Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ve Bir İlişki Sona Erer

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Merhabalar arkadaşlar
    İçim daraldı. Neler düşünüyorum neler yapıyorum birilerine yazmam anlatmam lazım.
    Hani insan birilerini çok seviyorum der ya hani onsuz yapamaz ya ölüyorum bitiyorum der ya
    Gelip geçici laflarmış bunlar bunu anladım bu akşam
    İnsanlar birbirleri için en güzel sözleri söyleyip en kötü sözleri aklına bile getirmezmiş herşey güzelken
    Önemli olan herşey kötü iken güzel laflar söylemek değil mi? bunu anlayamıyorum neden bir insan bu kadar severken aynı anda ayrılmayı da göze alacak şeyler yapabilir ? neden neden ?
    Sevmesine çok seviyorsun ama hergün kavga gürültü tartışma insanı yıldırıyor
    Eskiden ölüyorum bitiyorum derken birden öl bit defol denmeye başlanıyor
    Yarına ilk zamanlar umutla bakarken acaba bugünü kavga etmeden geçirecek miyiz diye bakılıyor zamanla
    neden kişi karşısındakine değer vermez ? neden değer verdiği halde onu üzdüğünü bile bile yaptığı kötü birşeyi düzeltmez ? neden ? ? ? ? ?
    Çok düşünüyorum bu soruyu ama cevap bulamıyorum. Forumda bu son yazdığımın cevabını bilen varsa beri gelsin bize anlatsın bizde bilelim

sürekli aksayan ama çok mutlu olduğum çok sevdiğim kız arkadaşımla ilişkim az önce bitti malesef
    nedeni her iki tarafında birbirine taviz vermemesi ya da ben öyle düşünüyorum kendi açımdan
    kısaca ne o suçsuz ne de ben her iki tarafın da hataları var
    şimdi tek düşündüğüm o olmadan zamanın nasıl geçeceği ? neler yapacağım hergün işe gittiğimde okula gittiğimde gördüğüm bu güzelliği şimdi nasıl görmezden geleceğim ? onla bir ömür beraber olmayı deli gibi isterken nasıl bittiğini kendime kabullendireceğim ?

---------- Post added at 02:57 ---------- Previous post was at 02:41 ----------

konu yanlıs yere acıldı heralde arkadaslar modlar gerekenı yaparsa sevınırım kusura bakmayın verdıgım rahatsızlıktan dolayı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...%2F%2326980475

şu yukarıdakini iyi oku.

en kötüsü de ne biliyor musun?

"karım" dediğim insan şu an bir başkasının yatağında.

görmeyeceksin. için kan ağlasa da görmeyeceksin. benim gibi saatlerce ağlayıp kan tükürsen de görmeyeceksin. sen bir hayali yaşadın dostum. kafanda kurduğun ve ya karşı tarafın oynadığı tiyatroda başrol oyuncusuydun. oyunun süresi bitti ve perde kapandı. bunları yapamazsan da kafanda senaryo uydur. ben o kişinin van depreminde öldüğünü düşünüyorum mesela. şizofreniyse şizofreni kardeşim. yaşayamıyorsan son çare bu.

önüne bak, hayatına tutun. motosikletini mi seviyorsun? her gün yıka, sağına soluna işine yarar parçalar tak. okulun mu var? oraya asıl. işin mi var, mesai saatleri dışında da çalışmaya git. git işyerindeki diğer arkadaşlarına yardım et. ben mesela bizim aşçılara yardıma giderdim; gecenin saat 4ünde. uyuyamıyordum; gidip orada hem kahvaltımı yapıp hem kafamı dinliyordum. sonrasında da 25 km uzaktaki üniversiteme motosikletimle gidiyordum.

bu gece ne yapacaksın biliyor musun?

yanına en samimi arkadaşını alacaksın, aklına onunla yaşadığın her anı getirip bağıra çağıra ağlayacaksın. küfredeceksin. acını dibine kadar yaşayacaksın.

yarın sabah kalktığında da sakinleşip işlerine bakacaksın.

ben sadece tavsiye ediyorum kimseye yol göstermek haddim değil.

ben bunları yaşadım, bunları yaptım diyorum. şimdi hayatım gene paldır küldür; mutlu muyum? hayır. gülüyor muyum? hayır. ama hayata devam etmek gerekiyor malesef.

en azından seni sevenler için bunu yap arkadaşım.

kendine iyi bak.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Zaman herseye care dostum, cogumuz yasadik benzeri duygulari. Dunyanin sonu gibi hissettik. Fakat simdi 15 yil geriye donup bakinca o zamanki sevgim kafamda yarattigim insana olan sevgiymis. Guzel gunlerinizi dusunmeyi bir kenara birak. Ben zaten uyumlu olmadiginizi dusundum. Sen eksik bir insan degilsin onsuz. Kendini guvensiz ve boslukta hissetme, daima kendine guven ve sabret. Yeni hayatinda mululuklar dilerim.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bir iki mesaj görmek beni mutlu etti
    bilmiyorum nasıl olacak nasıl atlatacağım ters olan o kadar çok sey var ki
    onu görmek istemesem bile görmek zorundayım her gün hemde

düşünüyorum da devam etsem cok daha iyi olurdu
    cok zor degıl tamam senin dediğin olsun demek ama sürekli alttan almak bir yerden sonra koyuyor
    ben sucsuzum demiyorum benimde hatalarım var elbet ama edilen kavgalar değecek birşey için yapulsa gam yemiyeceğim
    neler atlattık o olaylardan sonra bu kıytırık olaylar adamın cok agırına gıdıyor
    ben bu olamam dıyorum onsuz devam edemem dıyorum ama dıger yanım bır omur boyle tartısarak devam etmek yerıne bu olsun daha ıyı dıyor
    bılıyorum o da benı cok sevıyor ama ıkı tarafta taviz vermiyor lanet olsun ki bu boyle

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum insan öyle bir unutuyor ki inan bana kendine şaşırıyor. Çoğumuzun başından geçti bunlar. Ben sana benim yaşadıklarımdan kesitler verim sen kendine pay çıkar istersen. 3 yıl beraber olduğum bir bayan vardı tabi öyle böyle değil evlilik düşünülüyor aileler tanışık ciddi yani. Lafı uzatmayım olan oldu 2010 eylül ayında ayrıldık. Ondan sonra ben ne mi yaptım ? Eşekliğime doymayim
    10 ay kendimi içkiye verdim Şaka değil 10 ay haftada 5-6 gün içiyordum. Bu sırada birçok arkadaşımla aram açıldı ailemle aram bozuldu işler kötü gitmeye başladı anlayacağın bitik bir
    haldeydim. Tabi bu süre içinde çok yakın bir arkadaşım hep yanımdaydı sağolsun aynı şeyleri 10 ay dinledi durdu. 11. aya girdiğimde artık içkiyi azalttım arkadaşlarımında desteğiyle ve ailemin
    tabi. Yeni yeni ortamlara arkadaşlıklara girmeye başladım sonra baktım ki hayat onsuzda devam ediyor. Etmelide.. İnsan ölüm acısını bile içine atabiliyorken ayrılık acısı mı dinmicek ?
    Şimdi niye bu kadar anlattığımı sorarsan sen sakın kendini sokma o hallere. Sadece giden zamanına saglıgına olur olan. Yapacağın şey belli yeni ortamlar arkadaslıklar edin. Daha çok gez daha çok çalış. Motosiklete daha çok zaman ayır. İmkanın varsa küçük tatiller yap dostlarınla tatil dediğime bakma piknik bile çok işe yarar inan bana. Kendini soyutlama çevreden aksine daha çok insanlarla beraber olmaya çalış. Ve kendini şartlandır bu yaşıma onunla mı geldin ? kocaman bir HAYIR ! O zaman onsuzda devam edebilirsin yoluna. Gece gece yaramı deştin çok konuştum allah yardımcın olsun umarım başını ağrıtmamışımdır.. Herşeye rağmen gülümsemelisin unutma seni seven bir sürü insan var etrafında.
    Müsait bir yerde öleceğim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genelde biz erkekler ilişki bitince daha çok saçmalarız olmayacak şeyler yaparız ilişkiyi tekrar devam ettirmek adına.. Eğer gerçekten çok aşırı ve boş şeylerden tartıştığınızı düşünüyorsan ve sen haklı olduğun halde kabak yine senin başına dönüp dolaşıp patlıyorsa karşı taraf zaten o ilişkiyi kafasında bitirmiştir seni gözden çıkarmıştır. Çünkü senin tahammül edemediğin bi anda ilişki biter. Eğer sürekli tahammül gösterip kendinden veriyorsan buda mutluluk değildir zaten..

