Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Er kişilere münhasır bir konudur! ESHEFLE KINIYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Efendiiim konumuz şudur,

Er kişi tabirini kullandığımız insanların tenaasül uzvunun yetenek ve kapasiteleri hakkında bir yazıdır bu. Biz erkeklerin dertlerimize derman olup, doğru düzgün şeyetmelerini sağlamak amacıyla ehtiyar biri tarafından klavyeye tuşlarına basılmak ve ilgili yerlere tıklanmak suretiyle hazırlanmıştır.
    Şöyle ki, er kişi küçük hacetini giderme ihtiyacı duyduğunda, ayak yolu, yüznumara, hela, kenef, vc, duvar dibi, kuytu köşe vb gibi bir yere hasıl olmak telaşına kapılır.
    Hele ki bu bir seyahat molası ise bu konu daha büyük bir önem kazanır. Ancaaaak bulunan umumi hacet mahallinde alaturka veya alafranga diye adlandırılan bölümler umumiyeten hep dolu veya yetersiz olur.
    Velhasıl konumuzun özü olan sorun tam da bu noktada başlamaktadır ki, Malumunuz veya eskiler daha iyi bilir, ayakta küçük hacet gidermek için çoğunlukla arası mermer paravanlar ile ayrılmış bir duvar ve onun altında ortak ve derin bir tahliye kanalı olurdu.Lakin günümüzde pisuvar diye adlandırılan ve şahsa münhasır ayakta işeme locaları mevcuttur. Ancaaak bu seramik çanaklar ne hikmetse sanki İKİ metrelik erkeklerin ölçüleri dikkate alınarak yüksek montaj edilmektedir.
    Benim gibi (165cm) kısa boylu sayılabilecek insanları, neredeyse bir tabure üzerine çıkmaya zorlayan bu pisuvarların, montaj ölçülerini belirleyenleri

ESHEFLE KINIYORUM.

Kardeşim siz ZENCİ MİSİNİZ, FİL MİSİNİZ. Hiç mi elinize metre denilen uzunluk ölçme aletini almadınız....?

Veya hiç mi zopa yemediniz.

YETEEEEEER ULAAAAAA, PROSTAT OLACAĞIM SİZİN YÜZÜNÜZDEN, BİRE İŞ BİLMEZ FAYANS USTALARI HİİİİEEEEYYYTTTT.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BornToBeWild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Cruiser 250 - 2008
    Abi benim de boy kısa, aynı olaydan bende muzdaribim mahremiyet açısından, ama oldu ki bardayım (eski zamanlarda, şimdi bıraktık o işleri şükür), kafam güzel, umurumda olmuyordu.
    We believe in the sky, and we don’t believe in the sunroof.

Boyun kısa abi napalım

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sakin ol ihtiyar şampiyon.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de aklıma takılırdı bu durum açıkçası. Yeni yeni bi kaç yerde gördüm daha alçak versiyonlarını. Ama sayısı az denebilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Orhan baba ben bunu düşünerek fabrikadaki duşlar yapılırken birtanesi alçak yaptırmıştım kısa boylular için hatta amcam her geldiğnde duasını alırım,o yüzden bizde problem yok
    istersen geçerken uğrayabilirsin,ben olmasamda problem değil
    peki hiç amuda kalkarak denedinmi?
    speedy2, zeda3000, nedenamaya ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    ''pisuvar diye adlandırılan'' Bu konuda bende rahatsızım.
    Ben genelde tuvaleti kullanırım, yok öyle ayak üstü.
    Hela dolu ise boşalmasını beklerim. Şimdilik bir sıkıntı yok bakalım ilerleyen yaşlarda ne olur göreceğiz.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çocuktum..iki katlı otobüsle köye mi bi yere giderken tesislere daha çok vardı..çok da sıkışmıştım..en son dayanamadım indim merdivene sağı solu kestim herkes uyuyordu ve de karanlıktı..oracıkta salıvermiştim..çok güzel bir andı benim için..sallana sallana ..tıpkı trendeki gibi..(nerden geldiyse aklıma)
    mterayes26 bunu beğendi.
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ustadim Uzak dogu ya her gidisimde dizime gelen pisivuara ne demeli. Az daha yere inse ayak hizamda olacak nerde ise. Aslinda hata ne fayanscinin nede pisivuar imalatcisinin. Hata bir turlu standarti olmayan mimarlik firmalarinin. Adam pisivuri insan boyuna gore degil fayansin bordur cizgisine orantili olarak ayarliyor, varmi boyle bir mantik?
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Takan kim onu abi ben eskiden kahveye gittigimde boyum yetmezdi delirirdim ..Aha oda ne yerde bi delik Ohh ne rahat Pisivar mıdır nedir pisletmezdim Ayakkabılarımla üstünede basar dısarı cıkınca Öttüre öttüre cıkardım ..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Reis sorun etme duvara işe geç :D
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    PROSTAT nedir ?

