Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Sizden daha magandası var mı? (Ailesi yanında polisten dayak yiyen baba)

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    benim ALLAH'ım bunlarınkiyle bir değil...
    ZIPPIRMAN ve Lucas bunu beğendiler.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu güvenlik kameralarına bayılıyorum. Artık neredeyse güvenlik kamerası olmayan işletme dükkan kalmadı,hele ki istanbulda bir sokakta birtanesinin olmasa diğerinin oluyor. Hiçbir kanunsuzluk artık eskisi kadar kolay değil,ne bunu akıl edemeyen beyinden yoksun hırsızların gaspçıların yaptıkları yanına kalıyor nede böyle polis kılıklı magandaların. Şakkk diye enseleniyorlar valla..
    babaçi bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.000-3.000 lira maaş + silah + üniforma + güneş gözlüğü = .ötü kalkmış polis

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    olay, acaba tam olarak göründüğü gibi mi? bence değil
    polislerin tavrı her halükarda yanlış, hem vazife şartları hem mertliğe sığmaz ama barutu ne ateşledi burada, bu öfke neydi?
    ayrıntılar ortaya çıktıkça dünkü terörist eylemin bir tezahürü gibi görünüyor
    medya da olayı ballandırıyor habire, çok malzeme çıkarılırsa bazı tetikçiler tarafından şaşırmam
    sonumuz hayır olsun bakalım
    Allah, haksızlık yapmaktan ve haksızlığa uğramaktan muhafaza etsin hepimizi
    babaçi, aslanefe09 ve egelim 43 bunu beğendiler.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    O polislerin allah belasını versin insan evladı olamazlar. İşte polislerden tiksinme sebebim böyleleri...
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    insanlıktan nasibini almamış bi adam, polis olsa ne yazar? Amir olsa ne yazar? General olsa ne yazar? C.başkanı olsa ne yazar? Önce insan olunur, sonra diğerleri. Eşşek misali. Semeri polis olsa ne olur, general,c.başkanı,vali,kaymakam olsa ne olur? Altında eşşek olduğuna göre o semerden bi mok olmaz.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    yurdun kanayan yarası bence bu durum padişah saltanat devri kapandı sanıyoruz, malesef kapanmadı, bu görünen olay ne ilk nede son abim ve bende böyle bir olaya maruz kaldık , bir laf var abiyane it iti ısırmıyor arkadaş yedigin sopayla kalıyorsun , böyle durumlarda şunu kulagıma küpe yaptım gucun yetiyorsa elinden geleni ardına koyma ,her halukarda bir sıfır başlıyorsun , yedigimiz sopa kar kaldı ,biri devletin polisi biri önem arz etmeyen vatandaşı .

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Birde bunlar geçen sene çıkan yasa ile askerlikten yırttılar.

Vatandaş işinden gücünden, olup dükkan kapatıp askere gidiyor, bunlar muaf.

Siyasiler senelerce polisimizi yıpratmayalım dediler askeri yıprattılar işçiyi yıprattılar öğrenciyi gazladılar, emekliyi anaları kan ağlattılar. durum bu.

Bir de çalışma şartları ağır derler ağlarlar ama düzeltelim bu düzeni diye söyleyeni büyük bir iştahla gazlayıp coplarlar az daha itiraz etsen ya gomanist ya da yeni icat ergenekoncu yapar çürütürler adamı zindanda.

1500 TL maaşa günde 12 saat haddehanede çalışıyor adam yaz kış don atletle.

Maden ocağında diri diri gömülü gibi 800 TL ye çalışıyorlar üstelik sigortası eksik girdi çıktıyla.

Azıcık düzeni eleştir zam iste yürüyüş yap sanki gavura vurur gibi vururlar bunlar.

Mehmetçik şehit anladım ama, bunlar maaş aldığı işte ölüyor şehit diyorlar aslında iş kazası, o zaman madenci de şehit sayılsın elektriğe kapılıp ölen TEDAŞ işçileride.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

oralet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polis olmak çok kolay o yüzden böyle insanlar bu işe girebiliyor.Bence olayı tüm polislere mal etmeyin.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkeklerimiz hadim edilmis, sevindirici bir olay

http://www.haberturk.com/gundem/habe...-polis-dehseti

5 polis aciga alinmis, seyleri olmadan birer disi ite donerler
    görüntülerdeki vatandaşı döven polis sayısı 5 den fazlaydı, çocuk mu kandırıyor bunlar!!!

açığa alınmak ne oluyor? bu adamların attıkları dayak yanlarına kar mı kalacak, cezası yok mu?
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    bu olayda imdat polissssss diye mi çığlık atmakı lazım ? çözemedim
    _ŞEVKET_ bunu beğendi.

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüntülerdeki vatandaşı döven polis sayısı 5 den fazlaydı, çocuk mu kandırıyor bunlar!!!

açığa alınmak ne oluyor? bu adamların attıkları dayak yanlarına kar mı kalacak, cezası yok mu?
    tahminimce en gaddar, en çok tekme atanları seçtiler. sular durulduktan sonra o açığa aldıklarını "teamüllerine göre" terfi ettirip güzel yerlere getirecekler. biz de şansımız varsa bir iki insaflı gazetede belki denk geliriz "ödül gibi ceza" falan başlıklarla.. genelde öyle olmuyor mu?

