Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yüksek Teknoloji Bir Honda Fabrikası ( Video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    Hondanın araç üretim fabrikası.Japon bilim ve teknolojisi.15 Dakika hiç sıkılmadan izleyin.

ilkeronat bunu beğendi.
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ILDiablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayatın anlamını anlatsalar 15 dakika izleyemem moruk.
    tavsan bunu beğendi.
    Omnes Vulnerant Ultima Necat - Hepsi yaralar sonuncusu öldürür.

https://www.youtube.com/watch?v=6Xh0mGEN8C0

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Harika paylaşım kendi adıma teşekkür ederim.

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

Alıntı ILDiablo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o konuyu bu kafaya 15 dakika değil 15 sene anlatsalar yine traş derim
    iyisimi,
    Siz açmış olduğunuz japon saçmalığı yarışma videoları konularını seyredin.http://www.motosiklet.net/forum/konu...i-eglence.html
    sedici ve K_R_A_L bunu beğendiler.

ILDiablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika paylaşım kendi adıma teşekkür ederim.

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

o konuyu bu kafaya 15 dakika değil 15 sene anlatsalar yine traş derim
    iyisimi,
    Siz açmış olduğunuz japon saçmalığı yarışma videoları konularını seyredin.http://www.motosiklet.net/forum/konu...i-eglence.html
    Haklısın be zıppırım , napalım herkesin IQ'su seninki gibi çift haneli değil anlamakta zorlanıyoruz. 68 miydi seninki , doğru hatırlıyorum değil mi?
    Omnes Vulnerant Ultima Necat - Hepsi yaralar sonuncusu öldürür.

https://www.youtube.com/watch?v=6Xh0mGEN8C0

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    keyifli ve faydalı bir paylaşımdı benim için, teşekkürler.
    K_R_A_L bunu beğendi.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Haklısın be zıppırım , napalım herkesin IQ'su seninki gibi çift haneli değil anlamakta zorlanıyoruz. 68 miydi seninki , doğru hatırlıyorum değil mi?
    liseli detected!
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi otomobilimizi yapmaktan bahsettiğimiz şu günlerde tam yerine oturdu...üstelik araçların modellerine bakarsak video biraz eski olsa gerek..bu adamlar 10 yıllardır bu işi yapıyor..bizim de en az bi 10 sene daha fırın fırın ekmek yememiz lazım..

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

senin tayfan şu saat itibariyle sözlük forumlarında..oralarda takıl anlamını kavrarsın..boş boş konuşmayalım..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    http://www.youtube.com/watch?v=kJG8sXCUGHI 4.42 saniye ama güzeldir sanki seni anlatıyor
    piyanist_irf bunu beğendi.
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    acaba böyle bir fabrika kaç para eder ? aramızda para toplayıp böyle bir fabrika kursak

o nasıl bir otomasyondur ? o robot kollar mm bazında hiç hedef şaşmazmı ? yavvv yapılan üretilen araba bir yana ,adamlar demir para basar gibi, araba basıyorlar

ne diyelim , nazar etme ne olur çalış seninde olur deyip konu açan arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum , hani bıraksalarda beni şu fabrikaya özgürce her tarafını dolaşsam , seyretsem olmazmı yani ?

yok hani belki bi tüyo kaparızda işimize yarar breh breh breh japonlar kim biz kim
    K_R_A_L bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Tahminimce,bak sadece tahminimce diyorum.Bu forum sana göre değil.Yaşın galiba biraz küçük,gerçi yaşla fazla alakası yok benimde yaşım 19.Ama gerek avatarın ve nickinde ki diablo olsun,eve kitlenip oyun kasan,evden fazla çıkmayan,insanlarla iletişime geçemeyen bi tipsin tahminimce.Karşına geçip 2 laf etse burdan birileri sana kitlenirsin diye düşünüyorum.Uzun lafın kısası eve kapanma,biraz dışarı çık eğlen gez toz.Dışarda güzel şeyler var.
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba böyle bir fabrika kaç para eder ? aramızda para toplayıp böyle bir fabrika kursak

o nasıl bir otomasyondur ? o robot kollar mm bazında hiç hedef şaşmazmı ? yavvv yapılan üretilen araba bir yana ,adamlar demir para basar gibi, araba basıyorlar

ne diyelim , nazar etme ne olur çalış seninde olur deyip konu açan arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum , hani bıraksalarda beni şu fabrikaya özgürce her tarafını dolaşsam , seyretsem olmazmı yani ?

yok hani belki bi tüyo kaparızda işimize yarar breh breh breh japonlar kim biz kim
    bi ara bantta bütün makinalar araçlara girişti her biri bir koldan..bize çok ürkütücü geliyor böyle görüntüler eleman da orda aracın gelmesini bekliyor koltukları monte edecek.. yanındaki robotta nasıl akıllıysa hani; 14 - 16'yı ver desen verecek nerdeyse
    K_R_A_L ve piyanist_irf bunu beğendiler.
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi bu japonlar 2.dünya savaşına kadar ürettikleri ürünlerinin kalitesizlikleri ile nam salmışlar..
    Sonra Henry Ford'UN 1926 yılında yayımladığı My Life and Work (Hayatım ve İşim) kitabındaki toplam kalite yönetim anlayışını uygulayarak 5 senede ciddi atılım yapmışlar..
    2.Dünya savaşında tarumar olan bir ülkeden geldikleri nokta...
    Sadece 60-65 yıl içinde..

