Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorcular ve sismanlik.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Deli cerkes abim, bisikletim var. Fakat niye bilmiyorum ama binesim gelmiyor. Sanirim motor bize boyle seyler yaptiriyor. Suanda ameliyatimdan dolayida, bisiklet kullanmam yasak. Ancak 1 ay sonraya falan.

---------- Post added at 02:37 ---------- Previous post was at 02:35 ----------

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala ben zayıflamaya karar vermene çok sevindim ya bizim burda bi cocuk var kilolu heveslenip motor almış nemi almış R1 gecen gün yolda gördüm nası duruyodu varya motor sanki cbr 125 gibiydi altında.
    şimdi kızıyorum yani bukadarmı zor kilo vermek diye cevremde bi arkadaş var ekmegi kestirdim ona inş.oda fazlaları vericek en nefret ettiğim şey kilo.insanın herşeyinden alıp götürüyo.ben kilo alcam diye cebelleşiyorum ama hiperaktifim hayatta otururken göremezsin beni keşke 75 kilo olsam sıska duruyorum sinir oluyorum ama en azından sağlıklıyım ve inşallah azminden dönmesin kilo verirsin benim takıntımdır kilo.yani senin adına çok sevindim inan
    Cok tesekkurler, bende hic sevmiyorum inan. Takinti oluyor bende kilo. Oncede 2 kilo alsam, aninda verirdim. Simdi sanirim biraz fazla aldim, tarti bana bakiyo ben tartiya Ama beni motive etmeniz cok mutlu etti. Gercek saolun.

---------- Post added at 02:40 ---------- Previous post was at 02:37 ----------

Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilo vermenin sporla yapmanin en iyi yolu cardio egzersizleridir . Yani kalbinizi yormadan yapilan tempolu ama uzun suren bir yuruyus cok ciddi sekilde yag yakmanizi saglar . Bunu akilli telefonlarinizla takip edebileceginiz bantlar bile mevcut . Kalbinizin ustune taktiginiz bluetooth ozellikli bant size android veya iphone uygulamasi ile dogru tempoda spor yapmanizi sagliyabiliyor .

Bana Sorarsaniz eve bir kosu bandi alin . Ve onu duzenli yurumek icin kullanin .
    Ve kendinize soz verin bu kosu bandini elbise askisi yapmiyacagim diye . Cevremdeki herkes elbise askisi yaptida sonunda
    Inanir misiniz daha 3 gun once aldim kosu bandi Umarim bende askilik yapmicam. Gercekten kaliteli bisey aldim. Gun asiri olarak kosuyorum. 20 dakika sureyle, once hizli yuruyusle basliyorum. 17 dakika full kosuyorum (7.4 km hizla). Sonrasinda hizli yuruyusle bitiriyorum. Azmin elinden ne kurtulmus
    skyytr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    ne zaman kilo verme ve fit bi vücuda sahip olma isteği gelse hep 1-2 saat sonra geçiyo

umarım sende geçmez unutma azimle şey yapan mermer taşını delermiş
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Köpek alın!!! evet evet onu yürütmek zorunda olduğunuzdan sizde farkında olmadan yürüyüş yapıyor olacaksınız hem sabah hem akşam.. Yoksa evdeki mobilyaları değiştirmek zorunda kalırsınız bununla birlikte ona sizinle nasıl yürüyeceğini öğretirseniz bu yürüyüşler tadından yenmez hale gelebiliyor

Bu öneriye birde 3 beyazsız hayatı (şeker,tuz,un) eklerseniz off mis gibi.. Zamanında 104 kilodan 81 kiloya düşmüşlüğüm vardır.. Sonra sedanter yaşantıya devam edip 92 olduk ama napalım bundada bir hayır vardır ama kilo vermek lazım..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    İki tavsiyede bulunayım. Bu ikisini uygularsanız, kilo vermek garanti.
    Tavsiyelerden önce şunu belirteyim; dünya üzerinde (yok nerde olacaktı) kilo vermenin tek ama tek yolu, aldığınız kalorinin yaktığınız kaloriden az olması gerektiğidir.
    Bunu gerek makul miktarlarda ve doğru şeylerde beslenerek (az kalori alımı), gerekse spor yaparak ve metabolizmayı hızlandırarak (fazla kalori yakımı) sağlayabiliriz.
    Çok derin konular bunlar. O yüzden iki basit tavsiyeme geçiyorum:
    1- Karbonhidratı hayatınızdan çıkartın (Ketosis diyeti).
    2- Yüksek yoğunluklu bir antreman yapın ( HIIT - High Intensity Interval Training).

Olay bitmiştir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)