Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlanımdaki hata ne? yardımcı olun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83582384/detay

ilanımı yirmi gün önce verdim. buna rağmen bir kere bile aranmadım. yani tarla arsa falan telifi bile gelmedi. ilanımda ne hata var anlayamadım?

motosiklet çok mu kötü? resimler mi berbat?

çözemedim bir el atın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    İlanda hata mata yok telefonunda mevcut ki sende zaten bunu görüyorsun
    İyi bir reklam yapmış oldun bu arada
    Sado

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Kismeti yoktur belkide.
    Ilanda motorda gayet guzel.
    Ama jet degisince karb. sifir olmaz.
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanda hata mata yok telefonunda mevcut ki sende zaten bunu görüyorsun
    İyi bir reklam yapmış oldun bu arada
    vallahi reklam için yapmadım. buraya bile ilan vermedim sanırım. cidden 20 günde niye kimse aramaz?

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kismeti yoktur belkide.
    Ilanda motorda gayet guzel.
    Ama jet degisince karb. sifir olmaz.
    haklısın abi, sıfır olmaz ama 5 senelik motosikletteki plastik ve kauçuk parçalar eskiyor ve sorun çıkarıyor. en son parçalar komple balata spreyiyle temizlendi ve yeni jet takıldı. içindeki parçaların değişmesi gerekseydi değişirdi... bende "idare eder" yok . 4.5 ay yatan motosiklet 2 kişiyle beraber 120 km balık avı gezisi yaptı tık demedi.

benim motorun aynısını ümit 150 zc nickli arkadaş 1550ye sattı. biri daha 1500e satmıştı.

bende baht yok. cidden. işlerim hep ters gider...

motoru alalı 10 gün olmuştu, bi kamyon park halindeyken geri geri gelip motora önden çarpmıştı. ön far karenaj içine düşmüştü. fardaki değil, farın bağlandığı karenajdaki tırnaklar kırıldığından o karenaj değişti. eski farım kırılmamıştı bile. buna rağmen onu da değiştirtmiştim. acaba kazalı gözüktüğünden mi kimse aramıyor?

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    maxi motor istanbulda olsaydı alıcısı çıkardı aranırdı..
    ama malatyada biraz zor gibi..
    ilana yazsaydın farklı şehirlere göndrilir falan diye..
    istersen birazda fiyat düsür bakım ne olacak..
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi motor istanbulda olsaydı alıcısı çıkardı aranırdı..
    ama malatyada biraz zor gibi..
    ilana yazsaydın farklı şehirlere göndrilir falan diye..
    istersen birazda fiyat düsür bakım ne olacak..
    fiyatı 2 kere düşürdüm.

göndereyim de, adam motoru görmeden nasıl alacak? ben kime güvenip motoru göndereceğim?

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Bu motor sahibinde ki sayfada çok var.Buda görünürlüğü azaltıyor olabilir veya malatyada bu motora olan talep az.Malatya içinde satmak istiyosan işlek bi caddeye üzerinde satılık ilanı ile koyarsan şansın arta bilir.
    maxi97 bunu beğendi.

sdemirpau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125 sport geçiçi
    bende ılan vermıstım ama bu ısler bazen hemen olmuyor her motor ıkı gunde satılacak dıye bır kaıde yok helekı scooter motoarlarda bölgesel olarak da etkısı olabılır bırde scooter motorlar vıteslılere nazaran pek tercıh edılmıyor sorun su kı tamırcılerde yatan motorlar genelde scooter motorlar var bırde nakıt parası olan motor ıhtıyacı olan bırısı olacak bırde scooter arayan bırısı olacak da alacak bu ısler zamanla oluyor nasıp kısmet meselesıde var tabı ılanda herseyı yazmak avantajlıdır guven verır ozellıkle de evraklar hakkındada bılgıyı arıntılı yazmak onemlı
    ekstra olarak sunları soyleyebılırım

hava fıltresıne uygulanacak ıslak hava fıltresı ıle daha saglıklı oluyor motorun omrunu uzatır motora toz gırmıyor bu motorlar tozu kaldırmıyor bunu tamırcılerle konustuk bırde bunların varyatöru var özel varyatörlerle degısıyor o da cok etkılıyor
    80 tl ıslak hava fıltresı montajı ıle bırlıkte ama varyatör ne kadar bılmıyorum onu arastırmak gerek ben olsam bu ıslemlerı yapar motora hayran bıraktırıp satardım ancak sızın böyle bır ıslemı yaptırmaya ıkıncı motorunuz oldugu ıcın gerek duymayacaksınız yınede nasıp kısmet bu ısler zamanla olacak

