Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Dayak

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne desem bilemedim. Güzel Türkiyem. O kadar alışmışız ki gayet doğal tepki veriyoruz. Başka bir ülkede söylesen dalga geçiyor sanarlar.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok geçmiş olsun. Dertleri neymiş acaba?

vatan_1817 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er 5 ve motoran ninety 90
    Alıntı bluebird64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın. Kesinlikle şikayetçi olmalıydınız.
    Tam olarak nerede oldu yazar mısınız...
    ara sokağın biriydi ben pek bilmiyorum o tarafları arkadaşım biliyor.Şikayetçi olsaydım da bir şey değişmicekti ki nerden bulcaktı ki:S

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Kötü bir olaydı motoru üstüne süremezdim durmustum çünkü neyse yapacak bir şey yok artık ama gündüz vakti denk getirmeyeyim birini. Bu arada bıçaklanmak da garip bir duyguymuş:D

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum cok cok gecmis olsun.Inan ki cok uzuldum basina gelenlere.aglesef Turkiye nin hali bu.10 yildir Turkiye ye gitmedim,nedenlerinden biri de bu maglesef.Haberlerde her gun bunun gibi haberler,meydanlarda patlayan bombalar,yolda yuruyen insanlara carpan araclar vs.Sen yine ucuz atlatmissin.Daha kotusu de olabilirdi.Tekrar gecmis olsun.
    Kendi iyiliğiniz için sakın ola gelmeyin.Zaten millet ilk fırsatta kaçıyor ki benimde gelecek planlarımdan biri.Medeniyetin tadını çıkarın.

Geçmiş olsun, durup dururken bir insana saldıracak kadar şerefsiz insanlar dolu işte.Temizleyeceksin böyle tipleri.
    ANGARAJ

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Çok çok geçmiş olsun arkadaşım. Maalesef yurdumuzu ve de yakın çevremizi sardı bu kansızlar. Bunlar sayesinde azınlıkta kalan biz olduk. Hükümetimizden azınlık haklarımızı isteyen eylemler planlama sırası artık bizde galiba :(

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bana sanki arada anlatmadığın veya gizlediğin bişey varmış gibi geliyor ama
    ReiZzZ bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sanki arada anlatmadığın veya gizlediğin bişey varmış gibi geliyor ama
    yok ne dedıysem o kötü oldu:S yapacak bir şey yok artık ama bakalım neler olcak

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    büyük geçmiş olsun
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    valla kardeşim benim ilgim yok şaka bi yana çapulcu takımı her yerde var.çok geçmiş olsun

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Izmir kadife kale, karabaglar, sakat yerlerdi 14 yil once halami ayni. Hicmi degisen gelisen bisey yok yuh yani.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Konuşmak istemedim ama yine duramadım
    Arkadaşlar yıl 2012 olmuş hala böyle olaylar oluyorsa diyecek bir şey bulamıyorum artık ben gece yarısı önünü kesmekte ne demek 1. sayfada arkadaşın teki biber gazı söylemiş bende öneririm deri montun iç cebine koyabilirsin.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    büyük geçmiş olsun.

malesef bu ülkenin gerçegi.

aslında yazılacak çok şey var ama yazmıyorum. bu tip insan kılıklı yaratıklardan heryerde var. egitim yok kültür yok içinde hainlik tohumları yeşermiş aşagılık yaratıklar ülkenin hemen hemen heryerinde mevcut. umumi helalara yazı yazarlar. pkk ve apo köpeginin propagandasını sıçtıkları yerde yapan zavallılar.

sıkma canını kardeşim olan olmuş. o köpekler muhtemelen kendilerini haplamış ve sizi kurban seçmişler. yoksa kimse kimseye durduk yere saldırmaz.
    vatan_1817 bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izmir kadife kale, karabaglar, sakat yerlerdi 14 yil once halami ayni. Hicmi degisen gelisen bisey yok yuh yani.
    "Ne yazık ki" Gelişen olaylar elbette var. Yazık diyorum, çünkü 'zamane gençliği' diye hitap ettiğimiz ve her geçen yıl bu gibi kişilerin kuyruğunu bir marifetmiş gibi takip edip ve üstüne üstlük mutasyona uğrayarak bir yenilerinin zamanına "zamane gençliğine" çok daha kötü örnekler doğurulabiliyor. -ki bir takımada çoğunluğu bu yönde gençlerimizin.. Sorsak belki yaptıklarını bir marifet sanacaklar(onu astım, bunu kestim, bu bana dik dik baktı çaktım bıçağı??? "bu ne demek lan?").. Bu ve bu olayın gerçekleşmesinde öncelik olan ne eğitimdir nede kültür.. Öncelik aile yetiştirmesidir.. Bende bir İzmirliyim, bu ve bunlar gibi çevremde oldukça fazla kişiler bulunmakta ve bunlara dayanarak bu ifadeleri yazdım. Niyetim kimseyi aşağılamak veya ailesini-soyunu-sopunu kötülemek elbetteki değil yalnız olağan gerçeklerin büyük bir kısmı bu sebepten ibaret.
    vatan_1817 bunu beğendi.

