Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bıktım ben bu adaletten...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Sabah bir kanalda haberleri izlerken öyle bir durum ile karşılaştım ki anlatamam arkadaşlar... Küçücük bir kız 8- 9 yaşlarında dayısı ile beraber karşıdan karşıya geçmeye çalışırken üstelik bu sırada yayalara yeşil yanıyor. Işıklara yaklaşmakta olan son sürat bir araç beliriyor. O sırada küçük kız ışıklara güvenerek aracın o kadar hızlı geleceğini hesap etmeden adım atıyor. Ve araç kıza öyle bir çarpıyor ki bacağı kopuyor. Kızın ismi Sude arkadaşlar. Mobese kameralarında kazayı izledim. Araç çarptığı anda havaya öyle bir kan sıçrıyor ki kızın düştüğü yer ile bacağı arası resmen sulanıyor. Şimdi gelelim olayın en adi en adaletsiz yerine araçtan çıkan kişi 17 yaşında bir çocuk. Ehliyetsiz üstelik kazayı yaptıktan sonra kaçıyor. Hatta bununla da kalmıyor SERBEST kalıyor. Kız ölümden kurtuluyor, kopan bacağı dikiliyor ama hala yatakta yaşıyor.

9 yaşında bir kız kardeşim var bir an için kardeşimi o durumda düşündüm. Rahmetli babamın silahını alırdım. O çocuk dahil o arabayı izin vermesine dahil olanların hepsini öldürür en sonda kafama sıkardım. Bu nasıl adalet arkadaşlar sorarım size ? Bıktım bu ülke nasıl bir hal aldı.

http://www.haberturk.com/gundem/habe...dedirten-haber
    the A.G.Z

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazdan sonra gelen taksinin(dayının çırpınışlarına rağmen) durmaması da ayrı bir konu ve biryerlerde bunun için de ceza veriliyor.
    112ciyiz

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    hep söylerizya çok misafirperveriz, çok yardımseveriz, çok bilmemneyiz vs. bir bok değiliz işte, kanıtıda bu.
    Ercument, soa ve Shrieker bunu beğendiler.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Shrieker bunu beğendi.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    allah kimsenin başına vermessin biri 9 ve diğeride 14 yaşında kızım var inan böyle bir şey başıma gelse kessin o kişiyi öldürürüm .

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    of of fena olmuş içim gitti vallahi adam sağa sola koşturuyor çaresiz.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Bu ülkenin artık çivisi çıkmış,başka da açıklaması yok.Ulan ne taksi duruyor ne bi araç yazık vijdansızlar o çocuğu serbes bırakan devlete ne demeli bumu adalet,adalet mi bu kelime bu ülkenin lugatından çıkalı çoookkk olmuş olmuş.Allah acil şifalar versin sabırlar versin...

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    yemin ediyorum içim cız etti biz ne zaman insanlıktan vazgeçtik ......

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kardeşim içim parçalandı beee O nasıl bişeydir öle ya kanlar havada uçuşuyor
    Haberide okuyunca O Hamza H. Serbest bırakılmış 17 yaşında, ehliyeti yok, kırmızı ışıkda geçmiş , aşırı hızlı,frenede basmıyor,Üstelik kaçıp gidiyor,teslimde olmuyor mobese tarafından belirlenip yakalanıyor
    Adaletini s..... Dünya demicem Adeletini s..... Türkiye diyorum
    Böylesi bir durumda yapılacak te bişey var Hani bir film vardı ya -Adalet Sistemi-diye Adalet sistemi yürümyeince kendi işini kendi görüyor heh işte aynen öyle
    Bu durumda ciddi anlamda yapılacak tek şey Kendi işini kendin görmekdir..
    Şiddet içerikli mesaj yazdım ama çok özür diliyorum Nasıl bir vahşettir ya bu
    Sado

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yazık çok yazık .......
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yazık gerçekten....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)