Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dünyayı Psikopatlar Yönetiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    alfawings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050 SE
    Bazı insanlar vardır doğuştan evrenin yüksek katlarındaki sevgi/farkındalılık merkezleri ile bir bağları yoktur. Genetik olarak bu şekilde bir bağları yoktur. Onlar yaşamları boyunca da bu bağı kuramazlar fakat yüksek karakter özelliklerini taklit ederek diğerlerinin dikkatini dağıtıp enerjinizi emerek adeta onunla beslenirler. Bu tipler tam olarak size duymak istediklerinizi söylerler, anlayış ve duygudaşlık içinde görünürler ancak bunu ne hissederler nede kastları budur. Bunlar psikopatlardır ve insanlığın %6 sını oluştururlar. Akıl maskesi ardına saklanıp beslendikleri kargaşa ve sefalet ortamını yaratırlar. Bunların hapiste olan suçlulardan olması gerekmez. Bir şirketin CEO su da olabilir, politikacı, dini lider, karı ya da koca, çocuk ya da yan komşunuzda olabilirler. Bu tipler patalojik olarak yalancıdırlar. Yaptıklarından asla suçluluk hissedip tövbe etmezler, vaz geçmezler. Esasen vicdanları yoktur. Sahip olmadıkları bir duyguyu nasıl hissetsinler!

Bu Dünya yı daha iyi bir yer yapmak istiyorsak bu tipleri tanıyıp onları kontrol altına almayı öğrenmemiz şarttır. Dünyamızın ve insanlığın bugünkü genel anlamda perişan halinin sebebi bunlardır çünkü Dünyayı bu psikopatlar yönetmektedirler. Bu psikopatları tanımamızda belirliyici olan tavırları '‘cana yakınlık, uyanık, etkileyici(havalı), kendine aşırı güven, etrafa güven telkin eden ve karşı cins konusunda hayli becerikli’' olmalarıdır.

Temelde ruhsal kalitenin olmayışı onları çok etkili makineler haline getirir. Tahsil yaşamlarında çok başarılı olabilirler, duygusal sözleri etkili bir şekilde kullanabilirler ama zaman içinde bu insanların söyledikleri ile yaptıklarının birbirine uymadığı görülecektir. O zaman da sanki büyük acıları olan ve sanki bunları unutmak için partiye katıldıklarını öne süren bir tavır alırlar. Burada sorun gerçektende unutmalarıdır. Bilgisayar gibi çok etkili makineler gibi olmaları onları diğerlerinden istedikleri yönde destek temin edebilmek için en karşık rutinleri bile uygulayabilmelerini sağlar. Bu yöntemle birçok psikopat yaşamda çok yüksek mevkilere gelebilmiştir. Onları destekleyenler zaman içinde bunların yukarı doğru tırmanmadaki başarılarının diğer insanların haklarını ihlalden geçtiğini görürler. Ancak bu psikopatlar kendilerini destekleyenleri bile ihmal ederken onlara güven telkin etmeyi başarabilirler. Psikopatlar zihinlerinde değişmelerini gerektiren bir hata olduğunu asla kabul etmezler.

Normal insanlarda maalesef bu özellikleri patalojik anormaliler olarak değilde sanki bir üstünlük gibi görmektedir. Bu yanlış kabul değişmeden de Dünya nın ızdırabı bitmeyecektir. Bu değişmeden yeni para sistemlerine geçiş, kaynak temelli ekonomi arayışları ya da çevresel dokulara odaklanmak bir işe yaramayacaktır. Bu psikopatlığa hala hayranlıkla ve üstün meziyetler gibi bakmaya devam edersek gün gelir bunu fark edip yıkmaya çalışanlara yok edilmesi gereken psikopatlar olarak bakılmaya başlar. Bu sebeple normal insanların eleştirici düşünce alışkanlıklarını derhal geri kazanmaları şarttır.

Alpaslan Kuzucan
    alp_tunay, Ahmanamra, acayüp ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Karanlığa küfür edeceğinize kalkıp bir mum yakın. Konfiçyüs.
    alfamotosiklet.blogspot.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Üstadım hoş geldin..Sizi buralarda görmek güzel....
    Sağlığınız sıhhatiniz yerindedir işallah.....

Bir insanın diğer insanları yönetmek istemesi....
    Bence film burda kopuyor...
    Neden ister...
    Neden bu sorumluluğu alır...
    Neden bu kadar vebale girer?....

Nedir bu isteğin altında yatan gerçek...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Ellerinize saglik.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    bizler sürekli bir abi, baba, bizden daha büyük yüce kişiler yaratma çabası içinde olunca psikopatlarda durumu değerlendiriyor tabi
    "Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir"

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dünyayı petrole tapan sütübozuklar yönetiyor

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ellerinize sağlık....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ise Turkiye'den baslamak lazim ama bizde oran yuzde altinin ustunde.
    Ismiz cok zor.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    psikolojik midir bilmem de kaosdan beslenen antidemokratik faşist hazımsızlar da memleketimizde bolca bulunmaktadır.
    zor işimiz, mücadeleye devam.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    merhameti bilmiyor böyleleri
    sevgi kavramı gelişmemiş, dolayısıyla kaybetme korkusu da olmuyor
    anlaşılacağı üzere aslında acımasızlar, cesur değiller
    sevgi, insanın çevreden edindiği bir şey
    almayınca veremiyor haliyle
    ben öyle anladım insanları tanıdıkça

normal toplumların içinden rastgele bu tipler çıkabildiği gibi bazen toplumsal bir özellik olmasından dolayı o toplumlarda sıkça karşılaşılabiliyor
    bu kafa yapısını anladığınızda, acımasız kapitalist amerikanın işgal politikasını, faşist israilin büyük ortadoğu projesini hangi psikolojik yapının ortaya çıkardığını çözebilirsiniz

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    "hodbin" kelimesinin anlamını araştırırsanız bu adamlardaki hırsın kaynağını bulabilirsiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Ne kadar doğru bir yazı.Rahmetli dedemin meşhur bi lafı vardı.Eskiden peri cin masalı çok anlatılırdı.Biz de çocukken korkardık.Dedem derdi ki "Şeytandan cinden korkmayın , insandan korkun".

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Türkiye de dünyanın bir parçası olduğuna göre başlığa katılıyorum.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ben Bu psikolojik rahatsızlığı olan arkadaşlarımı daha önce hiç görmedim. Dünya üzerinde bir tek ben varım sanaraktan tahsilimi de ilerletmedim.
    Şimdi onlarla iletişim kurabileceğim bir gsm numarası var mıdır ? , Valla okudukça kendimi buldum yazıda.

Doktor bey; bende çift kişilik sahibi olan biri miyim acaba ?
    1. Yalnızlığı severim. Hırslıyım. Özgüven hat safhada, kız desen her daim var. Kalp desen sanki bazen yok gibi, Benimle alakası olmasa bile gülenleri görünce öldürme planları yapıyorum.
    2. Ortama karışabiliyorum. Bazen kazanmasamda umursamıyorum. Kadına her daim ihtiyaç duymuyorum. Bazı haberlerde sulugöz bile olabiliyorum. Espirilerime herkes gülüyor. Onlar eğlendikçe bende mutlu oluyorum.

Ohhh be içimi döktüm. Rahatladım. Seans için para mara vermem. Adım saklı kalacak değil mi doktor bey, Doktor hasta müsasebeti
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu %6 ya takıldım

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Dünyayı ilimünati yönetiyor
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu dışına çıkan politik, siyasi, dini tartışmalar, kişisel mesajlar ve hakaretler nedeniyle konu kapatılmıştır.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler