydı..ha yolda millet bakıyormu bakıyor...

buda ilk arabamız 77 Opel...asalete bak...milletin murat 124 e araba dediği günler düşün yani...

Jaguar seçmemen için bir neden daha söyleyeyim hatta en önemlisi...

Allah korusun bir kaza yaptın hata karşı taraf da...farzedelim yani kaskosuzsun...trafik poliçelerinde üst limit 15 bin civarı...karşı tarafın sigortası 15 bin üzerinde ödeme yapmaz ise (hasar durumuna göre tabi) araban perte çıkar...haydi burdan yak...

Bmw 5.20 d kullandım...patron sıfır almıştı ...177 hp ve isteneni fazlasıyla veriyor ...BMW yide düşün..5 serisi de efsanedir...
    osmanba bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Mersedes kraldır.. Arabaların babasıdır..
    Amma velakin jaguar arabanın dibidir...
    Şu dünyaya bidahamı gelicez..

Eğer param olsun alacağım tek arabadır...
    Ne model olursa olsun...
    İmkanın varsa al kullan hocam...
    Ama sonrasında mersedes değil Rolls Royce keser seni ;)
    osmanba bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Mete verdiğin bilgiler çok doğu. Az önce Araba konusunda düşüncelerimizi duyan bir aile dostumuz aradı. Çalıştığı iş yerinde bulunan Jaguar araca sol kapıdan vurulup kapı değişmesi gerekmiş. 15000 TL. yeni kapı için istenmış. Sonuçta bu gibi nedenlerden dolayı bu arkadaşımız önermiyor.
    77 OPEL in baba olduğu dönemlerde kullanmıştım. Üstüne araba yoktu. Az da olsa bilirim.
    Audi' ye gelince piysada çok göze çarpan bir marka. Bizlerde doğrusu hiç düşünmedik. Çünkü bu aracı da hiç tanımıyoruz. Ayrıca pahalı da olması gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mersedes kraldır.. Arabaların babasıdır..
    Amma velakin jaguar arabanın dibidir...
    Şu dünyaya bidahamı gelicez..

Eğer param olsun alacağım tek arabadır...
    Ne model olursa olsun...
    İmkanın varsa al kullan hocam...
    Ama sonrasında mersedes değil Rolls Royce keser seni ;)
    Sağol dostum. İyi dileklerin için teşekkür ederim. Benim son sattığım Mercedes arabayı garajda tozlanıp yıkamaktan, Üstünden kedileri kovalamaktan, kullanmadığım için gerektiği an aküsünü şarj ettirmeden binme şansım olmadığından ve birde herzaman birkaç motor elimin altında olup arabayı hiç kullanmiyor gibi olduğumdan, Daha doğrusu hanımın dırdırından kurtulmak için sattım. Araba kullanmak gerektiğinde hanımın Reno modus arabası bana sıkıcı geliyor. Bahsettiğim araçlardan birini alırsam eşimin arabasını satmak niyetindeyim.

Motosikleti
    Mete verdiğin bilgiler çok doğu. Az önce Araba konusunda düşüncelerimizi duyan bir aile dostumuz aradı. Çalıştığı iş yerinde bulunan Jaguar araca sol kapıdan vurulup kapı değişmesi gerekmiş. 15000 TL. yeni kapı için istenmış. Sonuçta bu gibi nedenlerden dolayı bu arkadaşımız önermiyor.
    77 OPEL in baba olduğu dönemlerde kullanmıştım. Üstüne araba yoktu. Az da olsa bilirim.
    Audi' ye gelince piysada çok göze çarpan bir marka. Bizlerde doğrusu hiç düşünmedik. Çünkü bu aracı da hiç tanımıyoruz. Ayrıca pahalı da olması gerek.
    Audı sana lüksü tepside sunmaz abi...genel algıya hitap etmez...seçici algıya hitap eder...Audiyi anlamak için yaşamak lazım...o konforu tatmak lazım...Audi pahalı evet...ama mercedes tercihi yapan bir abime A3 tavsiye edebilirim..ha A3 kasa genc işi dersin beğenmezsin ayrı..sizinkiler A3 e bayılacaklar...

reno modus demişsin scenic kullandım o garip hantal şanzımanını halen çözebilmiş değilim...keyfe keder geçen vitesler falan ama resmen minibüs gibi geniş iç hacmiyle kalbimi kazandı...
    osmanba bunu beğendi.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jaguarin klası 90 ların başına kadar idi (v12 li motorlari olan, gerçek deri ve ahşap döşemeli, kare farli, zamanının bmw 7 serisi ve 500 sel ile eşdeğer olan). Bugün yollarda dolaşan ford fiesta veya toyota corolla dengi jaguarlar la karışmasın.
    osmanba bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Audı sana lüksü tepside sunmaz abi...genel algıya hitap etmez...seçici algıya hitap eder...Audiyi anlamak için yaşamak lazım...o konforu tatmak lazım...Audi pahalı evet...ama mercedes tercihi yapan bir abime A3 tavsiye edebilirim..ha A3 kasa genc işi dersin beğenmezsin ayrı..sizinkiler A3 e bayılacaklar...