Prostat bezinin iltihabi hastalığıdır. Tanı konulmasının zorluğunun yanı sıra, etkili tedavisi de bazen güç olabilir. Bir kere olduktan sonra kalıcı hale gelebilir (Kronik) veya tekrarlayabilir. Genç yaşların hastalığıdır.

Oluşum Sebebi:
    1- Çok defa kesin sebeb belli değildir.
    2- Müzmin iltihaptan sonra, damar sertliği, aşırı seksüel yaşam, beslenme faktörleri eskiden beri neden olarak gösterilsede prostatın büyümesinde bu etkenlerin rolü ispat edilememiştir.
    3- Ayakta idrar yapma sonucu idrarın bir kısmı idrar kesesinde (mesane) kalacağı için, bu artık idrara bağlı iltihap v.s gibi şikayetler gelişir. Bu nedenle mesanede idrar bırakmamak ve tam boşalmayı sağlamak için oturarak idrar yapmak gerekir.
    4- Hormonal Sebebler. Prostatın gelişmesinde testesteron (erkeklik hormonu) gibi bir çok hormonun etkisi vardır. Bilhassa ergenlik çağındaki hormonal aktivite ile prostat gelişir. Erkekğin 50 yaşından sonra hormonlarında (testesteron) bir azalma meydana gelir. İşte bu hormonun eksikliği dolayısıyla prostatın belirli bölgelerine etki yapamıyacağı için prostatın lopları büyür ve içerisinden geçen idrar dış kanalını sıkıştırır.
    piyanist_irf bunu beğendi.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    o zaman ekstra uzatma için pipet taşınması salık verilir
    yada evden çıkmadan sonda takılıp öyle çıkılmalı
    hatta bir yedek boş pet şişe de bulundurulabilir
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    onu bunu bilmem'de araba kullanırken ve motor kullanırken sıkışmak resmen zulüm....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hele bazen pisuvarın gideri arızalı olur, ayaklarına kaçırmalar yapar ya tam ızdırap.
    idrar boşaltımına başladıktan sonra farkına varırsın bu durumun ama artık çok geçtir.
    duramazsın, durduramazsın
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen 1 2 hafta öncesinde ılgaz taraflarını gezdim ve yol üstü pek çok otobüsün mola verdiği bir tesiste ihtiyaç molası verdik bizimle birlikde mola veren 3 otobüs vardı. tuvaletler ise iğne atılsa yere düşmeyecek kadar kalabalıkken yoğunluğun sebebinin pisuvarlar olduğunu, deneyince anladım zira 1,78 boyum olmasına rağmen parmak uçlarımda ancak kavuşabildim hedefe netice itibari ile onca insanın içinde parmak uçlarında işemek kimsenin hoşuna gitmemiş olcakki herkes kabinleri bekliyor ve yoğunluk bir türlü azalmıyordu. velhasıl kelam toplum hizmetine çalışanların sadece kendilerine göre değil herkese uyacak uygulamalar ve yapılar yapması herkesin hayrına
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    benim boyuyla boyumla ilgili bi sıkıntım yok tek sıkıntım.

şehirlerarası yoldaki dinlenme tesislerinde tuvaletin ücretli oluşu 1 lira adamı öldürmez ama mevzuatta lokanta-cafe-cayhane vs. gibi yerlerin ihtiyaç giderilecek kısmı ücretsiz olmak zorundadır diyor.
    ama adamlar alıyor parayı. (enayi yerine konuyoruz.)
    2. de aşti'den aldığım 50 krş luk suyu aksarayda 1 tl ye boşaltmak o da sıkıntı.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bunu bilmem'de araba kullanırken ve motor kullanırken sıkışmak resmen zulüm....
    Motordayken fena oluyor yahu.
    Slalom yapmaya başlıyorum
    Motosikletli Kaplumbağa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordayken fena oluyor yahu.
    Slalom yapmaya başlıyorum
    Fortum tak fortum,yandan aşağıya sarkıt fortumu görenlerde modifiye sanır
    havanda olur.
    jackonbir ve MotorKafa bunu beğendiler.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    en mantıklı çözün malzemeyi yukarı doğru yönlendirip idrarı bir hışımla ittirip bu basınçla gelen idrarı çeneye çarptırmak sureti ile bilardoda ki turnike yöntemi ile pisuvara denk getirmektir.
    dikkatli olunması gereken olay şudur; çıkan basınçla kontrolü kaybedip pisuvarı tutturamamak...
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)