Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Htc Chacha ve Widfire s arasında kararsız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Ben senin yerinde olsam bi yüz lira daha fazla verir Samsung Galaxy Ace alırdım. şarjının çabuk bitmesi dışında hiç bir kötü yanı yok. ben geçen mart'dan beri kullanıyorum. hiç bir sıkıntı yaşamadım. çok da memnunum keşke HTC ye falan bakarken bi samsunglara da baksaydın belki sana hitap eden bir model bulabilirdin...
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    allpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    bende motorola atrix diyorum. atrix'in donanımına sahip olan telefonların fiyatı 1500 lira civarında, atrix hepsiburada ve hızlıal da 790 lira.

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nuwamda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben senin yerinde olsam bi yüz lira daha fazla verir Samsung Galaxy Ace alırdım. şarjının çabuk bitmesi dışında hiç bir kötü yanı yok. ben geçen mart'dan beri kullanıyorum. hiç bir sıkıntı yaşamadım. çok da memnunum keşke HTC ye falan bakarken bi samsunglara da baksaydın belki sana hitap eden bir model bulabilirdin...
    Galaxy ace abim aldı bi ara kullandı arayüzü falan benim pek hoşuma gitmedi. Zaten samsung düşünmediğim için hiç bakmadım bile. Aklımda ilk motorola motoluxe modeli vardı oda çevremdeki mağazaların stoğunda yoktu. Bi arkadaşım da htc kullanıyordu memnundu telefonundan tavsiye etti. Htclere yöneldim. Samsung ve nokia'yı baştan elemiştim anlayacağınız.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    samsung galaxy SIII candır da paraya kıyıp alamıyorum kararsızım :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yağı bol bulan zenci götüne sürermiş,bizde hala takoz var millet onu mu alsam bunu mu alsam derdine düşmüş
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim de acil telefona ihtiyacım var ama şu yeni nesil akıllı telefonların şarjının 1-2 gün gitmesi sebebiyle almıyorum...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Herkes kendi telefonunu önermiş ben de eksik kalmayayım
    Sony ericsson neo v yi öneririm. Şaka filan değil kendim aldım 3 arkadaşıma daha aldırttım fiyatına göre aramızda memnun olmayan yok. Henüz dörtünde de bir sıkıntı yok, 1 ghz işlemci hızı ile bizi tatmin ediyor.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu markalı telefonlara çinlilerin çıkardıkları yeni telefonları gördükten sonra verilen paranın çok fazla olduğunu farkettim...
    Bahsettiğiniz telefonları biraz araştırdım. Özellikleri inanılmayacak kadar iyi. Yani çinlinin 200 gösterge koyması gibi. Bataryasına 2000mAh diyorlar fakat ebayda 3000mAh yazan çin malı batarya da gördüm.
    Ama hepsi düzmece , bataryanında bir sınırı var mesela...
    Eğer gerçektende bu özelliklerdeyse piyasadaki en iyi telefonları üretmiş adamlar. 1.5 GHz quad-core işlemci 2gb ram 16gb rom ! Öyle böyle değil.
    Biraz araştırdım da Ukraynada satılıyor bu telefonlar. Fiyatları aşağıdaki siteyle aynı. Birdaha gittiğimde denemek için alabilirim.
    http://android-sale.com/xiaomi-m2-1g...oid-phone.html

http://android-sale.com/oppo-finder.html
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SERT-VE-DİK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağı bol bulan zenci götüne sürermiş,bizde hala takoz var millet onu mu alsam bunu mu alsam derdine düşmüş
    Banane la senin takozdan leyla, sacma sapan yorum yapma nevrimi donderme benim !

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucak dgl ama yeterli bi cihaz.
    bende de galaxy wonder var, 512mb ram ve 1.4 ghz tek çekirdek işlemcili. ben de aynı yorumu telefonum için yapıyordum yeterlilikler kişisel görüşe göre değişir...

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz telefonları biraz araştırdım. Özellikleri inanılmayacak kadar iyi. Yani çinlinin 200 gösterge koyması gibi. Bataryasına 2000mAh diyorlar fakat ebayda 3000mAh yazan çin malı batarya da gördüm.
    Ama hepsi düzmece , bataryanında bir sınırı var mesela...
    Eğer gerçektende bu özelliklerdeyse piyasadaki en iyi telefonları üretmiş adamlar. 1.5 GHz quad-core işlemci 2gb ram 16gb rom ! Öyle böyle değil.
    Biraz araştırdım da Ukraynada satılıyor bu telefonlar. Fiyatları aşağıdaki siteyle aynı. Birdaha gittiğimde denemek için alabilirim.
    http://android-sale.com/xiaomi-m2-1g...oid-phone.html
    http://android-sale.com/media/catalo...mi-mi2-2_1.jpg
    http://android-sale.com/oppo-finder.html
    http://android-sale.com/media/catalo...75_76774_b.jpg
    muhemelen batarya süresi, dokunmatik hassasiyeti, malzeme kalitesi, çok yüksek SAR değeri, hoparlör gücü v.s. aşikardır, her çinlide olduğu gibi. bir de dünya kadar bug içeren rom bunlara eklendi mi tadından yenmez yenmez

@görkem,

malzeme kalitesi, batarya yeterliliği, dokunmatik hissi, dayanıklılık ve SAR değerlerini tekrar gözden geçirmeni öneririm. bir de bi dünya bug içeren rom varsa tadından yenmez
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    bırakın bunları devir tasarruf devri. Bu telefonlara bu kadar para verılmez. Paranızı bosuna harcamayın. Alın bır 2.el bakın keyfınıze

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)