Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RaceVisors.co.uk hakkında bilgisi olanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba arkadaşlar Nitro Mechanica Kaskım için yeni vizör arıyordum motomaxtan aldım Nitro ve sordum yok istersen sipariş ederim gelir dedi tamam dedim. Yurt dışından gelecek falan dedi. baya bir bekledim gelmedi gelmedi bir gün aradım geldi abicim bu gün bir bakayım 10 dk sonra ara tamamdır. Aradım abicim senin kask vizörünün tırnağı ters falandı filandı gelenlerde yok istanbulu aradım yok türkiyede yok neyse bende vizörün kodundan RaceVisors.co.uk adresinden buldum ve sipariş ettim ne yapayım bir tek orda buldum e bay da dahi bulamadım ve 20 07 2012 tarihinde sipariş ettim tarih oldu 09 08 2012 ve hala gelmedi ürünün maliyeti 98 lira kargo ile birlikte siteyi pek araştırmadan aldım bilen veya alışveriş yapmış olan varmı gelirmi bilgilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aldığın yere mail at, takip numarası iste, royal mail (kraliyet ülkesinin postası) oradan takip et, PTT kargodan teslim alacaksan takip no.ya ordanda bak...
    bu arada bende birkaç sıpariş verdim 3-4 hafta sürdü bu sefer, biraz gecikme oldu yani bende de... hatta bugün bir sıparişimi teslim aldım (Contour kamera için 360 derece Kask aparatı)

Motosikleti
    Teşekkür ederim dün mail attım siteye. Bugün gelmiş cevap ellerinde yokmuş sitede gözüküyor ama ne zaman geleceği de belli değil gibisinden yazmışlar istediğim koyu tondu. Gümüş Aynalı olarak değiştirilmesini rica ettim. Bekliyoruz.

Motosikleti
    Ve evet bugün mail geldi tekrar. Teşekkür ediyorum kendilerine motomaxtan daha ilgililer şahsen. Motomax getirecek vizör de bizde alıcaz bitmiştir artık benim gözümde. Bir arkadaşımda aynı şekil mağdur motomaxtan hala vizör bekliyor. Ayıp bunların yaptığı.

Ve adamların gönderdiği son mail

I have changed your order to the Silver visor and it will be sent today.
    Best Wishes,
    Chris
    (Ben Gümüş siperlik için sipariş değişti ve bugün gönderilecektir.
    *
    Saygılarımızla,)

Site olarak güvenlidir de, İngiltere'den gelirken Royal Mail paketlerin ağzına s*çabiliyor. Türkiye kısmında PTT'nin suçu da olabilir, bilemiyorum. http://www.pinlockshop.co.uk/ 'tan Nitro aikido için pinlock almıştım, motomax'ta kalmadığı için (!). Çok hızlı geldi, hatta şaşırmıştım ama yamultmuşlardı . Yamulunca da eski haline gelmiyor pinlock. Yamulan kısımları vizöre tam temas etmediği için hep ordan buhar giriyordu vs.

Umarım sorunsuz ulaşır vizör.

Motosikleti
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site olarak güvenlidir de, İngiltere'den gelirken Royal Mail paketlerin ağzına s*çabiliyor. Türkiye kısmında PTT'nin suçu da olabilir, bilemiyorum. http://www.pinlockshop.co.uk/ 'tan Nitro aikido için pinlock almıştım, motomax'ta kalmadığı için (!). Çok hızlı geldi, hatta şaşırmıştım ama yamultmuşlardı . Yamulunca da eski haline gelmiyor pinlock. Yamulan kısımları vizöre tam temas etmediği için hep ordan buhar giriyordu vs.

Umarım sorunsuz ulaşır vizör.
    İnşallah temennimiz o şekil ben sadece vizör sipariş ettim.
    Peki Royal Mail den takip edebilmek için size takip numarası gönderiyorlarmı yoksa mail atıp mı öğreniyoruz. Ve Royal Mail sitesinde bulamadım takip sistemini.
    Ayrıca kaç gün süre zarfında elinize ulaştı ürün.
    Teşekkür ederim cevabınız için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)