Motosikleti
    Dominar 400 (satıldı)
    Yani pek alakası varmı bilmem ama ilan sonundaki teli rakamla yazsan bide =))
    BE

telefonunu...ayrıca rakamlada yaz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Sorun motorunun mondial olması

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Mondial 250 MCT'mi iki hafta içinde gayet rahat sattım. Sorun mondial olması değil yani. Scooter olduğu için problem olabilir; şehir dışından alıcı çıkmıyor olması muhtemel. Scooter'la uzun yol pek gözü yemez insanların sonuçta. Benim tavsiyem atıyorum malatyaikinciel gibi şehrine özel siteler varsa oralara da ilan koymayı dene; neresi varsa ilanını yerleştir. Arkadaş çevresine de haber sal elbet bir alıcı bulunur bence. Motor fena değil çünkü, belli bakımlı.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Fiyat düşürme. Bekle doğru zamanda doğru alıcı çıkar alır gider.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    fotolar çoğunda ters ışık var.Fotonun alakasız bir yerinde parlama detay yerşnde karanlık çok var.Buda albenisini kısıtlıyor.
    Tekrar fotolayın mumkunse arkadakı plan motosıkletle konstrat oluştursun.Motor koyu arka plan koyu olunca,obje fotoda boğuluyor.Arka planın açık renkte ve mumkunse obje ve foto makınesınde dogruan gunes almayan bıryerde rsımleyın.Detay olarak çektiğiniz görüntülerde kanımca gereksiz.

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    Benim arayacağım olsa bile o telefon numarasını o şekilde görünce aramaktan vazgeçerim resmen..
    maxi97 bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    bence fazla yazı yazmışsınız...açıklamalardaki yazı ile yazdıgınız numaranızı da silin...
    sadece km si, değişenler,en son muayene...noter satışı verilmeden teslim edilmeyeceğini servis belgelerini yazın...
    bence tamir ettirdiğin ustayı da yazma...
    eğer zamanınız varsa gidiş-dönüş yol ücreti peşin gönderildiği taktirde çevre illere götürebileceğini de yaz...
    başka 2.el siteleri de var oralara da ilan ver...facebook da malatya sayfası vardır oraya da ilan ver...

ben de 5 ay önce ankara da gece 12 gibi racer200 ilanı verdım...sabah sattım...
    fiyatı 1500 yazmıstım....1350 ye verdım...oda ilk telefon edene verdım...
    msj atanların haddi hesabı yoktu...
    sabah 9 gibi uyanıp bilgisayarı actım...bir tarafdan telefonla pazarlık yaparken
    diğer tarafdan da gelen msjlara cvp veriyordum

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Sorun sınav dönemi olması Ve Ekonomik durgunluk. 1 ay sonra çok rahat satarsın
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Maxi resimleri değiştirebilirsin bence,ilandaki açıklamalar gayet yeterli,fiyatı da sakın geri çekme,hakkaten değeri 1,250 TL'nin üzerinde ve hakikaten bakımlı.
    Bende Yamaha X Max 250 ilanı koymuştum geçen ay arayan soran pek çıkmadı,halbuki motor tertemiz..
    Kısmet bu işler sıkma canını,en kısa zamanda satman dileğiyle..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    resimleri güneşin anlında çekip flu bir görüntü alman, ıslak motorun resmlerini ilana koyman, km yi garip küsüratlı yazman (15.000km yaz) ve ilan açıklamasının çok uzun olması benim ilan gezerken bu ilanı pas geçmem için yeterli. bence daha düzgün net parlamayan ve kuru resimler koyarak,daha kısa ve öz bilgiler yazarak dene şansını. adam 2010 zx 6 satıyor seninki kadar açıklama yazmıyor. bir düşün motor alacak adam günde 40 tane ilan bakıyor,oku oku nereye kadar?
    Karadeniz - Giresun.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim de motor ıslakken resimlerinin çekilmiş olduğu dikkatimi çekti, hoşuma giden bir durum değil. İlan verirken çekilmiş resimlerde motor yada yerler ıslak olmamalı yerlerin ıslak olması da yeni yıkanmış izlenimi veriyor tabi hava güneşli ise.
    maxi97 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)