Bir yanda mantığın ayrı söyler, diğer yanda ise bitmemiş sevgin ve dokunmak görmenin sürekli onla olmanın verdiği alışkanlıklar farklı şeyler. Eğer bu ilişkinin yürümeyeceğini yine böyle kavga ediceğinizi net olarak görüyorsan bu zor ama yapman gereken kafanda 1-2 hafta bittiğini kabullenme dönemine girmen. Çünkü aksini yaparsan bi ayrılıp bir barışıp daha çok yıpranırsın..

Diger yandan iki tarafta seviyorsa karşılıklı adamlar atılıtır zaten... Ama ben ne kız tarafı ne erkek tarafı haklı olduğu halde terkedilen tekrar alttan alıp ilişkiyi devam ettirince bundan hayır gördüğünü görmedim hiç...

Maxi çok güzel yazmış acını yaşa duygularını yaşa içinde kalmasın. En yakın arkadaşının(seni çok seven) git kafasını şişir kafana takılan herşeyi anlat dertleş bol bol

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Sıkıntı büyük usta.... Sevgili yaşanmışlıkları ve alışkanlıkları işler sarpa sarınca beter oluyor. Sigarayı bıraksan bu kadar ömründen ömür gitmez canın yanmaz....
    Her insan farklıdır. Yine de bir çok arkadaş gibi bende,kendine meşguliyet bulman gerektiğini düşünüyorum. İlk günlerin daha rahat atlatılmasın da iyi oluyor. Ayrıca becerebilirseniz adam akıllı uygun bir ortam da,sakin bir şekilde birbirinizle konuşun. Kim ne yapıyor açıklayın. Kim neyden hoşlanmıyor,hangi davranışlardan memnun değil söyleyin. Birbirinizi biraz daha tanımaya ve isteklerinizi doğru ve sorunsuz bir şekilde dile getirmenize yardımcı olur diye düşünüyorum. Anlatmak istediklerinizi de laf sokar gibi değil de uygun bir dilde anlatın her ikinizde. Konuşmanın başında da belirtin. Söyleyeceklerinizin art niyetli olmadığını sadece açıklayıcı olması için ağır kelimeler geçebileceğini. İşe yarar da,becerebilirseniz sevinirim. Olmuyorsa olmuyor demektir fazla takmamaya bakacaksın. Takarsan da kendini yıpratman dışında bir şey değişmez. Sonra zamanla, ister istemez (şike şike) alışıyorsun bu duruma. Allah hakkınız da hayırlısını nasip etsin.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Aynı Durum Banada oldu kime olmadıki zaten ? ama allaha şükür şuan ilişkimiz devam ediyor hergün kavga ediyordk tartışıyorduk biraz ara verdik hatta o ara içkiye verdim kendimi forum sitelerinde dolasmaya başladım hatta bu siteyede o zaman oldum o yüzden nick'im öyle ama zaman herşeyin ilacı birdaha konuş derim ne çok ısrarlı ol ne az olsada olur olmasada olur hesabı. benden bu kadar sadece tavsiye yani yanlıs anlama bu arada bütün msjları okudum abilerimiz çok güzel yazmışlar ellerine sağlık .
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    aşk gelip geçici.önemli olan karşılıklı sevgi ve saygı...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Benim mantalitem Aşk dediğimiz olay bireylerin birbirlerinden daha iyisini bulana kadar meşgul oldukları bir olgudur.
    Tabi günümüz şartlarında bu kadar bayağı ve yapay duruma geldi belki bir 50-60 yıl öncesinden çok daha derin manalar taşımaktaydı,Bu yüzden one night stand tabir ettiğimiz günü birlik,haftalık,kısa süreli ilişkilerin adamı oldum çıktım,çok da memnunum halimden.
    Senin şu anda kurtaracak tek çözüm ise onu unutmak için bir başkasını bulman,ne kadar yalnız kalırsan o kadar baskın ve coğalır hüznün.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir gecede dünyanın en mutlu insanı olabilirken tersi neden mümkün olmasın ki ? Yaşadığımız hayatta kim her daim mutlu ki ? Tek olması gereken ayakta güçlü kalabilmektir . Çünkü insanın özgüveni tam olduğu müddetçe hiç bir zorluğun içinde mahsur kalmaz . Sadece çevrendeki insanlarla içip kafa dağıtmak değildir mesele . Her hatırladığında gülebilmek ulan ben bunun için mi bu kadar kendimi yormuşum bunun için mi bok çukuruna batmışım diyebilmektir . Bunun üstüne ben onun için bunları yaptım ve gitti demek ki ben daha iyisine layık bir insanım diyebilmektir . Eğer zaten bir ilişkide saygı bittiyse sevgininde hiç bir önemi yoktur . Bu yüzden abilerimizin ve arkadaşlarımızın dediği gibi herşeyin ilacı zamandır . Bırak zamana gününü gün et daha iyilerine layıksın unutma . Bir gün gelmek isterse de düşünmesini sağla onun seni bırakıp gittiğindeki halini , bunu anlamasını sağla . Acılarınlada başbaşa kalma sakın paylaş dök içini heryere sanalda değil sadece yüzyüze herkesle paylaş durumunu ki içine attıkça bataklık olup senide içine çekmesin . Şimdi sana her zamankinden daha bol kahkahalı ve mutlu bir gün dilerim sağlıcakla kal dostum
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    hiç kimse için üzülmeye değmez son bi kaç ayda bunu anladım...
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hayatınızı ve mutluluğunuzu bir şeye yada birisine endekslemeyin. Bunun yanlış olduğunu yaşınız ilerledikçe anlayacaksınız.
    Hayat o kadar güzel ve kıymetli ki kimse için onu kendine zehir etmeye değmiyor.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    [QUOTE=brooklynnn;2696489]
    sürekli aksayan ama çok mutlu olduğum çok sevdiğim kız arkadaşımla ilişkim az önce bitti malesef
    nedeni her iki tarafında birbirine taviz vermemesi ya da ben öyle düşünüyorum kendi açımdan
    kısaca ne o suçsuz ne de ben her iki tarafın da hataları var
    [COLOR="Silver"]

---------- Post added at 02:57 ---------- Previous post was at 02:41 ----------

sevgili kardeşim,
    evli olsaydın bu şartlarda kesin olarak boşanacaktın,
    boşanmak bir yakını kaybetmekten sonraki en ağır travmadır.
    seninki de boşanma kadar olmasa da yaklaşmış bir travma sadece.
    İnsanlar travmalarla,şok gelişmelerle olgunlaşırlar
    Hani bir söz var amiyane biraz ama,
    hayat kısa,değmez bir kıza,işte o söz tam burada söylenmelidir.
    biyolojik bir bağ olmadığı sürece, hiç bir hayat bir başka insana adanmamalıdır,
    zaten daha iyisi bir yerlerde vardır ve muhakkak karşına çıkacaktır.
    o karsına çıktığında" Savaş Abim demişti" dersin,
    Şimdi, saçlara yeni bir şekil vermenin,gidip bir kaç yeni kıyafet almanın,keyifli müzikler dinlemenin ve sosyal medyada özgürce sondaj yapmanın zamanıdır
    psyche, hsn01, Zippo's ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Naked :)
    Zamanında ben de yaşadım böyle bir durum. Sevgi var ama kavgadan onu bile göremiyorsun bir süre sonra. Onu kendi istediğin gibi görmek ve istediğin kalıba sokmak istiyorsun ama o o kadar alakasız ki o kalıba girmesi imkansız. Ama çok güzel baktıkça için açılıyor Böyle bişeye üzülmenin tek bir anlamı var "daha iyisini, onun kadar güzelini bulamama korkusu". Basit ama gerçek bu aslında. Ama zaman geçiyor ve bir bakıyorsun senin için daha iyi seçimler var her yönden. Bir tanesine akıyorsun ve geçmişi tüh kavgayla geçti zamanlarım diye hatırlıyorsun. Hatta o kadar mutlu oluyorsunki "olsun o da mutlu olsun" diyebiliyorsun. İşin özü derhal bir başkasına yönelmek. Bu işlerin en güzel tarafı başlamaktır aslında. En güzel duygular o zaman yaşanır.;)

Bu sebeple zamanında ilaç kullanmış biri olarak sana tavsiyem başkasına yönel. Hatta bunu ne kadar çabuk yaparsan o ilaca da o kadar az ihtiyacın olur. Sonra ulen bir kıza değermiymiş dersin geçersin.

