Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İki İlan Arasındaki Fark (Sahibinden & Galeriden)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otomobilini satan bir arkadaşımızın verdiği ilan ve sattığı galerinin verdiği ilandaki farka bakar mısınız?

Sahinibden'deki ilan kalktığı için, forumdaki ilan(Sahibinden)
    http://www.hyundaiclubtr.com/showthr...Sat%C4%B1yorum

Bu da diğer ilan(Galeriden)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6265137/detay/

"K Atatürk" yazısı ve stickere dikkat
    112ciyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otomobilini satan bir arkadaşımızın verdiği ilan ve sattığı galerinin verdiği ilandaki farka bakar mısınız?

Sahinibden'deki ilan kalktığı için, forumdaki ilan(Sahibinden)
    http://www.hyundaiclubtr.com/showthr...Sat%C4%B1yorum

Bu da diğer ilan(Galeriden)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6265137/detay/

"K Atatürk" yazısı ve stickere dikkat
    Biri dürüst hemen satmıs aracı daha kartonu koymadan 19.000 tl ye vermiş de sahibindeni anlayamadım adamın sattıgı aracmı bu yaptırılıp 21.750 ye satılıyor dogrumudur ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ilk ilandaki araçla aynıysa söyleyeceğim şeyler şunlar emincim

hakkaten şu galerici arkadaşlar genellikle çok vicdanlı ,dürüst ve ticarette asla haksız kazancı ve mantık dışı kar yapmayı sevmeyen insanlar taktir ediyorum hatta o kadar taktir ediyorumki bütün dürüst esnaf arkadaşlar hep bana denk geliyor ne şanslıyım dimi ?

yine böyle bir durumda ,galerici bir arkadaş bana geldi kendi aracım için sağına soluna baktı , çamurluk değişmiş, hay hayy, akarı var, kokarı var, hay hayyy
    çalıştır dedi , çalıştırdım , ardından gaza bas dedi bastım beş saniyenin 4/1 lik zaman aralığında hemencecik teşhisi koydu motora !!! (bunun turbosu üflüyor dedi ) o an için şaşırdım oysa her servise gittiğimde özellikle motor durumunu sorarım ,

buna istinaden pazarlığa oturduk öldürdüde öldürdü sanki arabayı kendim imal etmişimde yarı 3 bin lira eksiğine ederi var dedi , ben sinirlendim piyasa 3 bin altında olabilir dedim lakin bu arabanın motorunda turbosunda sorun olacağını sanmıyorum ,

hatta o turbo konusuyla alakalı buraya konuda açmıştım neyseee bir kaç günlük yusuflamadan sonra 3 tane servis gezdim adamlar öyle turbo ile alakalı bir sıkıntının olmadığını söylediler ,

ve o gün bu gündür galerici arkadaşları çok severim ve motor konusunda arabaya bir bakışla 2 saniyede olayları çözüyor olmalarına hayranım , ne motor ustaları varmış helalll..

bir insanın ne olduğu ne iş yaptığı önemli değil, eğer insan sıfatına bürünmüşse önce vicdan sahibi olacak sonrada dürüst olacak böyle adam her zaman heryerde ekmek yer..

anlayana sizvrisinek saz............................................... .......
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri dürüst hemen satmıs aracı daha kartonu koymadan 19.000 tl ye vermiş de sahibindeni anlayamadım adamın sattıgı aracmı bu yaptırılıp 21.750 ye satılıyor dogrumudur ?
    İlk ilan aracın sahibi tarafından verilmiş ve neyi var neyi yoksa yazılmış. İkinci ilan da aracı alan galeri tarafından verilmiş ve km'si düşürülmüş, hasardan bahsedilmemiş...
    112ciyiz

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    her zaman papaz pilav yemiyor işte...

94 model hyundai mi satıcam araba acayip sıkıntılı....

fiyatıda dibe çekmişim iyice,dolayısıyla tanıdık arkadaşlar atlıyor hemen.

diyorum size gelmez sonra akraba oluruz

alıcının biri tanıdığı tamirciye baktırdı ve hemen hemen tüm sıkıntılarını tespit etti.vatandaşta ona göre fiyat verdi ama benim işime gelmedi.

aynı gün öğleden sonra bir semtim hyundai yetkili servisi 3 adet ustasıyla beraber geldiler,arabanın altına yattılar üstüne çıktılar orasını burasını mıncıkladılar.patrona tamam dediler bu araba iş yapar.bende sattım hemen.

o servis 8 ay boyunca o arabayı adam edemedi,dünyanın masrafını yapıp zararına satmak zorunda kaldı.

servis elemanları böyle olursa galericinin eline allah düşürmesin.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    2. ilan yayında yok.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay anasına arkadaş ya. şerefsizlik bu
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    galeriden araç alma galeriye araç verme

bunların yüzünden bu km düşürme olayları oluyor.

dürüst bir vatandaş aracını satmak istiyor. ama km yüksek diye satamıyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk ilandaki araçla aynıysa söyleyeceğim şeyler şunlar emincim

hakkaten şu galerici arkadaşlar genellikle çok vicdanlı ,dürüst ve ticarette asla haksız kazancı ve mantık dışı kar yapmayı sevmeyen insanlar taktir ediyorum hatta o kadar taktir ediyorumki bütün dürüst esnaf arkadaşlar hep bana denk geliyor ne şanslıyım dimi ?

yine böyle bir durumda ,galerici bir arkadaş bana geldi kendi aracım için sağına soluna baktı , çamurluk değişmiş, hay hayy, akarı var, kokarı var, hay hayyy
    çalıştır dedi , çalıştırdım , ardından gaza bas dedi bastım beş saniyenin 4/1 lik zaman aralığında hemencecik teşhisi koydu motora !!! (bunun turbosu üflüyor dedi ) o an için şaşırdım oysa her servise gittiğimde özellikle motor durumunu sorarım ,

buna istinaden pazarlığa oturduk öldürdüde öldürdü sanki arabayı kendim imal etmişimde yarı 3 bin lira eksiğine ederi var dedi , ben sinirlendim piyasa 3 bin altında olabilir dedim lakin bu arabanın motorunda turbosunda sorun olacağını sanmıyorum ,

hatta o turbo konusuyla alakalı buraya konuda açmıştım neyseee bir kaç günlük yusuflamadan sonra 3 tane servis gezdim adamlar öyle turbo ile alakalı bir sıkıntının olmadığını söylediler ,

ve o gün bu gündür galerici arkadaşları çok severim ve motor konusunda arabaya bir bakışla 2 saniyede olayları çözüyor olmalarına hayranım , ne motor ustaları varmış helalll..

bir insanın ne olduğu ne iş yaptığı önemli değil, eğer insan sıfatına bürünmüşse önce vicdan sahibi olacak sonrada dürüst olacak böyle adam her zaman heryerde ekmek yer..

anlayana sizvrisinek saz............................................... .......
    aynen katiliyorum irfan abi.. Mal kendinin oldu mu *bildigim bi sag camurluk boyali onun haricinde birsey yok* aliriz bakitiriz araca sadece boyali olsa iyi tavanindan direklerine sag taraf komle boyali tavan haric komle sag taraf degismis.. Arac benim oldugunda sadece sag camurluk degisik ustam saglamdir o yuzden *sag sol camurluk kapi saclari degismis yok efendim boyasi yanikmis falan filan** yani ticaretin yalani yok misali yerden yere vurdular abi
    tecrubeyle sabit o yuzden galericileri bende cok seviyorumm hepsinin alnindan opesim geliyoo

sdemirpau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125 sport geçiçi
    ve o namuslu galerıcı arkadaslar bu sekılde coluklarına helal lokma yedırıyor ve o cocuklarda yazık mutlu mesut kar edersın ancak yalan yanlıs işin içine gırınce tıcaretlıkten cıkar

otocenter'a falan gidin, adamlar yalan söylemekten usanmıyor, siz dinlemekten usanıyorsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)