Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

toplama bilgisayar oluyor bisiklet neden olmasın ? :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650 97
    s.a. irfan bey valla sanırım bu işlerde ustasınız benim bmw f650 ye yan canta demırı yapabilirmiyim
    piyanist_irf bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan boş duramuyrsun....

küdret narı lazım irfan.....
    ramazanım senin kudret narın hazır şekerim 1 kavanoz aldım zeytinyağı ile karışık ama istersen bal ile karıuştırıp sabahları 1 kaşık yiyecekmişsin bana kargo bilgilerini yolla göndereyim allah şifa versin kardeşim umarım iyi gelir

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boya kalitesi çok iyi duruyor ama siyah her zaman zordur keşke beyaz yapsaydın

Ha birde ön çatalı ve pedalı farklı renk yaparsan daha güzel durur fotoşop ile dene bir istersen.

Eline sağlık.
    lafı aslında ağzımdan aldın biliyormusun olcaycım evet renk konusunda siyah benimde genelde tercihim değildir ama elde olanı kullandım işi tamamen bitince beyaz renkle söylediğin gibi makyajlama yapacağım ne o öyle kapkara piskiletmi olur yavvv ,

bu arada ben fotoşoktan neyim anlamam onla zaman harcayana kadar bir bakmışsın boyanıvermiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir sendeki bu taşıma sevdası anlayamadım. İçinde bir kamyoncu var da haberin yok galiba.
    lütfen kurduğumuz cümlelere dikkat edelim

şu yukarda yazdığın bir cümlenin anlamını tecüme etmeye başlarsam inan sıkılırsın abi tekerleği olan yürüyen, kanadı olan uçan herşeye entipatim var büroda kullanılan masanın ,sandalyenin döner tekerleklerinden tut yuvarlak olan ve dönen tüm nesnelere

şaka bir yana bisiklet bisiklettir önemli olan ona ekstra özellik katabilmek ve hayatı kolaylaştırmaktır , yoksa hiç bir özelliği olmasada yine binersin öte yandan akaryakıt fiyatlarının her geçen gün artması umumhaneye bile arabayla giden beni, zamanla motosiklete yöneltmiştir malum her tarafa arabayla koş olmuyor acıtıyor çaktırmadan

durum böyle olunca motosikletle iş görür olduk çarşı içindeki alışverişlerde sağa sola hani işimi görmüyor değil

amma velakin benzin fiyatları yine durduğu yerde durmadı ve bizleri küçük emrahın eski filmlerindeki hüzünlü hallerine sürükledi ve kendime şu soruyu sormaya başladım , benim neden piskevitim yok ? amca amca sana baba diyebilirmiyim

uzun lafın kısası özetle artık motorpisiklete de binemez olduk haliyle gönül yavaş yavaş pisiklete kaymaya başladı ister istemez

durum böyle oluncada senin kurmuş olduğun cümlenin cevabınada hep beraber yol alıyoruz elhamdülillah her eve lazım birtane

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

alt resimdeki çok güzelmiş acayübüm hidrolik boru bükmeyi alana kadar sabret haaaa birde tekerleri isterim gerisine karışma , ağlama böceeem tez zamanda yaparız pinersin

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsata işlettinmi ?...
    Bunun hiç kaçarı yok... Ruhsata işlenmesi lazım...
    zaten bir bisikletler kaldı ruhsata işlenecek motorlardaki topcaselere diktiler gözü şimdide

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

10 numara olmuş emrecim kaynak çapaklarını temizleyip güzelde bir boya atıldığında birazda makyajda yapılınca mis gibi olur ama kafama takılan bir şey var neden arkaya da firen koydunuz ?

yok hani ben kendimce bir an için düşündümde bizim hanımı arkaya bindirsem sağı solu belli olmaz dengesiz ve zamansız bir firenle ikimizide yıkar yere bence kontrol sürücüde olmalı yoksa o kadar uzun firen telimi bulamadınız ama yinede elinize sağlık kainatta yalnız olmamak güzel şey

geçen kış parçaladığım bisikletlerle bunun tırtıl gibisini yapardım ulen hiç aklıma gelmedi 7-8 kişilik bir uzun araç yapayımda motosiklet.net gezilerinde gurupça bineriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Alıntı melih6153 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. irfan bey valla sanırım bu işlerde ustasınız benim bmw f650 ye yan canta demırı yapabilirmiyim
    bmw ye değil istenirse hayabusaya koruma demiri bile olur yeterki imkan , zaman ve tecrübe olsun olmayacak tek şey ölüye can vermek

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    BMW F650 97
    peki nasıl yaparız benim işi

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Azmin elinden ne kurtulur ki...
    Siz bir de paramotor yapınca görün arkadaşı
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

Motosikleti
    Alıntı melih6153 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki nasıl yaparız benim işi

şimdi ilk başta yan çanta demiri yapabilirmiyim sorundan sonra ,şimdi nasıl yaparız ile devam ediyoruz yani konunun içindemiyim , çoğul eklerden anladığım budur önce onu bileyim üstadım

nasıl yaparız derken bmw yakınen inceleme ve gözlem altına alınır , varsa eldeki çanta ebatları ve estetiği incelenir , yapılacak koruma demirlerinin mataryal , malzeme konusuna karar verilip temin edilir, motosikjlet üzerindeki uygun , sağlam , stabil, kullanışlı bağlantı noktaları tespit edilir , ona göre işlem yapılacaktır , çanta demiri olacak malzemeler bükülür, olmadı büktürülür, oda olmadı kes kopyala yapıştır yapılır , daha önceden tespit edilmiş şasi üerindeki bağlantı noktalarına uygun parçalar yapılarak tüm aparatlar birbirine sabitlenerek çanta demirleri montajlanır , daha sonra tabiki çantalar montajlanır ama hepsinden önemlisi elde +1 olarak çantalar mevcut olmalıdır,

çanta yoksa koruma demiride olmaz neye göre koruma demiri ??? bu nokta zurnanın inceden zırtladığı yerdir

buradanda ancak bu kadar yardımcı olunur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı bluebird64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Azmin elinden ne kurtulur ki...
    Siz bir de paramotor yapınca görün arkadaşı

paramotor konusunda güzel gelişmeler var dün amasyadan pervane siparişini verdim en önemli etkenleri tamamlıyorum gerisi bana kaldığı an başlayacağım hem havalar biraz serinlesin sıcakta işlemciler çabuk ısınıyor düşünemiyorum

azmin elinden derken aynı fikirdeyiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ciddi Soru: Abi bu bisikleti kaça satarsın?

Motosikleti
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi Soru: Abi bu bisikleti kaça satarsın?

ciddi derken cidden ciddi ciddi mi soruyorsun daha çamurlukları takılacak ve boyama işlemi yapılacak , satmak hiç aklıma gelmedi almayımı düşünüyorsun yoksa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddi derken cidden ciddi ciddi mi soruyorsun daha çamurlukları takılacak ve boyama işlemi yapılacak , satmak hiç aklıma gelmedi almayımı düşünüyorsun yoksa
    Sen satmayı düşünürsen kaça satarsın onu yazmanı istiyorum.Fiyatta anlaşırsak neden olmasın?

Senin elinden çıkan bisiklete güvenim tam.

Motosikleti
    Sen satmayı düşünürsen kaça satarsın onu yazmanı istiyorum.Fiyatta anlaşırsak neden olmasın?

Senin elinden çıkan bisiklete güvenim tam.
    eyvallah sağolasın ticari anlamda satarım diye düşlünmekten ziyade kullanım kolaylığına ve konforuna adapte oldum şimdi sana bir kaç sual sorayım

4 gece 5 saatlik çalışmayla yaklaşık 4 günde bu halini aldı hurdacıdan kilo misali satın aldım yani kilosu 1 tl. sı gelsin gelsin 15 kg gelsin , tekerleri yoktu vites mekanizmaları pertti kir pas içindeydi ,

bisikleti bedavaya vereyim sorun değil ama harcanan emeğe değeri nasıl biçeceğiz ? sen olsan kaça verirdin ? aslolan soru bu aslında

150 -200 liralık bir bisiklete ne isteyeceğiz hemde 2 el hemde her tarafı tamir bakım görmüş elden geçmiş bolca km yapmış sıkıntı satmakta değil vicdanen hak olanı almakta aslında ,

bu konularda ben pek ticari zekaya sahip olduğumu söyleyemem ama o uğraşmaya harcanan zamana ve uygun malzemeyi bulmanında bir bedeli olmalı bir teşekkür çok olurmu ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eyvallah sağolasın ticari anlamda satarım diye düşlünmekten ziyade kullanım kolaylığına ve konforuna adapte oldum şimdi sana bir kaç sual sorayım

4 gece 5 saatlik çalışmayla yaklaşık 4 günde bu halini aldı hurdacıdan kilo misali satın aldım yani kilosu 1 tl. sı gelsin gelsin 15 kg gelsin , tekerleri yoktu vites mekanizmaları pertti kir pas içindeydi ,

bisikleti bedavaya vereyim sorun değil ama harcanan emeğe değeri nasıl biçeceğiz ? sen olsan kaça verirdin ? aslolan soru bu aslında

150 -200 liralık bir bisiklete ne isteyeceğiz hemde 2 el hemde her tarafı tamir bakım görmüş elden geçmiş bolca km yapmış sıkıntı satmakta değil vicdanen hak olanı almakta aslında ,

bu konularda ben pek ticari zekaya sahip olduğumu söyleyemem ama o uğraşmaya harcanan zamana ve uygun malzemeyi bulmanında bir bedeli olmalı bir teşekkür çok olurmu ?
    Teşekkürün kralı benden sana gelsin!!!

Lafı uzatmaya gerek yok, seninle ilgili kaç aydır aklımda bir proje var eğer mantıklı bulur ve tamam dersen yavaş yavaş harekete geçirelim.

Bisikletin sembolik bir değeri olur aramızda.

İşin aslı ben ya senin yaptığın böreklerden almaya geleceğim, ya motosikletimi aldığımda senin atölyene sokacağım ya da bu bisiklete niyeti bozacağım.

Becerikli adamın yaptığı işlere sulanırım aga, ister rahatsız ol ister mutlu...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Abi diyorum baska dey diyemiyorum neden mi hersey orta da
    Guzeli guzel yapan sahibidir sehibide sen olunca guzelin agi bile yetersiz kalir eline saglik abi

Motosikleti
    Teşekkürün kralı benden sana gelsin!!!

Lafı uzatmaya gerek yok, seninle ilgili kaç aydır aklımda bir proje var eğer mantıklı bulur ve tamam dersen yavaş yavaş harekete geçirelim.

Bisikletin sembolik bir değeri olur aramızda.

İşin aslı ben ya senin yaptığın böreklerden almaya geleceğim, ya motosikletimi aldığımda senin atölyene sokacağım ya da bu bisiklete niyeti bozacağım.

Becerikli adamın yaptığı işlere sulanırım aga, ister rahatsız ol ister mutlu...
    sen aklındaki projeyi anlatırsın bende yapabileceğim bir konuysa yardımcı olmaya çalışırım , motosikleti benim atölyeye sokma işine gelince niceleri girdi o atölyeye böreğinide yedi kahvesinide içti

ama bisiklet konusunda müsede isterim hiç olmaz ise hevesimi alayım daha pinemedim bile olmadı daha yakışıklı bir şey toplarız aynı tarz yaparız sorun değil

hatta daha güzeli bilene olur bu arada imzanı yeni farkettim ulen erhan erdilden olcandan nedir alıp veremediğin sen bilirsin ama bence imzanı değiştir derim sadece site prasüdürüne bakarak insanlara not verme derim

burası sanal bir dünya gibi görünür ama gerçeğin ta kendidir niyete bağlı olarak 3 günlük dünya kızmak yerine anlamaya çalışmalı ve kendimizi analiz edip durumu öyle değerlendirmeliyiz neyse konuyu dağıtmayayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sen aklındaki projeyi anlatırsın bende yapabileceğim bir konuysa yardımcı olmaya çalışırım , motosikleti benim atölyeye sokma işine gelince niceleri girdi o atölyeye böreğinide yedi kahvesinide içti