O taraflar maalesef öyle. Arabayla gece geç saatte geçmemiz gerekiyorsa kapıları kilitleyip öyle geçiyoruz. Geçmiş olsun arkadaşım.

barex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı bölgede yıllar önce bir arkadaşımı gasp etmişlerdi. En yakın polise gittiğinde, o bölgeye devriye aracıyla giremeyeceklerini söylemiş. Yani ülkenin polisi, ülkesinin bir bölgesine giremeyecek durumdaydı. Yıllar geçmesine rağmen değişen pek bir şey olmamış maalesef. Her yönden üzücü ve utanç dolu...

Motosikleti
    Alıntı mLh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ne yazık ki" Gelişen olaylar elbette var. Yazık diyorum, çünkü 'zamane gençliği' diye hitap ettiğimiz ve her geçen yıl bu gibi kişilerin kuyruğunu bir marifetmiş gibi takip edip ve üstüne üstlük mutasyona uğrayarak bir yenilerinin zamanına "zamane gençliğine" çok daha kötü örnekler doğurulabiliyor. -ki bir takımada çoğunluğu bu yönde gençlerimizin.. Sorsak belki yaptıklarını bir marifet sanacaklar(onu astım, bunu kestim, bu bana dik dik baktı çaktım bıçağı??? "bu ne demek lan?").. Bu ve bu olayın gerçekleşmesinde öncelik olan ne eğitimdir nede kültür.. Öncelik aile yetiştirmesidir.. Bende bir İzmirliyim, bu ve bunlar gibi çevremde oldukça fazla kişiler bulunmakta ve bunlara dayanarak bu ifadeleri yazdım. Niyetim kimseyi aşağılamak veya ailesini-soyunu-sopunu kötülemek elbetteki değil yalnız olağan gerçeklerin büyük bir kısmı bu sebepten ibaret.
    ABi her şeyi iyi hoş güzel dedin de kimin soyunun kimin bozuk olduğu bellli orada oturanlar genelde nasıl olduklarını sen biliyosun :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:51 ----------

Ne denilebilinir ki kanı bozuklar.Adamlar temiz bi dayak çektiler resmen her yerim ağrıyor şu anda :S Hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar canım çok yandı ama ilerde bi yolunu bulup orada yaşayan böyle pisliklerin canını da ben yakacağım.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Bu kadar beleş mi ya insan hayatı?!?!?! Toplanıp gitmek lazım oraya -madem vur kaç faili bulunmuyo!!! Alahallaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... Ne bu ya ezik ezik! Akıllı olabiliriz olana bitene anlık tepki vermeyecek kadar ama az da deli olmak lazım bence, en az(!) onlar kadar. Yani aslinda iki kişiyi salacan arkada 20 kişi!!!! toplaşacaklar iki kişinin çevresine 6-7 kişi. Sonra saracaz 20 kişi!!! Gör bak çıkabiliyolar mı .e.e.enkler!!! Vallaha ben de nefret ediyorum ülkenin bu hallerinden!!! Ufff.. Gece gece nefret doldum:(
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    neyle kestiler ki önünüzü yada konuda yazıyoduda ben mi kaçırdım ? önünüze geçtilerse süreceksin üstüne sen düşersin belki ama birinin ikisininde ağrı burnu dağılırdı. Neyse ki Allah korumuş Geçmiş olsun ne diyeyim .
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Esrar içip sokaklarda it sürüsü gibi dolanıyorlar.
    ne olacak ki 10 ar 10 ar fare gibi doğurulmuşlar.
    Hayat amacı yok. Anneden babadan örnek alınan bir kültür,bir eğitim,bir sevgi,bir insanlık emaresi yok.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Fenerbahçe seyircisi demekki haklı imiş beyler.................................polisin söylediğine bak bu ne yahu nasıl polis bunlar bunların maaşı bizlerden alınan vergilerle verilmiyormu...Direkt içişleri bakanlığına şikayette bulunun ve valiliğede tabi bakalım ne oluyor....kamu davası bu yahu...Üstelik bıçakla yaralama darp ne ararsan var . Geçmiş olsun arkadaşlar....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)