Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yok Artık

Motovento
    REKLAM ALANI
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    23 saniyenin 10 saniyesini düğmeye basmamakla geçirdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düğmeye basmadan da cevap verdikleri oldu yani aslında 23 saniyeninde altında bir performans .. bu işi düğmeden iğne geçirmeye bağlayan sokakta limonata satmaya bağlayan arkadaşlarada bir alkış istiyorum .. adam 70 milyonda 1 hadi bilemedin 2 lik bir performans gösteriyo .. yarışma sunucusundan tut formatına kadar 1 numara bir yarışma ..

valla ne denir bilemiyorum sadece bravo diyebiliyorum ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    hayret ve gıpta ile izledim.

zekasını doğru yönde kullanıp kendini yetiştirmiş ve geliştirmiş.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    limon satsın.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eleştiren arkadaşlar, adam sanki Türkiye için bir buluş yaptı.25 sene bulmaca çözmüş, burada yaptığının zerre kadar zekayla alakası yok. Ezberlemiş çat çat cevap veriyor. Bunu da büyük bir olay gibi abartıyorsunuz. 25 sene bilimle uğraşsaydı ordinaryus olmuştu be.. 70 milyonda birmiş, böyle kaç tane adam var. Hatta bir tanesi akrabam ve her gördüğümde dayı bunlar boş işler diyorum. Hala diyorum hayatını çöpe atmış adam, emeğimin karşılığı diyor
    Frank Lucas bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    KARAR!!!

-sanık yusuf isimli yarışmacının limon satmasına
    -türkiye'de buluş yapılması ve çok para kazanılması haricinde birşeye hizmet etmeyen tüm düşünsel faaliyetlerin yasaklanmasına
    -kültürün anayurdu olan "dil" konusunda bilgili ve yetenekli insanlara boş işler müdürü muamelesi yapılmasına

oy çokluğu-izan azlığıyla karar verilmiştir.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eleştiren arkadaşlar, adam sanki Türkiye için bir buluş yaptı.25 sene bulmaca çözmüş, burada yaptığının zerre kadar zekayla alakası yok. Ezberlemiş çat çat cevap veriyor. Bunu da büyük bir olay gibi abartıyorsunuz. 25 sene bilimle uğraşsaydı ordinaryus olmuştu be.. 70 milyonda birmiş, böyle kaç tane adam var. Hatta bir tanesi akrabam ve her gördüğümde dayı bunlar boş işler diyorum. Hala diyorum hayatını çöpe atmış adam, emeğimin karşılığı diyor
    doğru gerçekten bu kadar emeği ir buluş yapmak için harcasa hem insanlığa bir faydası olurdu hemde köşeyi dönerdi 25 yıl 9800 lira için çalışmış birde kelime dağarcığı gelişmiş

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    yaaa oturmuşuz adamın aldığı para be 25 sene de ezberlediği kelimelerin muhasebesini yaparken birbirimizle tartışıyoruz...
    işte bu memleket bu yüzden benzine %60 vergi veriyo...
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zeka ile alakasi olmadigini hangi bilimsel veriyle aciklayabilirsiniz bize? Ya da soyle sorayim, siz kac yildir bilimle ugrasiyorsunuz? Elestirirken once kendimizi dusunup yapsak elestirilerimizi daha saglikli olurdu sanirim. Polemik yaratmak degil amac diye dip not eklememe gerek yoktur sanirim

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    İnsanmısın sen yaaa ben başka bir şey demiyorum

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam o parayla manav açamalı
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Şike var arkadaş..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

motodriftt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    ooowww yooooo

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam çeyrek asırlık emeğimin karşılığını aldım diyor,burada aldığı 9800 lirayı kastettiğini düşünen arkadaşlar var ya bana göre karşılığını aldım dediği şey en çok izlenen bilgi yarışmalarından birinde asla kırılamayacağını düşündüğüm bir rekor kırıp bunun gururunu yaşamaktır..

Bu yaptığı şeyde 25 yıl boyunca öyle hergün bütün gazeteleri toplayıp bulmacalarını çözmekle olacak bir şey değil çünkü her sorunun 1-2 saniyede cevaplayabileceği şekilde şansına denk gelmesi mümkün değil,he ama bu demek değildir ki 25 yılını tamamen bu kelime bulmaca işine adayıp hayatını harcamış,hobi uğraş denen birşey var,hem çalışıp hemde geceleri 1-2 saat roman okuyanlar var,hem çalışıp hemde günde 1-2 saat maket heykel araç zart zurt yapanlar var,bu adamda o günlük uğraşını buna ayırmış işte..

Paradan girilmiş iğneden iplikten çıkılmış,nedendir bu herşeye bir kulp takmak anlamış değilim,adama bravo helal olsun diyorum ve geçiyorum..
    _ŞEVKET_ ve Deathghost bunu beğendiler.

sulokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX
    Programı dikkatle izlersen sunucunun arkasındaki ekranda yarısmacıların okumaları için plazma var. sunucu okurken yarışmacılar ekrandan okuyorlar yada tekrar okumak istelerse diye ekranda soru surekli tutuluyor.Adam cok hızlı okudgu için soru bitmeden cevaplıyor . Ben habertürkde çalışıyorum.

Motosikleti
    ninja 250
    70 milyonda bir görmesek şaşırıp kalıcaz ha,
    bir keko da ordan açlık tokluk edebiyatı yapmış
    he he öyle
    şu yazdığım youtubeda bir ara ençok beğenilen yorumdu, ama belli ki espri olabilir diye düşünmek bile aklınıza gelmemiş, bu adamı neden bukadar gözünüzde büyüttüğünüz belli.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sulokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Programı dikkatle izlersen sunucunun arkasındaki ekranda yarısmacıların okumaları için plazma var. sunucu okurken yarışmacılar ekrandan okuyorlar yada tekrar okumak istelerse diye ekranda soru surekli tutuluyor.Adam cok hızlı okudgu için soru bitmeden cevaplıyor . Ben habertürkde çalışıyorum.
    O ekran herkese var eminim onun kadar hızlı okuyanlarda vardır..

Ayrıca kanal 1 den beri de izliyorum..

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 milyonda bir görmesek şaşırıp kalıcaz ha,
    bir keko da ordan açlık tokluk edebiyatı yapmış
    he he öyle
    şu yazdığım youtubeda bir ara ençok beğenilen yorumdu, ama belli ki espri olabilir diye düşünmek bile aklınıza gelmemiş, bu adamı neden bukadar gözünüzde büyüttüğünüz belli.
    Ahanda bahsettigim kanitlanmis oldu.
    "Keko", sen bu Turkce ile otur 25 sene holding yonet yine Sabanci olamazsin.
    Zengin olursunda, Sabanci olamazsin.

Meshur bi hikaye vardir.
    Adam babasini ayagina cagirtir "bak adam oldum der",
    babasida "ben sana zengin olamazsin demedim adam olamazsin dedim" der.
    We are many...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hay gözünü yiyim.
    Ne komik insanlarız yahu !
    Şurada adamı eleştiren, yok bilimle uğraşsaydı, kılla tüyle ilgilenseydi diyen üyelere sorarım...
    23 saniyede o soruları anlayarak okuyabilir misiniz ?
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)