Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akbank Telefon Bankacılığı Çilesi ....

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Son 26 dakikadır Akbank telefon bankacığılında müşteri temsilcisine bağlanmak için beklemeye devam ediyorum... Bu kadarınada pes deniliyor ama asıl merak ettiğim bu süreler konusunda herhangi bir prosedür veya yönetmelik varmı? Bankacıların bu telefonlarda bekletme işleri için denetleyen kurum veya şikayetçi olabileceğimiz yerler vs bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    btk ilgileniyor olabilir. Cok sinir bozucu bir durum. Son zamnlarda trend haline geldi, bircok firma kendisini tamamen sanallastirip birde uzerine ulasilamaz hale getirerek, insanlari sorunlari ile basbasa birakiyorlar. Maalesef.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gece 2300 gibi arıyorum 10 15 dakikada düşüyor. gündüz saatleri sabah çok erken aramak gerek. normal mesai saatlerinde çok yoğun oluypor. ulaşamaıuyorsunuz.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Yapabileceğin bir şey var aslında...
    Akbanka sie çekip sana eziyet çektirmeyecek müşteri hizmetleri olan bir bankayla çalışmak..

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu çağrı merkezlerine uygulanan bir yönetmelik vs varmıdır asıl onu araştırıyorum... Ortalama 45 dakikada ulaşabildim müşteri temsilcisine bu arada kredi kartım çalınsa yasal olmayan bir işlem vs durumunda direk benim başıma kalıyor uğraştığın kaybettiğin vakit ve masraflarda kimseyi ilgilendirmiyor haliyle....
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ama "yok şu kartta şöyle avantajımız var" yok "şu faizle süper kredi" diye günde 5 kez aramayı bilirler...

Bankadan arandığımızda biz de şöyle desek "şu anda aradığınız kişi wc'de olduğundan dolayı sizi biraz bekleteceğim, hatta kalın, en kısa sürede arkadaş sizinle ilgilecek" deyip arkadan müziği dayasak ne yaparlar acaba merak ettim
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Gecen gun benim basimada geldi. Garantide ayni durum. Karti iptal ettiricem bana saat 5 olmasini bekleyin makineyi acicaz diyor. Dedim ya makinenin icinde degilde birisi almissa ne olucak? Sustu kaldi. Birde nedense herkese salak muamelesi yapmayi aliakanlik edinmisler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hehehhehehehehh... finansbankı seviyorum.. faizleri fazla ama işlerini iyi yapıyorlar..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütün kredi kartlarımı iptal ettirdim sadece 1 tanesini kullanıyorum. Kart ücreti, telefon bankacılığı, haberim olmadan kredi çıkartmaları canıma tak etti. Hepsini kapattım şimdi yola geldiler,onlar arıyor size kart verelim kart ücretide almayalım falan filan.
    Kapatın arkadaşlar. Adamların kucağına oturmaktan bıkmadınız mı?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler