Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kim Milyoner Olmak İster Mülakatına Çağırıldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    hayirli olsun işallah. Belkide kazanma ihtimali düşük olan tipleri bulup seçmek içindir mülakat.
    Bende baş vurmuştum bi ara ama sonradan düşündüm tlfla ariyacagim 3 kişiyi bulmak daha zor soru bilmekten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

vay arkadaş, yarışmaya bile mülakatla alıyorlar demek :D Referans falanda istiyorlarmıymış tövbe tövbe.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence eleman kazandı, parayı da aldı gitti. Bizi unuttu

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onur naber tanıdınmı beni uzun zamandır görüşemiyorduk
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahta seni güldürsün
    Amin cümlemizin ))
    bu kawasaki bir başka dostummm

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz sizi ararız dediler yolladılar devlet dairesi gibi bakalım haber bekleyeceğiz artık ararlar mı aramazlar mı bilmiyorum
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    hadi bakalim;)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Bugün ben de mülakata gittim. En az bir sene önce internetten formu doldurmuştum öylesine, mülakata çağırmaları bir sene aldı yani . Tabii gece 2,5'ta formu doldurdum, sabah 9'da mülakata çağırdılar diyeni de var. Mülakat dedikleri çok ciddiyim 2 dakika sürmedi ama öncesinde bekleme kısmı 20 dakika aldı. Sonunda seçersek 7'ye kadar ararız dedi ama saat 7'yi geçti, arayan yok .

Neyse 1 milyon başvurudan anca 400 küsur kişisi yarışmacı olmuş. Günde 100 kişinin mülakata girdiği düşünülürse, neredeyse herkesi eliyorlar . En azından yakınlarda Kiğılı'nın fabrika satış mağazası var, bugüne özel 50% indirim + 10% öğrenci indirimiyle birkaç birşey aldım. Elim boş dönmedim .

oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayla aramadılarsa siz bi arayın isterseniz.

Biz seni ararız diyince aklıma şu karikatür geldi. (meclisten dışarı)

http://www.resimler.tv/data/media/42...izi-arariz.jpg
    seigen bunu beğendi.
    www.motojektif.com

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı oguzcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayla aramadılarsa siz bi arayın isterseniz.

Biz seni ararız diyince aklıma şu karikatür geldi. (meclisten dışarı)

http://www.resimler.tv/data/media/42...izi-arariz.jpg

Süpermiş Bu iş
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

21 Ekim 2013 Perşembe günü, internetten yaptığımız başvuru üzerine ‘’Kim Milyoner olmak ister’’ yarışması ön elemesi için eşime 27 Ekim 2013 Çarşamba günü 12.30’ a ATV yetkilisi randevu verdi. Doğal olarak tatlı bir heyecan ile hazırlıklarımıza başladık. Avukat olan eşim görüşmelerini ve davalarını randevu gününe göre ötelemek zorunda kaldı. Aynı şekilde kendim de o hafta içindeki işlerimi erteledim. İzmir’ den uçak ile bir gün öncesinde İstanbul’a geldik. Saatinden önce orada olduk. ATV’nin stüdyolarında beklemeye başladık. Ancak 13.45 te çağırdılar. Eşimin anlattıklarına göre başka bir odada beklemeye başlamışlar. Sonrasında mülakatın yapılacağı yerde beklemeye başlamış. Sonrasında içeriye aldıklarında sadece bir kişi ile mülakata alıp, çok basit sorularla 3-4 dakikalık bir görüşme ile Sonlandırılıp akşam 19.00’ a kadar olumlu ise dönüş yapacaklarını, değil ise aramayacaklarını söylemişler. Sonuç: Aramadılar!
    Orada bekleyen gruplar halinde birçok insan gördüm. Bu yarışmayı önemseyen ve katılmak isteyen hem İstanbul hem İstanbul dışından birçok insanla konuştum. Her şey bu kadar basit olmamalıydı. Belki ekrana uygun, farklı ve reyting getirecek birilerini arıyor olabilirler. Ama bunu sınav veya herkesin kabul edebileceği bir kurul karşısında yapsalar daha adil görünebilirdi. Sadece BİR kişinin inisiyatifinde bir eleme hiç ama hiç böyle bir kuruma yakışmadı. Başkalarına imtiyaz tanımadıklarını bize nasıl inandırabilecekler acaba? Bunun yanında gidiş geliş yapılan masraflar ve boşa giden günlerimizin ekonomik kaybını nasıl izah edebilecekler? Şiddetle kınıyorum. Artık ATV izlemiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Ciddi ödülü olan yarışmalarda kazanması muhtemel kişileri mülakatta eliyorlar diye düşünüyorum. 7-8 YIL önce ben de koltuk diye bir yarışmanın elemesine gitmiştim. Osman Tan ın sunduğu yarışmada koltukta oturan kişi heyecanlanıp kalp atışları artarsa eleniyordu. Ön sınavda 20 de 20 yaptım, kamera karşısında da hiç heyecanlanmadım. Sonuç: biz sizi ararız hoşçakalın. Kısa sürede yayından kalktı zaten. Bir daha da yarışmalara katılmak için hiç heves etmedim bile.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Yarışmaya katıldın mı?

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boru ses : Ti
    Eski dilde ayak : Pa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler