Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardımınıza ihtiyacım var! çok önemli (trafik tescil işi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar geçen hafta aracımı ruhsat devr ve plaka değişim işlemleri için randevu almak için internete girdim! bahçelievler ikamet ediyorum fakat bahçelievler trafikten randevu alamadım. esenler boş görünüyordu oradan aldım bir sorun olmadan randevu verdi

ertesi gün gidip (geçen çarşamba) esenler trafik şubeden işlemimi yaptırdım plaka kağıdımı alıp gidip bağcılarda plakamı bastırdım, aynı gün taktırdım ,herşey çok güzeldi, bir kaç gün sonra gidip yeni ruhsatımıda alacaktım..

ertesi gün beni esenler trafik şubeden işemi yapan memur aradı (tabi tutuşmuş) bana fırça atargibi suçlu çıkartma ses tonunda konuşuyor

-beyfendi neden buraya geldiniz? görmedinizmi bahçelievler yazısını ? bastırdığınız plakayı getirin veevraklarınızı alıp bahçelievlere gidin dedi

-bende işten zırt pırt izin alamayacağımı madem böyle birşey vardı neden evraklarımı teslim almadan söylemediğini sordum , tabi üste çıkıyorlar..

neyse bahçelievlere evrakların üzerine bir rica yazısı yazazrmısınız dedim!? tamam yazarız dediler!

bu sabah gittim polis memuru beni hatırladı evraklarımı verdi, yeni bastırdığım palakayı aldı (eski plakamda onda) ve küçük bir kağıda kendi ve şube kaşesi ile bahçelievlere rica kağıdı yazdı!

benden hemen atlayıp bahçelievlere gittim ama oradaki memur tam bir moskof olmuş artık! o kaşeli yazıyı takmadı bile nuh diyo mübarek gün peygamber demiyor..

randevu alacaksın dedi

yapacak bişey yok işe geri geldim.. elim kolum bağlı

bugün öğlen bahçelievler randevularına baktım, bu perşembe dahil dolu görünüyor! cuma boş fakat cuma günü muamelecilerden fırsat kalırsa belki ama cuma günü randevu alamazsam araya bayram girdiği için hem cezai müeyyide olacak hemde palaka değişim evrağımında süresi dolacak (işlem taa bodrum noterinde yapıldı) motorunda bu süre zarfında plakasız kalması cabası..

kısacası bu konuda insiyatif kullanabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum

iş yerinde olduğum için internete her an giremiyorum.

telefonum 532 406 12 51

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    silinebilir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)