Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cepkask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Mayıs 2013 yılında teknosadan aldığım samsung galaxy s4 telefonumun yanında 39.90 tl bedelle cepkask cep telefonu hizmet paketi aldım. Su anda telefonumun ekranı catlak ve teknosa hiç bir sorumluluk kabul etmiyor. Cepkask ile kendimizin baglanti kurmamız gerektiğini söylüyorlar. Cepkaskin aker plazadaki genel müdürlük binasına gittiğimde güvenlik girişte önünüzü kesiyor ve tek yetkili kendisinin olduğunu ve sadece kargo ile telefon ve evrakları gonderebileceğimi söylüyor. Telefonla zar zor ulaştığım cep kask yetkiliside ayni şeyi savunmakta. Şu anda yüzyüze görüsebileceğim hiç kimse yok. Peki kargoyla gönderdiğim zaman benim hangi evrakları gönderdiğimi kim onaylayacak benim elimde nasıl bir belge olacak. Bana deselerki bu belge gelmedi kasko dışı diye gönderdiğimi nasıl ispatlayabilirim. Teknosa sattığı malın geri hizmetini Vermek zorunda değilmidir. cepkaskın sığındığı 3 madde; 5.9 sigortalı kısmi hasarlarda hasarlı cep telefonu ile birlikte hasarlı cep telefonunun fatura aslını, imzalı beyanını, vergi ve vatandaşlık numarasını, kimlik fotokopisini poliçe aslını cepkask A.Ş Genel Müdürlüğü ne gönderecektir. 5.8. Cepkaskta islemler sigortalının gerekli evrakları doğru ve eksiksiz olarak ibraz etmesi sonucu başlar. Aksi halde sigortalı adına herhangi bir hasar işlemi yapılmaz. 5.9 hasar ve iadelerde kargo ücreti sigortalıya aittir.
    Sigortalının evrakları elden verme hakkı nasıl olmaz. Başka türlü nasıl hangi belgelr olduğunu ispatlayabilirim. Burada tuketici tamamen eli kolu bağlanmış olmuyor mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Kardesm yillardir teknoloji firmalarinda calistim bu yonde en iyisi vatan bilgisayar cunki cep kask diye birsey yapip milleti tuzaga dusurmuyor bende kutup samdung da mudurluk yaptim bizede zorla 99 tl ye sattirmaya calisiyorlardi fakat ne yazikki hic bir faydasi yoktu cep kaski yapan firma mapfre sigorta musteri hizmetlerini aradiginda nedense hep mesgul caliyor ve sozlesmeyide okuduysan bir suru sacma sey hosteriyor. Sen cep kaskla meo kaskla ograsma bence
    okan.turan bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Teknosa hala arkasında durmadığı ürünü satmaya devam ediyor. Bir daha fazla para verip teknosadan hiç bir ürün almam.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıl oldu 2014, hala cepkask'a para verenler var.

İnternette okursanız telefonu 1,5 - 2 ay ellerınde tutup her türlü arsızlığı yapan bir şirket.

hasar üzerinden 5 gün geçtiyse karşılamıyorlar,

18 yasından kucukse fatura sahibi karsılamıyorlar, telfondan girilmiş facebook hesabını bahane etmişler bir eleman için. kullanıcının yası kucuk demişler

%90 yapmadan heri yollamışlar ve dedikleri gibi kargo esaslı çalışıyorlar.

Müşteri hizmetlerine ulaşmak boşbokana ulaşmaktan daha zormuş.

Her an bir bardak buzlu suya hazırlıklı ol.
    okan.turan bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Geçmiş olsun hocam. Hukuki hakları araştırıp tüketici hakem heyeti filan bir şey yapma imkanı yokmu ?

http://eksisozluk.com/cepkask--1653239
    okan.turan bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Tesekkur ederim. Telefonla bilgi aldım ama onlarda yazdığım maddelere dayanarak sigorta policesinde oyle yazıyorsa kargoyla göndermelisiniz dediler. Simdi şikayet etsem gondermedi diyecekler. Bizzat merkeze gittim muatap yok. Bekci tek yetkili.ben bu şirkete güvenip kargoyla göndermem telefonumu

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam. Hukuki hakları araştırıp tüketici hakem heyeti filan bir şey yapma imkanı yokmu ?

http://eksisozluk.com/cepkask--1653239
    Yok gibi birşey. Hukuksal işlerle uğraşan adamlarla aşık atmak kolay olmaz. hani bir tabir vardı, zzikiceğiniz yerleri küçük yazıyonuz diye. Kim bilir sözleşmenin neresinden bu arkadaşı suçlu çıakracaklar.

Ama fakirin ekmeği umuttur diyelim. Sen yinede yolla telefonu. Belki yaparlar. Telefonu yolladıktan sonra sık sık arayıp sıkıştırın, ne oldu tamir mi para iadesi mi gibi sorular sorun demişler.
    okan.turan bunu beğendi.
    If you want to be happy for a day, Drink; If you want to be happy for a year, Marry; If you want to be happy for a life time, Ride a Motorcycle.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok gibi birşey. Hukuksal işlerle uğraşan adamlarla aşık atmak kolay olmaz. hani bir tabir vardı, zzikiceğiniz yerleri küçük yazıyonuz diye. Kim bilir sözleşmenin neresinden bu arkadaşı suçlu çıakracaklar.

Ama fakirin ekmeği umuttur diyelim. Sen yinede yolla telefonu. Belki yaparlar. Telefonu yolladıktan sonra sık sık arayıp sıkıştırın, ne oldu tamir mi para iadesi mi gibi sorular sorun demişler.
    şikayetvar.com'da 800 küsür şikayet var ve hiç birisi cevaplanmamış hocam. Şimdi onları gördükten sonra ıhh diyorum Ekşi yorumlarıda çok iç açıcı, garip bilgiler paylaşılmış
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Yok ben ümidimi kestim bunlardan. Yeterki baska kardeslerimiz iyice arastirmadan bizim gibi üç kurus bunuda alayim demesinler. Bu mantikla cok iyi besleniyor adamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)