Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Köpeklerim Peter & Gölge ve yavruları :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence dünya üzerindeki en asil köpek kangaldır....
    onuda yabancı ülkeler sahiplenmeye calıştılar.Yemedi ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bunlarda benım Koçlarım,,,'Dı eskiden

İlk resimdeki Öldü,
    İsmi ALEX'ti,,,

Dier resimdekinide eski evimizden daireye çıkarken fabrikya verdik,
    İsmi ŞEYTAN'dı...
    Nasılda bakıyordu ayrılırken arkamdan

Canım benım Gözleri Ömre Bedeldi...
    vlknsyrn, F54 ve babaçi bunu beğendiler.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel köpekler ama bende şehir içinde beslenmesine kaşıyım eğer böyle bi köpek bakacak olsam mutlaka kafese koyarım +olarak kafeste de bağlı tuttarım neaa olur ne olmaz emniyeti açık tabanca gibi şeytan doldurur yani...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ben hayvanları aşırı derecede çok seven biri olarak pitbull'dan nefret ederdim.4-5 ay önce abim pitbull aldı yeni doğmuş.Anladım ki nasıl eğitirsen öyle oluyo.Şuan 5 aylık filan,hareketlerini davranışlarını görseniz golden yavrusu gibi.Sinirlenince tuttuğunu bırakmıyo orası ayrı

[IMG][/IMG]
    vlknsyrn, piyanist_irf, F54 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Köpek yetiştiriliş tarzına göre Büyürler ve uysal yada saldırgan olurlar
    Yani At sahibine göre kişner bilmem anlata bildimmi ---EMOCAN---
    Yok işte attan türemiştir katır gibidir felan geç bunları zaten 4 çeşit köpek türünden türemiştir tüm köpekler Pitbull da bunalrın ağababaları dır türleri çoookkk eskiye dayanır
    Lütfen bilgi kirliliği yaratmayın burada Benim kanıtım burada buyrun
    http://www.forumacil.com/kedi-ve-kop...kan-midir.html
    bir diğer kanıtım ise burada bunu iyi Oku EMOCAN ÇOK İYİ OKU NEDEN BU KÖPEKLER BU HALE GELMİŞ YADA GETİRİLMİŞ BURADA YAZMAKDA
    http://www.turkeyarena.net/hayvanlar...resimleri.html
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Sado

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgi :1900 lü yılların öncesinde ingilterenin staffordshire şehrinde üretilen Staffordshire Bull Terrier cinsi bulldog terrier melezi olan köpek, günümüz de American Pitbull (kısaca Pitbull) olarak bilinen köpeğin atasıdır. Bu köpeğin dövüşünü beğenen insanlar o zamanlar günümüzde staffordshire bull terrier olarak bilinen bu köpeğe Pitbull diyorlardı. Bu köpek 100 yıl kadar bir süre ayılarla, boğalarla ve birbirleriyle dövüştürüldü. Bunları gören amerikalılar bu köpeklerden alıp kendi ülkelerine götürmeye başladılar. Fakat amerikalılar birçokşeyin büyüğünü sevdikleri tercih ettikleri için (bina, araba, vs) köpekleride iri üretilmiş köpekleridi. 12-17 kilo arasındaki staffordshire bull terrierler amerikadaki köpeklerin yanında boyut olarak ufak kaldılar.
    Orada bu köpeğe dövüş özelliğini bozmadan sadece irileşmesini sağlayacak aynı türden olan güçlü köpeklerin genlerini verdiler (American Bulldog olabilir).
    vlknsyrn bunu beğendi.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    çok güzeller akrabam av köpeği aldı iş yerinde bakıyordu verdiği komutu yapmayınca köpeğin yüzüne bakmadı o köpek nasıl etrafında dolandı kuçağına atladı almadı kendi gözlerimle gördüm resmen ağladı göz yaşlarını gördüm bu sene ava çıkaracaklar eger güzel bir egitim verilirse köpek çok sadıktır
    vlknsyrn bunu beğendi.
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    peter (beyaz olan bu arada) istemediğim bi hareket yapmıştı havlamıştı evin yanından gecen bi köpeğe bende kızarak ustune yurudum peterin anladı kızdıgımı tatlı yumsak biçimde 2 tokat attım anlasın bi daha aynı hareketi yapmasın die..sındı yattı oldugu yere 2 dk sonra gittim yanına göslerinden yas akmışş ıslak ıslaktı..sevdim oynadım onla sonra affettim odul maması verdim bi daha benım yanımda havlamıyor,baska köpekler bizimkine havlıyor ama ben bişi demediğim takdir de hiç sesi cıkmıyor..
    sizınde baktıgınız hayvanlara allah uzun ömur versin

