Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kızım için isim arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Merhaba sevgili MT dostları başlıktan da anlaşılacağı üzere kızım için isim arıyorum doğuma az bir zaman kalmasına rağmen hala eşim ile bir isim üzerinde mütabakata varamadım. yeni isimlere her zaman açığım. Sizlere sorma fikri de yine eşim ile şumu olsun bumu olsun diye düşünürken geldi. Değerli önerilerinizi bekliyorum emeği geçen yada geçmeyen herkese teşekkür ediyorum. Şu anda aklımızda bir kaç isim var onlar da şunlardır ki 1. sırada Mira 2. Sırada Nil 3. sırada benim isteyip eşimin istemediği Mercan ismi var Mercan ismi de benim adım Canku eşimin adıda Meryem güzel bir birleşim diye düşünüyorum.
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asya

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    vallahi hocam benimde inşallah 7,5 ay sonra olacak :D bende erkek olursa yiğit aslan yada yiğit tayyip koyacağım ( bu arada tayyip rahmetli babamın adıdır başbakanla karıştırılmasın ) kız olursa da eşim nazlı koymayı düşünüyor.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah bahtlarini acik etsin her ikinizin cocugunun da İsim konusuna gelirsek, Allah yardimciniz olsun
    anaconda84 bunu beğendi.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    mercan güzel isim iki isim koyulması dahada güzelleştirir , deniz mercan , mercan su, mercan yıldız gibi
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    aleyna ,dilara .

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hanzade....

Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah bahtlarini acik etsin her ikinizin cocugunun da İsim konusuna gelirsek, Allah yardimciniz olsun
    Allah razı olsun )
    [MT Zonguldak]

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Ben kızıma ''Buğlem'' ismini koydum son anda anlamını öğrendikten sonra. ''Buğlem'' cenneti müjdeleyen ilk meleğin ismi.
    özcan1980 ve yasin_942 bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam Allah razı olsun sağolasın. darısı senin başına inşallah
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mercan güzel isim iki isim koyulması dahada güzelleştirir , deniz mercan , mercan su, mercan yıldız gibi
    aslında Mercan Deniz diye düşünüyordum bende hatta eşimin isteği ilk zamanlar deniz di ama sonrasında hormonel dengesizlik yüzünden değişti )

Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi hocam benimde inşallah 7,5 ay sonra olacak :D bende erkek olursa yiğit aslan yada yiğit tayyip koyacağım ( bu arada tayyip rahmetli babamın adıdır başbakanla karıştırılmasın ) kız olursa da eşim nazlı koymayı düşünüyor.
    Allah analı babalı büyütür bahtını açık eder inşallah. güzel isimlermiş. daha yolun başındasınız Allah kolaylık versin gerçekten beklemek ve gerekli hastane işlerini yapmak çok zor her 15 -20 günde bir hastaneye gidip gelmek testleri yaptırtmak gerekiyor. Eee malum burası Türkiye bir doktora binlerce hasta düşüyor gerçekten çok zor hastaneler Allah kolaylık versin..
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanzade....
    evet aslında güzel bir isim hiç aklıma gelmemişti..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kızıma ''Buğlem'' ismini koydum son anda anlamını öğrendikten sonra. ''Buğlem'' cenneti müjdeleyen ilk meleğin ismi.
    Gerçekten çok güzel bir anlamı varmış. şuanlık eşimle mütabakata varmaya çalıştığımız ender isimlerden biride Mira anlam olarakta Yunuslara yol gösteren yıldız demekmiş araştırmalarım sonucu öğrendiğim..
    [MT Zonguldak]

