Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ali AĞAOĞLU Ve Aykırı Sorular

Motovento
    REKLAM ALANI
    frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar paran varken hele hele o dönemde trafik polisi=çay çorba parası olunca sorun olmuyor
    Sayın Ağabeyim,Kurallar kanunlar o dönemde de vardı.Zengine ayrı uygulanır fıkaraya ayrı uygulanır hale bunlar getirdiler.Utanmadılar hiç.Kanunları uygulayıcılar satın alınır olunca Gün doğdu Ali'ye Veli'ye.Ali Ağaoğlu gibi Yüzlerce var ülkemizde bunlar göz önünde olanlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    oldu olacak ben size programın özetini sunayım

http://youtu.be/LdTLG0w0T_o

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Baya şeffaf bir adammış 12:50'ye dikkat.!

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    etek giyebilir tehlikelı,,0 agaçları ben kesmedım arkadaşlar kestıyse sorumluluk kabul etmemde dıyebılır ....
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Maslak, Şişli ilçesine (chp) bağlıyken, İstanbul nefes bile alacak halde değil, zaten bir ormanımız kaldı deyip projeye izin çıkmadı ve tek yeşil kalan bölgeydi.

Aniden bişeyler olup Maslak Sarıyer İlçesine bağlandı ( ne hikmetse ), ve toprak, ağaç... oldu sana BETON

Hiçbir özelliği olmayan betonculardan biri sadece bana göre. Hepsi aynı dili konuşuyor zaten, yok refah, huzur,depreme dayanıklı, bilmemne... ozaman yapsaydılar İzmit'e, Erzincan'a, Van'a da öyle konuşsalardı Ben Yaptım diye.

Bir sorun var ise projelendirilir, çözüm aranır. İstanbul'un alışveriş sorunu mu var ? Barınma sorunumu var, heryer satılık, kiralık dolu? Bana göre trafik sorunu bile yok, İstanbul yoldan geçilmiyor!!! Tek bir sorunu varsa o da NUFUS!

Memleketin heryeri güzel zaten, halkı birkaç noktaya yığmanın mantıklı bir açıklaması olamaz. Ülkede isihdamı sağla ki millet bir noktaya yığılmasın.

Bazı kriterler koy ki her parası olan gidip memleketimin en verimli ovalarından Çukurovaya beton dökmesin bazı şehirlerin son su kaynaklarını yıkmasın, son ormanlarını katletmesin...

Bu yapılmadığına göre demekki kasıt var, "daha fazla dahaaaaaaaa" demek için birşeyler yapmak gerek, göze batmaması için sorun gerekiyor! Bunlarda önce sorun çıkarıyorki arkasına sığınılacak bir sebep oluşsun.

Birde çözümmüş gibi gösterip temiz pak bi iş çevrilsin offf tadından yenmez, herkes baş tacı yapar, bilip bilmeden, boş boş ağızdan ağıza "Adam Yapıyor Abi" derler

Neyse bu konular uzar gider, asıl anlaması gerekenler zaten algısını kaybetmiş olduğuna göre kendi kendimize konuşur dururuz
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    arkadaşlar yapılması gereken bişey bu hemen gaza gelmeyin ağaç kesmeyle doğa ölmez kaçınız ömründe birden fazla ağaç dikti kaçınız yere çöp izmarit atmam diyebilir vb. haa bu demek olmuyorki doğayı yeyip bitirelim iç anadoluda binlerce dönümlük tarıma elverişsiz dağlar tepeler var buraları ağaçlandıralım ama gerektiği zaman ağaç kesmek mecburiyetindeyiz

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu herif neden küfreder gibi soru soruyor? üslub terbiye öğrenememiş mi? Durun nedenini ben söyleyeyim böyle olunca daha dikkat çekiyor hayvanların dinlemesi için hayvan gibi konuşarak program sunuyorlar.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)