Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Biz Kuşa Bakmıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı DNGe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ve altındaki yorumcu arkadaşlar öyle bir gazladınız ki az kalsın veterinerlere kin duyacaktım

sn Platipus veterinerliğinizi öldürmeyin bence ,bir avrupa ülkesinde devam edin kurtarın kendinizi burdan...ben arkadaşları oyalarım
    iyi fikir, anca giderim zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kedi için kedi demek istiyorum.
    Bu konuda olan bütün seviyesiz mesajları alt alta toplayalım. Sonra tüm bu seviyesiz mesajları, o meslegi icra eden birine söyleyelim. Sonra birde ondan eee, kem, küm diye bir cevap bekleyelim.

Veteriner bey gayet gerçekçi cevaplar vermiş. Ancak ; herhangi bir konuda, herhangi bir meslekte olan birinin, forumlarda nasıl sayıp sövüldügünü görüyoruz. Üstelikte bir kısmı gayet önyargı ile, gayet acımasızca yapılıyor. Çünkü kendi tutmadıgı takımı tutanlara şerefsiz, kendi vermedigi partiye oy verenlere kıllı, kendi alamadığı ihaleyi alanlara üçkağıtçı demek, zihniyetimizde var,bize hergün televizyonlarda ve gazetelerde SAYGIN sunucu ve yazarlar tarafından ögretiliyor, ezberletiliyor.

Bir veterinere kasap demişiz çok mu.. Pardon, sizin meslek neydi?

Edit : Bende galiba Ercüment bey'i yanlış anlamışım... Öyleyse, kusuruma bakmayın Ercüment bey, yazdıgımı silmek istemiyorum. Sizin yerinize gerekli başkalarına ithaf ediyorum..
    gidişatı çok güzel özetlemişsiniz, herkes birbirinin vicdanını sorgular ama çoğu kimse kendini sorgulamaz. hele de söz konusu olan veterinerler olunca fırtınalar esiyor.
    emin olun bizler de bu mesleğin erbabı olarak kendi içimizde birbirimizi kıyasıya eleştiriyoruz. çünkü örnekte de görüldüğü gibi istediğiniz kadar iyi olun, vicdanlı olun bir kötü onlarca iyiyi silip atmaya yetiyor. toplum olarak sanırım bu konuda biraz insaf yoksunuyuz. "linç kültürü" denilen şey de bu olsa gerek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kedi için kedi demek istiyorum.
    Bu konuda olan bütün seviyesiz mesajları alt alta toplayalım. Sonra tüm bu seviyesiz mesajları, o meslegi icra eden birine söyleyelim. Sonra birde ondan eee, kem, küm diye bir cevap bekleyelim.

Veteriner bey gayet gerçekçi cevaplar vermiş. Ancak ; herhangi bir konuda, herhangi bir meslekte olan birinin, forumlarda nasıl sayıp sövüldügünü görüyoruz. Üstelikte bir kısmı gayet önyargı ile, gayet acımasızca yapılıyor. Çünkü kendi tutmadıgı takımı tutanlara şerefsiz, kendi vermedigi partiye oy verenlere kıllı, kendi alamadığı ihaleyi alanlara üçkağıtçı demek, zihniyetimizde var,bize hergün televizyonlarda ve gazetelerde SAYGIN sunucu ve yazarlar tarafından ögretiliyor, ezberletiliyor.

Bir veterinere kasap demişiz çok mu.. Pardon, sizin meslek neydi?

Edit : Bende galiba Ercüment bey'i yanlış anlamışım... Öyleyse, kusuruma bakmayın Ercüment bey, yazdıgımı silmek istemiyorum. Sizin yerinize gerekli başkalarına ithaf ediyorum..
    Bugün herkes birbirini yanlış anlıyor sıcaklardan herhalde

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)