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel köpekler ama bende şehir içinde beslenmesine kaşıyım eğer böyle bi köpek bakacak olsam mutlaka kafese koyarım +olarak kafeste de bağlı tuttarım neaa olur ne olmaz emniyeti açık tabanca gibi şeytan doldurur yani...
    ne anladım o işten kafeste köpek mı bakılır..sen rahat olursun ama köpeğin olmaz...hem köpeğini oyle yetiştirirsen kafesten saldıgın zaman saldırgan olur hırcın olur sanada saldırır baskalarınada sonra pitbull dehset sactı bi kısının kolunu kopardı..allah göstermesin
    bizim ki gene mahalledeki butun cocuklar peterle oynamak ıcın can atıyorlar ustune biniyorlar kuyrugunu cekiiyorlar besliyorlar tuylerini tarıyorlar ev cilik oynuyorlar neler neler hosuna gidio peterın bazen yanımda otururken bile mahallede oynayan cocukların yanına gidio
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    naptın beyaa toramm,acımı deştin şimdi,daha geçen ay kaybettik köpegimizi içim gitti şimdi yumurcakları görünce,kulübesine yemek tasına,kalan mamalarına baktıkça içim burkuluyo,eger sütten kesilince vermek istersen alabilirim bi yavruyu,naısl anasından ayıracaksam onada aklım ermiyorya..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EŞŞŞOOOLEŞŞEKLERRR!!! yerim len sizi
    Maşallah, yavrular çok güzeller!
    muhahaa...ben de eşşek sıpaları diye yazacaktım abi ama buda iyiydi...
    çok güzeller kardeş...tü tü tü tü maşallah
    ben de 1 aya kalmaz köpeğime kavuşuyorum...
    onunla kahvaltı yapmayı özledim...
    vlknsyrn ve nezih77 bunu beğendiler.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar köpüşler ve özellikle yavrıları şahane geldi bana Sağlıklı olsunlar ve uzun yaşasınlar. Biz ailecek çok severiz heyvanları Tabii bir afrika atasözünün dediği gibi. '' Leopar ın kuyruğunu tutma, tuttuysan sakın bırakma'' Elbette her heyvanın bir karakteri vardır ama esas olan yetiştirilmesi, terbiye verilmesidir. Köpekler, genelde, sahip oldukları karakter yapısının tamamını sonradan edinirler! Ancak bu şu demek değildir: Fransız Bulldog, genelde kavgacı ve itiraz edendir! Doğru ancak, bebekliğinden beri aile içinde düzgün davranılmış, saldırganlık eğitimi verilmemiş olanı bu özelliğini, sıkıldığında zulalara kaçarak gösterir, ısırrark değil!
    En sevilen ve benim de favorim olan Alman Kurt Köpeği de tamamen çapraz çiftleştirme ile geliştirilmiş bir hayvandır! Bu Üretilme demek değildir. Irkların karıştırılması anlamına gelir ki, bu kadar zeki, atak, korumacı, akıllı ve cana yakın hayvan ortaya çıkmıştır. Maalesef kötü tarafı, Hitler tarafından yaptırılmış bir çalışmadır...
    Şunu eklemeden geçmeyeyim: çocuk yaşlarımda, köyde baktığımız hayvan acaip davranışlar göstermeye başlamıştı. Duymamaya, tepki vermemeye ve gölgelere kaçmaya... Kuduz olan köpeğimi bisikletin arkasına bağlayıp sabah serinliğinde bir tarla da çifte ile ensesinden vurmak zorunda kalmıştım Dedem beni nasıl yönlendirdi ise öyle Sağlık bakanlığı tüm köyü karantinaya almış, ineklerden, yakalanabilen kedilere kadar her hayvan tek tek incelenmişti? Yani, hayvan beslemek bir sorumluluktur ve öyle kolay işte değildir!!! Hele şehir ortamında yapıyor isen bu işi, çok büyük titizlik ister