Motosikleti
    Alıntı İbrahim Büyükcevher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi ara bantta bütün makinalar araçlara girişti her biri bir koldan..bize çok ürkütücü geliyor böyle görüntüler eleman da orda aracın gelmesini bekliyor koltukları monte edecek.. yanındaki robotta nasıl akıllıysa hani; 14 - 16'yı ver desen verecek nerdeyse
    düşünsene 6 robot kol karasöre yanaşıyor biri havadan tavan sacını getiriyor hepsina tamam diyorum

be arkadaşım punto atacak olan kollar hiçmi şaşırmazda 0.5 mm eksen dışına çıkıp yanlış yere punto atmaz lanet olsun atmıyor işte kafam buralara takılıyor kusursuz dizayn, satabil çalışma sıfır hata

bizim hayatımız makara olmuş , onların hayatı otomasyon olmuş

ok atmada onlar, mok atmada biz
    sırt üstü yüzmede onlar, sırt üstü yatmada biz
    bisiklet yarışında onlar, s.. dik yarışında biz

kağıt katlamada onlar, üçkağıtta biz vs. vs. vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu japonlar 2.dünya savaşına kadar ürettikleri ürünlerinin kalitesizlikleri ile nam salmışlar..
    Sonra Henry Ford'UN 1926 yılında yayımladığı My Life and Work (Hayatım ve İşim) kitabındaki toplam kalite yönetim anlayışını uygulayarak 5 senede ciddi atılım yapmışlar..
    2.Dünya savaşında tarumar olan bir ülkeden geldikleri nokta...
    Sadece 60-65 yıl içinde..
    valla uğurum bir japon , sabah yatağından kalktığı anda ilk düşündüğü şeyin , dünkü yarım kalan işiini en mükemmel şekilde nasıl bitireceğini düşünmesi olduğunu biliyorum pek fazla bilgim yok bu çalışkan çekik gözlüler hakkında ama japonları oldukça fazla severim

tabi tarihten kalan izlerinde bunda etkisi var
    nadrov bunu beğendi.

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    ah be şu vidyoyu türkiyedede görsek artık TÜRK OTOMOBİLİNİN YAPILIŞI diye
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be şu vidyoyu türkiyedede görsek artık TÜRK OTOMOBİLİNİN YAPILIŞI diye
    dur be kardeşim depreştirme yaramızı işte akşam akşam

türkiyedede vardır böyle fabrikalar o kadar ölmedik yauuu mesela ben böyle belgeselleri severim bir ciklet pabrikasının belgeselini izlemiştim sakızların nasıl pakatlendiğini pırt ,pırt , diye nasıl kesildiğini felan izlemiştim

ama bu kadar gomplex makinalar vardır illaki yada videoları paylaşmıyorlar, yada biz aramoyor izlemiyoruz ne bileyim işte öle bişey

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

(zıpırman) gürol ağabeyimle acemi birliğini beraber yaptın sanırım , dikkat et adamı fena çarpar ama iz bırakmaz korkma
    dkan bunu beğendi.

Motosikleti
    dur be kardeşim depreştirme yaramızı işte akşam akşam

türkiyedede vardır böyle fabrikalar o kadar ölmedik yauuu mesela ben böyle belgeselleri severim bir ciklet pabrikasının belgeselini izlemiştim sakızların nasıl pakatlendiğini pırt ,pırt , diye nasıl kesildiğini felan izlemiştim

ama bu kadar gomplex makinalar vardır illaki yada videoları paylaşmıyorlar, yada biz aramoyor izlemiyoruz ne bileyim işte öle bişey

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

(zıpırman) gürol ağabeyimle acemi birliğini beraber yaptın sanırım , dikkat et adamı fena çarpar ama iz bırakmaz korkma
    abi var tabi ama tamamen türk olsa herks çok istiyor ama namıssızlar yapmıyo ahanda vidyosu http://www.youtube.com/watch?v=kK2ptQPJZ88

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    CNC candır can. bi bizim ülkede otomotivde oturtamadık tam olarak.
    20

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    discovery de bir program var denk geldiğinde (ki çoğu zaman denk gelir ) izlerim orada da bir çok şeyin nasıl yapıldığını anlatırdı çok ta güzel bir anlatımla üstelik. adı 'how do they do it' google videolardan arayabilir siniz
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    discovery de bir program var denk geldiğinde (ki çoğu zaman denk gelir ) izlerim orada da bir çok şeyin nasıl yapıldığını anlatırdı çok ta güzel bir anlatımla üstelik. adı 'how do they do it' google videolardan arayabilir siniz
    beleş olduğu zamanlar discovery benim kanalımdı sabahtan akşama kadar sırf discovery izlerdim kısacık reklamları olsun programları olsun bayılırdım nezaman şu dsmart geldi uyuz oldum
    yasin_942 bunu beğendi.

K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    How it's made - How do they do it - How to make - How its works taglarını yazıp youtube 'da aratırsanız binlerce video bulabilirsiniz.Videolar ingilizce ama önemli değil dil gerekmiyor.
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)