Onun kadar güzelini bulamam korkusundan uzaklaş. Her taraf güzel kaynıyor.

Bahsettiğim kızı artık televizyonda görüyorum ben. Şarkıcı oldu Çok ünlü bir pop starın vokalisti Bakıyorum ekrana ve hiçbişey hissetmiyorum. Hayat çok ilginç olabiliyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Bişey daha ekliyim... Ailen vardır muhakkak. Onlarla ilgilen, kayıtsız şartsız sevecek tek varklıklar onlar. O sevgiden daha temizini, kılçıksızını bulamazsın. Öyle bişey yok. Aileden birini kaybetsen çok daha fazla üzüleceğini unutma. Üstelik evli değilsin. Yukarda anlatılmış boşanmak çok daha büyük bir travma. Özgürsün ne güzel işte.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Ah be volkan ne kadar üzüldüm bilmezsin. Birbirinize çok yakışıyordunuz oysaki . ne yapıyorsun şuan nerdesin döndünmü?
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Birileri gelir birileri gider hayat böyle devam eder..bu tür şeylerin sıkıntısını yaşamak ise hayatında en gereksiz andır.. etrafına bir bak kötünün kötüsü vardır ve etrafına iyi baktığında yaşadığın şeyin aslında senin için iyi birşey olduğunu göreceksin.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Naked :)
    Ha bu arada kızı ben yolladım yanlış olmasın :D Napıyım şarkıçı olacam diyen gızla :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

18 yaşındaydım. Çok seviyordum. Hayatım,planlarım hep onunla birlikte bir gelecek içindi. Çok iyi anlaşırdık.
    Çok güzeldi,benim için kılına zarar geldiğinde,tek başıma bir okulu basacak kadar cesaret veren bir sevgisi vardı.
    Bir gece aniden,bitti dedi.
    Neden dedim,cevap gelmedi,yüzüme telefonlar kapandı.
    Sonrası çok iyi giden okul hayatım dibe vurdu.
    Yalnız kaldım,bi daha onun gibi olmaz sandım..
    Kısacası boşa giden yıllar,boşuna çekilen acılar olarak bir miras kaldı bana.
    Şu an benim için sıradan bir insan.
    Sadece zamana bırakmak,yalnız kalmamaya gayret etmek,gerekirse psikolojik destek almak en güzeli.
    Birkaç zaman sonra geriye bakınca insan gülüyor kendine..
    O yüzden hayatın akışına bırak kendini Volkan kardeşim,herşey çok daha iyi olacaktır ileride.
    İlk zamanlar çok acır,sonra o yara kabuk bağlar,kabuk bağlayana dek sabretmek ve güçlü kalabilmek,seni her zaman ayrıcalıklı kılar..

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    yorumlar için herkese teşekkürler
    yorumlara bakmak birşeyler kapmak için girdim
    bir iki gün yokum ortalarda kendi iç hesaplaşmamı yapayım zaten onun sonrası hayırlısı diyelim

Bahadır kardes sen haklısın sürekli kavga sürekli dövüş bir yere kadar baktın olmuyor oluruna bırakıcaksın
    mutlu olmana sevındım nısanlıydın heralde oyle hatırlıyorum

bosanma konusuna değinen savaş abi çok güzel yazmıssın ellerin dert görmesin yorumları okuyorum herseyın farkındayım bu sekılde kavga dovus hergun bır yere kadar ama onsuz nasıl olacak ıste asıl mesele bu
    zaman herseyı gosterecek abı ıns senın dedıgın savas abım demıstı lafını en kısa surede soylerım

yorum yazan parmaklara düşünen beyinlere teker teker teşekkür ediyorum
    iyiki varsınız arkadaslar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)