Sağlıkla büyüsün, iyi birer arkadaş olsunlar
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Poturdak

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    maşşallah deyin arkdslar allah uzun ömur versın hepsine..

benle oynamak için can atıyor

ama oğlu pascal yanına gelince bi ciddiyet takılıyo nede olsa baba sert olucak

bunlar arkdslar pitbull vahşi dehset sacan kanla beslenen pitbullar şuu korkunclugu göruyormusunuz

burda uyukluyoorrr kafa sallanıyor

veeeeee dayanamadı öğle uykusuna daldıı

nezih77, eroldayı ve Bulent78 bunu beğendiler.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    volkan bu cins köpekler malesef kafeste bakılmalı ki çevreye herhangibir zarar vermesin bi çocuğu ısırsa vicdan olarak nasıl olacaksın ki hai vicdan olarak rahatsın diyelim o coçuğun ailesi ne seni yaşatır nede köpeğini
    ben yaklaşık 90 senesinden beri köpek beslerim insan ısıran köpeğimde oldu süs köpeğim de ama o zaman anlamıyordum eğer bi coçuğu ısırırsa ne yaparım diye fakat kendi coçuğum olduğundan beri başka insanlarında coçuklarını düşünmeye başladım
    sen sen ol köpeklerin sakin olduğunu fazla güvenme adı üzerinde HAYVAN yani ne zaman ne yapacağını sen bile kestiremezsin velasıl kelam tehlikeli köpek..
    sahibini ısıran köpek hiç görmediysen bence biraz araştır ne olur ne olmaz benimde çalıştığım yerde vardı gece devriye atarken onu önden gönderirdim arkadan kapar korkusu ile
    fakat şimdi bi tane av köpeği bir tane de golden var bunlar bile bazen çalıştığım yere gelen insanlara saldırıyorlar
    yoldan geçen ekobislere motosikletlere saldırıyor ya vatandaş köpekten kaçarken arabanın altına girerse diye korkuyorum bence sende dikkat et mahalledeki coçuklara
    vlknsyrn ve sedici bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MAŞALLAH çok güzeller....

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    vlknsyrn bunu beğendi.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada yazdıklarım pitbull taraftarı/fanatiği olduğuma inandırmasın sizi, ben bütün hayvanları severim özellikle atları ve köpekleri, güvenlik konusuna gelince bütün köpeklerin tasmasız gezdirilmemesi kanaatindeyim, çok kalabalık ortamlarda ise bu tür koruma köpeklerinde ağızlık kullanılması taraftarıyım, kendim de tasmasız köpek gezdirmem, ayrıca temel itaat eğitimi şart köpekte yoksa bile bende var gezdirme kurallarına uygun gezdiririm, kılım biraz söylemesi ayıp
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Ninja

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Gece misafirliğe gittiğimizde gördüğüm yavru :D

vlknsyrn bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    maşallah çok güzel bıcırlar
    bende kedi'yi sevmem kötü bir rahatsızlıga sebep oldu bende (yavru hariç ) deger hayvanların çogunu severiz Ailece ve beslemişizdir.
    bu güzelim hayvanları yoldan çıkartan bencede kafasız sahipleri,genlerinde hırçınlık olabilir ama egitimle kedi gibi olmamaları istisna.

Uploaded with ImageShack.us
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Akşam Sefası aile sadeti

...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Süperler,
    Sağlıklı ve uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnn
    ömürlü olmaları dileklerimle.
    vlknsyrn bunu beğendi.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Baba şefkati
    Bu hayvanlarda çok görülen bir durum değil yahu, resmen aile tablosu, harika bir şey
    vlknsyrn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)