Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2012 olimpiyatlarına gidecek video sahibi için oylama!

Motovento
    REKLAM ALANI
    canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    Selamlar herkese ,

Aşağıda linki bulunan power fm sayfasında çeşitli videolar var.
    Bunlardan CEM SELÇUK arkadaşımız hem bir enduro cu (1200gs), hem başarılı bir sporcu hemde linkteki gibi başarılı videolar çeken, montajlıyan YETENEKLİ bir arkadaşım.

Site de CEM SELÇUK un videosundan başka videolarda var, dilerseniz onlarada bakarsanız hangisine "BEĞENDİM" tıklayacağınıza karar vermeniz daha kolay olacaktır.

Sizlerden ricam siteye girip CEM SELÇUK arkadaşımızın videosunun altındaki "BEĞENDİM" yazısına tiklamaniz.

Şimdiden Herkese TEŞEKKÜRLER.

www.powerfm.com.tr/panasonic-london-2012

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu tür başlıkları anlamıyom ... diyelimki ben başka bir videoyu beğendim çalışılıp emek verilmiş bi iş.. ona vermiyimmi oyumu.. yani hakkeden değil çevresi olanmı kazansın.. amerikaya gittiğinde kimden ou isteyecez
    yaşar35 bunu beğendi.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tür başlıkları anlamıyom ... diyelimki ben başka bir videoyu beğendim çalışılıp emek verilmiş bi iş.. ona vermiyimmi oyumu.. yani hakkeden değil çevresi olanmı kazansın.. amerikaya gittiğinde kimden ou isteyecez
    Barış abi herşeyi çamura bağlıyon yav...adam demiş ki gangama destek verin ödülü o kazansın...sadece bu...bu kadar düşünmeye irdelemeye gerek yok bence...

bu arada site bir tuhaf..beğen yok altta falan o yüzden oylamaya katılamadım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış abi herşeyi çamura bağlıyon yav...adam demiş ki gangama destek verin ödülü o kazansın...sadece bu...bu kadar düşünmeye irdelemeye gerek yok bence...

bu arada site bir tuhaf..beğen yok altta falan o yüzden oylamaya katılamadım...
    sanamı soracam ne yazacağımı... ağlak mete...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    NC700x
    BÖYLE YAZMIŞIM :
    Site de CEM SELÇUK un videosundan başka videolarda var, dilerseniz onlarada bakarsanız hangisine "BEĞENDİM" tıklayacağınıza karar vermeniz daha kolay olacaktır.

Ana dili Türkçe olanlar buradan birşey anlayabilir diye düşünmüştüm.
    Ama anlayamayanlar için : "Dileyen dilediğine versin, hatta nasıl bir videoya oy istendiğini anlamak için, karşılaştırma yapın, KÖRÜ KÖRÜNE oy vermeyin, gidin diğerlerine de bakın ne demek istediğimi anlarsınız." Cümlemin açıklamalı hali budur.

Sevgiler

Saygılar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sanamı soracam ne yazacağımı... ağlak mete...
    valla abi şu yelek olayınada böyle bodoslama atlamışın kulaklarını çok çınlattılar haberin olsun... yav bu esnaf tayfası niye böyle arıza oluyor anlamıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı canekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ana dili Türkçe olanlar buradan birşey anlayabilir diye düşünmüştüm.

Ama anlayamayanlar için : "Dileyen dilediğine versin, hatta nasıl bir videoya oy istendiğini anlamak için, karşılaştırma yapın, KÖRÜ KÖRÜNE oy vermeyin, gidin diğerlerine de bakın ne demek istediğimi anlarsınız."

Cümlemin açıklamalı hali budur.

Aga Barış abi yine anlamaz bence yormasaydın kendini... Deveye hendek atlatmak daha kolay...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    NC700x
    Eyvallah Metehan

Buarada Cem Selçuk yazan videonun altında "Beğendim" yazan bir yer var onun üstüne gidip tıklayınca oluyor ancak zannedersem facebook hesabı olanlar sadece beğenebiliyor..

Ayrıca Gökhan la yüzyüze görüştük, bir ortak tanıdığımız daha çıktı pistten.. anlaştık biz.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bu daha önce yapılmıştı yahu
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)