reno modus demişsin scenic kullandım o garip hantal şanzımanını halen çözebilmiş değilim...keyfe keder geçen vitesler falan ama resmen minibüs gibi geniş iç hacmiyle kalbimi kazandı...
    mete Dostum hamımdan yana mısın, yoksa benden yana mı ? Sen dememiş miydin bana. Audi'lerin sürekli şanzımanı karışır vitese geçmez, yokuşta geri kaçar, lastiği batlar, benzini biter...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jaguarin klası 90 ların başına kadar idi (v12 li motorlari olan, gerçek deri ve ahşap döşemeli, kare farli, zamanının bmw 7 serisi ve 500 sel ile eşdeğer olan). Bugün yollarda dolaşan ford fiesta veya toyota corolla dengi jaguarlar la karışmasın.
    Arkadaşlardan biri çalıştığı işyerine ait bu seri araçlarda FORD Mondeo motor şanzımanı var diyor.

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Sağol dostum. İyi dileklerin için teşekkür ederim. Benim son sattığım Mercedes arabayı garajda tozlanıp yıkamaktan, Üstünden kedileri kovalamaktan, kullanmadığım için gerektiği an aküsünü şarj ettirmeden binme şansım olmadığından ve birde herzaman birkaç motor elimin altında olup arabayı hiç kullanmiyor gibi olduğumdan, Daha doğrusu hanımın dırdırından kurtulmak için sattım. Araba kullanmak gerektiğinde hanımın Reno modus arabası bana sıkıcı geliyor. Bahsettiğim araçlardan birini alırsam eşimin arabasını satmak niyetindeyim.
    işte bahsetiğim 5 liralık benzini 15 liraya satmak böyle bişeydi abi...alternatifin yok mahkumsun oraya.vermek zorundasın o parayı....15 bine cillop gibi arabalar var yahu ne kapısı???

kısaca bişey anlatayım ..zamanında 8-9 sene önce filan bir R9 vardı ayna camı kırılmıştı..diğer aynadan ters olarak şablon çıkardık..camcıya gittik..bildiğin basit aynadan kesti verdi...borcumuz ne dedik?? araba ne abi dedi... R 9 deyince dudak büküp 1 lira ver yeter abi dedi..
    Allah'tan mercedes yada jaguar demedik..10 15 tl isterdi kesinlikle...

insanımız insan,servisimiz servis işçiliğimiz malzememiz gerçekten hakettiği kadar olsa jaguarı bir saniye bile düşünmeden al derdim...ama sanırım asıl derdim anlaşıldı artık....
    osmanba bunu beğendi.

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Jaguarin yanindan bile gecme derim sana ben, Amerikada fakir arabasi o. 100.000 mile i gecipte, yag akitmayanini gormedim ben daha o araclarda. Ayrica arkadasim amerikada araba alip satma isi yapiyor, onun dedigine gore 5 para etmez bir aracmis. Ama gozu kapali, 88 model mercedesi bile alirim demisti ve aldida. Bukadar soliyim, umarim cevabim kararinizi vermenize yardimci olur.
    osmanba bunu beğendi.

Motosikleti
    işte bahsetiğim 5 liralık benzini 15 liraya satmak böyle bişeydi abi...alternatifin yok mahkumsun oraya.vermek zorundasın o parayı....15 bine cillop gibi arabalar var yahu ne kapısı???

kısaca bişey anlatayım ..zamanında 8-9 sene önce filan bir R9 vardı ayna camı kırılmıştı..diğer aynadan ters olarak şablon çıkardık..camcıya gittik..bildiğin basit aynadan kesti verdi...borcumuz ne dedik?? araba ne abi dedi... R 9 deyince dudak büküp 1 lira ver yeter abi dedi..
    Allah'tan mercedes yada jaguar demedik..10 15 tl isterdi kesinlikle...

insanımız insan,servisimiz servis işçiliğimiz malzememiz gerçekten hakettiği kadar olsa jaguarı bir saniye bile düşünmeden al derdim...ama sanırım asıl derdim anlaşıldı artık....
    Teşekkürler samet. Evet bu sebeplerden dolayı insanın birkez daha düşünmemesi imkansız oluyor gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jaguarin yanindan bile gecme derim sana ben, Amerikada fakir arabasi o. 100.000 mile i gecipte, yag akitmayanini gormedim ben daha o araclarda. Ayrica arkadasim amerikada araba alip satma isi yapiyor, onun dedigine gore 5 para etmez bir aracmis. Ama gozu kapali, 88 model mercedesi bile alirim demisti ve aldida. Bukadar soliyim, umarim cevabim kararinizi vermenize yardimci olur.
    gorkemuls Mutlak ki tüm arkadaşlarımızın görüşlerini tek tek okuduğumuz gibi değerlendirmeye de alıyoruz. İnşallah doğru yolu seçmemizde sizlerin de payı olacaktır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)