ama bisiklet konusunda müsede isterim hiç olmaz ise hevesimi alayım daha pinemedim bile olmadı daha yakışıklı bir şey toplarız aynı tarz yaparız sorun değil

hatta daha güzeli bilene olur bu arada imzanı yeni farkettim ulen erhan erdilden olcandan nedir alıp veremediğin sen bilirsin ama bence imzanı değiştir derim sadece site prasüdürüne bakarak insanlara not verme derim

burası sanal bir dünya gibi görünür ama gerçeğin ta kendidir niyete bağlı olarak 3 günlük dünya kızmak yerine anlamaya çalışmalı ve kendimizi analiz edip durumu öyle değerlendirmeliyiz neyse konuyu dağıtmayayım
    Onlar biliyor neden sevmediğimi, bir özürleriyle o imza silinir gider.Haksızlık yaptıkları için tepkisel bir imza.

Projeyi buradan yazıyorum ama ben yazdıktan sonra başkası uygularsa hakkımı helal etmem;

1- www,irfankaraman.com alan adını alıyoruz(Burada top bende),

2- Çalışmalarının fotoğraflarını açıklamalarıyla beraber siteye ekliyoruz(Burada top sende),

3- Sosyal medya kanallarında sitenin yayılmasını sağlayacak linkler ve reklamları veriyoruz(Burada top bende),

4- Video kayıtlarıyla beraber uygulamalı atölye çalışmalarının eklenmeye başlaması(Burada topa birlikte giriyoruz).

Esas hedef: Siteyi atölye çalışmalarınla besleyerek uzun soluklu hale getiriyoruz.İstikrarı sağladıktan sonra pr çalışmaları için yan bir sonraki basamak için ben tanıdığım reklamcı,danışmanlarla iletişime geçiyorum.

Yola çıkışımız madde madde yukarıdaki gibidir.Acele etmeden,emin adımlarla.Mantık yolu izleyerek amatör ruhu kaybetmeyerek.

Peşinde olduğum şey para değil bundan emin olmanı isterim.

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    irfan abim süper olmuş ellerine sağlık biz de abimle böyle birşey yapmıştık geçen senelerde senin de böyle projelere el atmanı bekliyoruz

https://www.facebook.com/media/set/?...3&l=f04db783c2

Motosikleti
    Onlar biliyor neden sevmediğimi, bir özürleriyle o imza silinir gider.Haksızlık yaptıkları için tepkisel bir imza.

Projeyi buradan yazıyorum ama ben yazdıktan sonra başkası uygularsa hakkımı helal etmem;

1- www,irfankaraman.com alan adını alıyoruz(Burada top bende),

2- Çalışmalarının fotoğraflarını açıklamalarıyla beraber siteye ekliyoruz(Burada top sende),

3- Sosyal medya kanallarında sitenin yayılmasını sağlayacak linkler ve reklamları veriyoruz(Burada top bende),

4- Video kayıtlarıyla beraber uygulamalı atölye çalışmalarının eklenmeye başlaması(Burada topa birlikte giriyoruz).

Esas hedef: Siteyi atölye çalışmalarınla besleyerek uzun soluklu hale getiriyoruz.İstikrarı sağladıktan sonra pr çalışmaları için yan bir sonraki basamak için ben tanıdığım reklamcı,danışmanlarla iletişime geçiyorum.

Yola çıkışımız madde madde yukarıdaki gibidir.Acele etmeden,emin adımlarla.Mantık yolu izleyerek amatör ruhu kaybetmeyerek.

