Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Masum Bir Hikaye

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karınca ........... teki.. yazısını görünce koptum gittim abi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Açtığım başlığı kesin kapatırlar diyordum. Moderatörler kendilerini geliştirmiş,hoşgörülü yaklaştılar bu başlığa sağolsunlar.

Ama sağolun yaptığınız kontralarla ne hale getirdiniz güzelim başlığı?

Ülen fırıncının bencilliğinden cumhuriyet dönemi vesikalı fahişe sayısına bağladınız olayı.

Yapmayın abi yorum falan böyle başlığın altına.Gidin yeni başlık açın oraya yazın.

Utandığım nokta şu; başlığı açan benim sanki size pas açmışım gibi hissediyorum siz paso birilerine giydirdikçe.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açtığım başlığı kesin kapatırlar diyordum. Moderatörler kendilerini geliştirmiş,hoşgörülü yaklaştılar bu başlığa sağolsunlar.

Ama sağolun yaptığınız kontralarla ne hale getirdiniz güzelim başlığı?

Ülen fırıncının bencilliğinden cumhuriyet dönemi vesikalı fahişe sayısına bağladınız olayı.

Yapmayın abi yorum falan böyle başlığın altına.Gidin yeni başlık açın oraya yazın.

Utandığım nokta şu; başlığı açan benim sanki size pas açmışım gibi hissediyorum siz paso birilerine giydirdikçe.
    abi dedim yorum yapmicam diye sen dedin canakkale bogazi
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Arkadaş bir konu açmış güzel bir hikaye anlatacağım diye.Biri demiş fahişeler cumhuriyet döneminde yetişti.Biri demiş nataşalar komünizm yüzünden fahişelik yapmamış.
    Eloğulları atmış iki düşünce biri sömürmüş kapitalizm adıyla diğeri de insanların değerlerini almış eşitlik vereceğim diyerek komünizm adıyla.
    Ve bu düşünceleri atanlar uygulamış mı?Hayır.Örneğin Çin bu gün komünist diye geçiniyor ama kapitalistin önde gideni.ABD den bahsetmiyorum bile.
    Peki eziyet çeken ,uğruna savaşlara girip ölen kim oluyor?Halk.İki düşünce de bize insanlık değerlerimizi kaybettiriyor.Kapitalizm yüzünden ev alalım araba alalım onu alalım bunu alalım diye hırslanıyor insanlar ve değerlerini kaybediyorlar.İkisinin de verdiği zarar aynı dünyaya,insanlara.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)