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Biz de aylarca isim düşündük, doğuma 3 gün kala Eymen'in anlamını(en hayırlı,en uğurlu) öğrendik ve koyduk. Sana tevsiyem kız olacaksa hiç düşünme bırak eşin koysun ki bi sonraki erkek olursa onu da sen koyarsın :D
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz de aylarca isim düşündük, doğuma 3 gün kala Eymen'in anlamını(en hayırlı,en uğurlu) öğrendik ve koyduk. Sana tevsiyem kız olacaksa hiç düşünme bırak eşin koysun ki bi sonraki erkek olursa onu da sen koyarsın :D
    ona kalsa Özgür istiyor ismini bende erkek ismini çağrıştırıyor diye istemiyorum. malum sonra 20 yaşında kızımı askere çağırmalarından korkuyorum.. şaka bir yana gerçekten çok zor bu isim işi hiç düşünmeden koymakta olmaz sonuçta bir ömür o ismi taşıyacak.
    [MT Zonguldak]

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ela koy! Hem güzel isim hem kısa, hayatını kolaylaştırır!

İsmi ne olursa olsun, bahtı açık sağlığı yerinde olsun. Allah size bağışlasın kardeşim..
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    inşallah sağlıkla dünyaya gözünü açar yavrularınız.isim konusu zor ama allah banada nasip ederse bır kız evlat zeynep rana ismini koymak isterdim allah kolaylık versin sizlere zor iş

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuana koyardım ben olsam Cennete düşen ilk yağmur damlası demektir Yada Ömür'de olabilir . Paylaştığınız bir ömrü simgeleyen bir isim Sonuç olarak gerçekten Allah yardımcınız olsun
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    öncelikle sana ve anaconda84 e şimdiden hayırlı uğurlu olmaları dileğimi sunuyorum. sağlıklı,mutlu,uzun bir ömür onların olsun.

rüya ismi kız için hoşuma gidiyor. olursa kızımın adını koyabilirim. belli olmaz henüz bir ilişkim yok, belki kızımın anası olacak kişinin adıda olabilir. her türlüsü kabulumdür.
    KSKLİ_ÖMER bunu beğendi.

Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ela koy! Hem güzel isim hem kısa, hayatını kolaylaştırır!

İsmi ne olursa olsun, bahtı açık sağlığı yerinde olsun. Allah size bağışlasın kardeşim..
    İnşallah teşekkür ediyorum. Ela hem söylemesi de kolay bunu da listeye eklemekte fayda var

Alıntı KSKLİ_ÖMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah sağlıkla dünyaya gözünü açar yavrularınız.isim konusu zor ama allah banada nasip ederse bır kız evlat zeynep rana ismini koymak isterdim allah kolaylık versin sizlere zor iş
    Bizim de ana baba olarak bütün uğraşımız da dualarımız da ilk öncelik olarak o yönde inşallah dediğiniz gibi sağlıklı dünyaya gelir bütün doğacak bebekler.

Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuana koyardım ben olsam Cennete düşen ilk yağmur damlası demektir Yada Ömür'de olabilir . Paylaştığınız bir ömrü simgeleyen bir isim Sonuç olarak gerçekten Allah yardımcınız olsun
    Tuana biraz zor bir isim gibi geldi ama düşünmekte fayda var tabi teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle sana ve anaconda84 e şimdiden hayırlı uğurlu olmaları dileğimi sunuyorum. sağlıklı,mutlu,uzun bir ömür onların olsun.

rüya ismi kız için hoşuma gidiyor. olursa kızımın adını koyabilirim. belli olmaz henüz bir ilişkim yok, belki kızımın anası olacak kişinin adıda olabilir. her türlüsü kabulumdür.
    Teşekkür ediyorum. Bende sana öncelikli hayatını paylaşabileceğin bir değerli eş bulmanı ümit ediyorum. Rüya ismi güzel bir isim bir dönem bizim de aklımızdan geçmişti. soyut kavramlı isimler bence daha bir güzel gibime geliyor.
    [MT Zonguldak]

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Ayşe-Fatma-Fadime-Zeynep-Elif
    bunlar güzel değil mi?
    sağlıklı dünyaya gelsin
    Allah analı babalı büyütsün
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Ceylan olsun ismini ben verdim, yasini Allah versin

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)