Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tesadüfen Kurtulan Bi Hayat !

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    TCDD de güvenlik görevlisiyim az evvel (yaklaşık 15 dk önce) foruma göz gezdirirken bilgisayarın kasmaya başlaması ile sıkıldım,kapatıp sigara içmek için arkadaşı yerime bırakıp dışarı çıktığımda 11. depo yolu diye tabir ettiğimiz yere seferden dönen bi lokonun geri geri yanaştığını gördüm olağan bi durum olduğu için aldırış bile etmedim fakat lokomatifin yaklaşık 20 mt ilerisinde bişey kımıldadı sanki dikkatlice baktığımda insan olduğunu farkederetmez elimde bulunan telsizle anons edip lokonun durmasını sağladım yaklaşık 2-3 mt kala lokomatif durdu hemen olay yerine koştuğumda baktımki 73 yaşında alkollü bi amca ayağı raya takılmış düşüp kalmış oracıkta yanına gittim durumu iyi fakat alkolün etkisiyle olduğu yerden kalkamıyo el verip kaldırdıktan sonra koluna girip parka kadar götürüp bi bankın üzerine yatırdım sızdı gitti
    Eğer farketmeseydim tren geri geri gelip amcayı bi kaç parçaya böler ve ta ertesi gün gündüz saatlerinde sıcaktan kokarsa öyle bulunurdu sanırım(iki yıl önce benzer bi durum olmuştu bu şekilde bulunmuştu rahmetli) ama artık "Öldürmeyecek Allah öldürmez"mi diyelim yoksa "Hayat tesadüflerden ibarettir" mi diyelim bilemedim
    Paylaşmak istedim sadece
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Solunacak nefes varmış...
    petra ve egelim 43 bunu beğendiler.
    112ciyiz

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    daha icilecek sarabi varmis.
    Mengu16, egelim 43 ve Slayerrr bunu beğendiler.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bir kova su dökeydin üstüne de ayıltsaydın.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Ayıldılarmı tekrar içmeye çalışıyolar bunlar sonra bekleme salonuna gelip milletten şarap parası dileniyolar boşverin böyle iyi yatsın orada sabaha kadar
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ya meslektaşım olur öyle şeyler bizim meslekte. Marindayken okuldan kaçan öğrencilerden bıkmıştım. Nerde bi kuytu bi köşe var başlıyolar yiyişmeye kışın öğrenci kovala,yazın ayyaş,berduş, sapık kovala villaya geçtim rahatladım. Duvar, üstü dikenli teller ve çit, 5 tane k-9 alman kurdu. 2 villada alarm. Patron yokken yan gel yat

Motosikleti
    Ohhh hayat sana güzel valla ademim Allah kaza bela vermesin cümlemize inş.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Vay beee olaya bak adama bi yaşam şansı daha doğmuş kıymetini ne kadar bilir o bilinmez :/

Yaşayacak daha ömrü varmış, vesile olmuşsunuz. Size ve tüm demiryolculara sevgi ve selamlar... Trenleri de, işlemesinde payı olanları da çok seviyorum...
    egelim 43 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya meslektaşım olur öyle şeyler bizim meslekte. Marindayken okuldan kaçan öğrencilerden bıkmıştım. Nerde bi kuytu bi köşe var başlıyolar yiyişmeye kışın öğrenci kovala,yazın ayyaş,berduş, sapık kovala villaya geçtim rahatladım. Duvar, üstü dikenli teller ve çit, 5 tane k-9 alman kurdu. 2 villada alarm. Patron yokken yan gel yat

Bırak ellesme genclere yaa
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vaybe hayret verici bi olay büyük sebap işlemişsin besbelli
    egelim 43 bunu beğendi.
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşayacak daha ömrü varmış, vesile olmuşsunuz. Size ve tüm demiryolculara sevgi ve selamlar... Trenleri de, işlemesinde payı olanları da çok seviyorum...
    Teşekkürler iyi dilekleriniz için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)