Peşinde olduğum şey para değil bundan emin olmanı isterim.
    güzel bir düşünce bunu daha önceden söyleyen oldu lakin bu konuları vakit zaman bulup araştıracak öğrenecek zamanım olmadı internetin gücünü iyiye kullanmaya çalışanlardan olduğumu söyleyebilirim çok büyük bir güç var ama doğru kullanılması gerek burada devreye gireceksen eksik taraflarımı tamamlanacaksa , yotubeye yükleyeceğime kendi siteme yüklemeyi tabiki yeğlerim

ama düşüncen süper ötesi diyebilirim ,

daha bu akşam kapımın önünden geçen postacının uğrayıp söylediklerini keşke kayda alsaydım ama nerden bilebilirdimki ?

sende iş var acayip acayip şeyler yapıyorsun , diyerek taktir tebrikler eşliğinde tebessümle ayrıldı yanımdan

benim yaşam tarzım bu aslında elim dursa ayağım durmuyor kendime hakim olamıyorum dışarıdan çok çalışıyor yoruluyorum gibi görünsede aslında bir nevi terapi oluyor bana kafayı dağıtıp rahatlıyorum tabi yapacağım iş ne kadar zorsa en kuvvetli alkol misali etkiside o derece iyi oluyor ve dış dünya ile bağlantımı kesip sadece yapacağım iş ve ben kalıyorum

bu konuyu detaylı görüşebiliriz iyide olur , ama yazılanların burada kalmamasını temenni eder ve bir zaman sonra su koyvermemek düşüncesiyle

bahsettiğin tarz bir platform kurulduğunda zamana bağlı olarak yükleyecek bolca paylaşımım mevcut arşivim oldukça geniştir yani yeni kurulacak bir oluşumu doyurmaya yeter bu yükleme işi uzunca zaman alabilir ama sorun yok

bahsettiğin olayın bir ücreti varmı alan adı almak vs. vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abim süper olmuş ellerine sağlık biz de abimle böyle birşey yapmıştık geçen senelerde senin de böyle projelere el atmanı bekliyoruz

https://www.facebook.com/media/set/?...3&l=f04db783c2
    teşekkürler kardeşim eksikolma

yalnız link açılmadı bende bir şey göremedim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    niyekine kıskandın değilmi senin ybr de bleme yok diye
    aga bizim b uralarda güzel hatunlara saçın yansın be denir
    bunlarda güzel olmuş yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    güzel bir düşünce bunu daha önceden söyleyen oldu lakin bu konuları vakit zaman bulup araştıracak öğrenecek zamanım olmadı internetin gücünü iyiye kullanmaya çalışanlardan olduğumu söyleyebilirim çok büyük bir güç var ama doğru kullanılması gerek burada devreye gireceksen eksik taraflarımı tamamlanacaksa , yotubeye yükleyeceğime kendi siteme yüklemeyi tabiki yeğlerim

ama düşüncen süper ötesi diyebilirim ,

daha bu akşam kapımın önünden geçen postacının uğrayıp söylediklerini keşke kayda alsaydım ama nerden bilebilirdimki ?

sende iş var acayip acayip şeyler yapıyorsun , diyerek taktir tebrikler eşliğinde tebessümle ayrıldı yanımdan

benim yaşam tarzım bu aslında elim dursa ayağım durmuyor kendime hakim olamıyorum dışarıdan çok çalışıyor yoruluyorum gibi görünsede aslında bir nevi terapi oluyor bana kafayı dağıtıp rahatlıyorum tabi yapacağım iş ne kadar zorsa en kuvvetli alkol misali etkiside o derece iyi oluyor ve dış dünya ile bağlantımı kesip sadece yapacağım iş ve ben kalıyorum

bu konuyu detaylı görüşebiliriz iyide olur , ama yazılanların burada kalmamasını temenni eder ve bir zaman sonra su koyvermemek düşüncesiyle

bahsettiğin tarz bir platform kurulduğunda zamana bağlı olarak yükleyecek bolca paylaşımım mevcut arşivim oldukça geniştir yani yeni kurulacak bir oluşumu doyurmaya yeter bu yükleme işi uzunca zaman alabilir ama sorun yok

bahsettiğin olayın bir ücreti varmı alan adı almak vs. vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

teşekkürler kardeşim eksikolma

yalnız link açılmadı bende bir şey göremedim

Alan adı başta olmak üzere atacağımız birçok adımın masrafı elbette olacak ama o konularda ben elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Ben bu aralar Türkiye2de uygulanmayan bir proje için görüşme yapacağım.Birkaç haftaya o konuda yola çıkıp çıkmadığımız netleşir.