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    O kadar çok yorum yazmışssınızki emin olun hepsini okudum.Eyvallah hepinizin düşünceleri kendine göre güzel.Pekala ben konuya şurdan gireyim diyende var bu olayda buda var diyende var.Başka türlü şeylerde anlatan var.Sizi 1 dk düşünme cesaretine davet ediyorum.

Biz değDEĞİLMİYİZ her ay düzenli şehit veren,pkkyı besleyen,vatanın milli servetini satan,çevreyi kirleten,umursuzca yaşayan,fedakar olamayan,zulüm eden,birileri bizi beslesin diye en üçkağıtçı adama oy veren,değerlerimizi unutan,ve asıl önemlisi birlik olmayıpta fevri davranan.

Arkadaşlar bunları bir düşünün bu bende yok demeyin var.Hepimizde var olan öğelerden yazdım.Bakın Allah var beni bir kardeşiniz gibi düşünün,ve sorun kendinize ne eksik acaba diye?
    O kadar çok şey varki sormayın gitsin.Vatan elden gidiyor başka bir konuya saptırılıyoruz,medya sağolsun işini iyi yapıyor.küçük oyunları büyük oyun yapıyorlar,biz aldırış etmiyoruz.Zaten yüce Rab kul azmadıkça bela vermezmiş.Vardır elbet bir nedeni şükür olsun diyorum.Ama şöyle bir bakıyorumda aslında kanımızda var olan ve bizim farketmediğimiz şey aslında KARDEŞLİK.Bir olsak tüm işlere el atsak ne güzel çözümleriz sorunları.Ama malesef ne buna imkan tanıyorlar nede elimizden tutup bize destek veriyorlar.Askeriyin tüm iş yapan generallerini içeri attılar vay ergenekoncular dedik.Yazarları attılar vay hıyarlar dedik.Daha bir çok ülke destekçisini pisi pisine katlettiler allah rahmet eylesin dedik.Bilmiyorum ne olacak bu halimiz.
    Şimdi size düşünmeye sonra cevap yazmaya davet ediyorum
    Saygılar Dilerim...
    Ben sana ilk aşkımsın demedim.Sen benim Cennetimsin.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    önceden vurunca morartıyordu artık direk kırar kısayol hani kırık acısı çekmesin gerçekten kıralım gibi bi mantık
    (+9 demir job satılır)
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    HONDA XL650 v Transalp
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunca kamera önünde dayak atmayı nasıl göze almışlar.? bilmiyorlamı tek tek toplanacaklarını.haklarında işlem yapılacağını.mahkemeye cıkacaklarını ?
    bence onlar ne ceza alır nede açığa alınırlar, sırtlarını bile sıvazlarlar. bu memleketin adaleti bu

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    biz böyleyiz elimize sopa verirse babamızı öldürürüz...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ben böyle bişey görmedim.. Keşke konuya tıklayıp açmasaydım.. içim burkuldu, sonuçta ben etten tırnaktan insanım.. Nereye gidiyoruz yada neler göreceğiz bakalım...
    O dövdükleri adamın vergisiyle bu polislerin karnı doymuyor mu acaba.. yada yeni bir yasa mı çıktı vatandaşı linç et diye... Ulan böyle bişey var mı yaaa .. Asker teröristi öldürür, devlet özür diler..
    Maaş+ev+iş garantisi verir ailesine.. Bu nedir... Bana bilen biri açıklasın bunu.. Artık zihnim durumu çözemiyor... Esra Erol programları, çarkı feleklerle uyuduk ey türk halkı...

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Bu ülkede;
    Tüm doktorlar paragöz,
    Tüm askerler zorba,
    Tüm polisler artist,
    Tüm memurlar rüşvetçi...
    Tüm öğretmenler beceriksiz,
    Tüm işçiler yan gelip yatan işini bilen,
    Tüm esnaf üç kağıtçı,
    Tüm öğrenciler işgüzar siyaset budalası.

Merak ediyorum bu lafları eden ve genelleme yapan insanlar kendilerinin de genellemeler içinde bir küfüre harman edildiğinin farkındalar mı?
    Bu genellemeler sonucunda memlekette temiz insan bırakmadık.

Bu olayda olayın detayını bilmiyoruz
    hadi diyelim yüzde yüz polis suçlu olsun
    o zaman bile tüm polisleri yaftalamak ne kadar doğru?

Bir kaç olumsuz örneği eleştirenlere lafım yok
    AMA
    Tüm polis camiasına laf edenlere ettiği lafları 3 amcam 3 dayım ve bir de kendi adıma
    7 kat iade ediyorum kötü sözlerinizi ve acımasız eleştirilerinizi...
    aslanefe09, egelim 43 ve Barış Şuşut bunu beğendiler.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Kışın beni polis gbt için durdurmuştu da tırsmıştı yiyorsa bana da aynısını yapsaydı karşılığını alırdı.Bizim gibi motorculara bulaşamaz böyle garibanlara bulaşır bu g.. ler.Bizim Türk ahlakında vardır bir adam ailesiyle beraberse o adamla tartışılmaz ve kavga edilmez.Bu utanmaz soysuzların yaptığını hayvan bile yapmaz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)