Senden aldığım bu cevaplar benim için yeterli.

Haberleşerek emeklemeye başlarız inşallah.

Beni bu gece başka bir başlık altında yaptığım yorumdan dolayı ortalama bir aya yakın banlayabilirler ama ben sana ulaşırım abi.

Ucu açık girişimleri sevmem,bu projeye emek vermeye değer.

Tez zamanda görüşürüz inşallah.

Bir bakmışsın atölyenin kapısındayım

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    irfancım bisikletin kıralı toplama olanıdır. Bu işin ustaları kadro, jant, gidon, çatal toplayarak kendilerine en uygun bisikleti bina ederler .. aynı usta pinponcuların raketin ağaç kısmından süngerine ve lastiğine kadar kendi oyun stillerine en uygun raketi toplamaları gibi ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Alan adı başta olmak üzere atacağımız birçok adımın masrafı elbette olacak ama o konularda ben elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Ben bu aralar Türkiye2de uygulanmayan bir proje için görüşme yapacağım.Birkaç haftaya o konuda yola çıkıp çıkmadığımız netleşir.

Senden aldığım bu cevaplar benim için yeterli.

Haberleşerek emeklemeye başlarız inşallah.

Beni bu gece başka bir başlık altında yaptığım yorumdan dolayı ortalama bir aya yakın banlayabilirler ama ben sana ulaşırım abi.

Ucu açık girişimleri sevmem,bu projeye emek vermeye değer.

Tez zamanda görüşürüz inşallah.

Bir bakmışsın atölyenin kapısındayım
    ne o öyle eyvahhh polisler geliyor ben kaçıyorum der gibi siyasetin fazlası sanalda bozar adamı her aklına gelen söylenmez her doğru bildiğini anlatamazsın çok geniş bir okyanus burası bazı konularda kişinin kısıtlama getirmesi gereklidir neyse bunlar derin konular ben sana özeldsen numaramı vereyim hani buraya geldiğinde yolllarda telef olmayasın beklerken ağaç olmayasın

her daim beklerim edeple gelen lutufla döner

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfancım bisikletin kıralı toplama olanıdır. Bu işin ustaları kadro, jant, gidon, çatal toplayarak kendilerine en uygun bisikleti bina ederler .. aynı usta pinponcuların raketin ağaç kısmından süngerine ve lastiğine kadar kendi oyun stillerine en uygun raketi toplamaları gibi ..
    aynen barışcım işin içine girince insan öğreniyor vesselam nasıl marmariste hayat ? hep merak ettiğim bir memlekettir

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    [QUOTE=piyanist_irf;2798288] 10 numara olmuş emrecim kaynak çapaklarını temizleyip güzelde bir boya atıldığında birazda makyajda yapılınca mis gibi olur ama kafama takılan bir şey var neden arkaya da firen koydunuz ?

yok hani ben kendimce bir an için düşündümde bizim hanımı arkaya bindirsem sağı solu belli olmaz dengesiz ve zamansız bir firenle ikimizide yıkar yere bence kontrol sürücüde olmalı yoksa o kadar uzun firen telimi bulamadınız ama yinede elinize sağlık kainatta yalnız olmamak güzel şey

geçen kış parçaladığım bisikletlerle bunun tırtıl gibisini yapardım ulen hiç aklıma gelmedi 7-8 kişilik bir uzun araç yapayımda motosiklet.net gezilerinde gurupça bineriz [COLOR="Silver"]

Alıntıyı beceremedim galiba ama olsun

İrfan Abicim benim iş biraz uğraşmamaktan oldu. o bisikleti komple elimde olan malzemelerle yaptım. yani gidip bisikletciden, fren teli almak zor geldi. sonra alırım dedim boyayıda, fren telinide ama öylecene kaldı bisiklet.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)