Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlanımdaki hata ne? yardımcı olun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı sdemirpau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ılan vermıstım ama bu ısler bazen hemen olmuyor her motor ıkı gunde satılacak dıye bır kaıde yok helekı scooter motoarlarda bölgesel olarak da etkısı olabılır bırde scooter motorlar vıteslılere nazaran pek tercıh edılmıyor sorun su kı tamırcılerde yatan motorlar genelde scooter motorlar var bırde nakıt parası olan motor ıhtıyacı olan bırısı olacak bırde scooter arayan bırısı olacak da alacak bu ısler zamanla oluyor nasıp kısmet meselesıde var tabı ılanda herseyı yazmak avantajlıdır guven verır ozellıkle de evraklar hakkındada bılgıyı arıntılı yazmak onemlı
    ekstra olarak sunları soyleyebılırım

hava fıltresıne uygulanacak ıslak hava fıltresı ıle daha saglıklı oluyor motorun omrunu uzatır motora toz gırmıyor bu motorlar tozu kaldırmıyor bunu tamırcılerle konustuk bırde bunların varyatöru var özel varyatörlerle degısıyor o da cok etkılıyor
    80 tl ıslak hava fıltresı montajı ıle bırlıkte ama varyatör ne kadar bılmıyorum onu arastırmak gerek ben olsam bu ıslemlerı yapar motora hayran bıraktırıp satardım ancak sızın böyle bır ıslemı yaptırmaya ıkıncı motorunuz oldugu ıcın gerek duymayacaksınız yınede nasıp kısmet bu ısler zamanla olacak
    scooterlar evet zor satılıyor... bu motora fazla fazla masraf ettim. bir kuruş daha masraf etmem. buna edeceğime ybrme ve ya korumalarıma masraf ederim. düz memur maaşıyla satacağım bir motosiklete 200 euroluk malossi debriyaj takamam.

telefon numaramı ilanı değiştirdiğimde numarayla yazmıştım ve kabul edilmemişti.

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 250 MCT'mi iki hafta içinde gayet rahat sattım. Sorun mondial olması değil yani. Scooter olduğu için problem olabilir; şehir dışından alıcı çıkmıyor olması muhtemel. Scooter'la uzun yol pek gözü yemez insanların sonuçta. Benim tavsiyem atıyorum malatyaikinciel gibi şehrine özel siteler varsa oralara da ilan koymayı dene; neresi varsa ilanını yerleştir. Arkadaş çevresine de haber sal elbet bir alıcı bulunur bence. Motor fena değil çünkü, belli bakımlı.
    bizim motorculara numaramı bıraktım. onlar bir şey çıkarsa arayacak. bu memlekette lastiğin michelin olması önemli değil. en ufak suda yeri öpeceğinin önemi yok çünkü. kaportasının dağınık olması öenmli değil. fren mi tutmuyor, hiç önemli değil. sadece "gitsin".

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat düşürme. Bekle doğru zamanda doğru alıcı çıkar alır gider.
    1250 yazdım. motor başında 1200e düşerim sanırım.

Alıntı ÜmitDURA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolar çoğunda ters ışık var.Fotonun alakasız bir yerinde parlama detay yerşnde karanlık çok var.Buda albenisini kısıtlıyor.
    Tekrar fotolayın mumkunse arkadakı plan motosıkletle konstrat oluştursun.Motor koyu arka plan koyu olunca,obje fotoda boğuluyor.Arka planın açık renkte ve mumkunse obje ve foto makınesınde dogruan gunes almayan bıryerde rsımleyın.Detay olarak çektiğiniz görüntülerde kanımca gereksiz.
    resimler baştan çekilecek. herkes bunu söylüyor. ilk fırsatta resimleri fotoğraf makinasıyla çekeceğim.detaylarda ise motorun sıkıntılarını çektim. koltuk hafiften yırtılmış, arka kuyrugun ustu canta yüüznden çizilmiş.

bir fotoğrafçının gözüyle bakınca doğru, haklısın. işyerimdeki yarım saatlik arada motoru yıkayıp resimlerini çekmem gerekti. bir de telefonla çektim üstelik...

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence fazla yazı yazmışsınız...açıklamalardaki yazı ile yazdıgınız numaranızı da silin...
    sadece km si, değişenler,en son muayene...noter satışı verilmeden teslim edilmeyeceğini servis belgelerini yazın...
    bence tamir ettirdiğin ustayı da yazma...
    eğer zamanınız varsa gidiş-dönüş yol ücreti peşin gönderildiği taktirde çevre illere götürebileceğini de yaz...
    başka 2.el siteleri de var oralara da ilan ver...facebook da malatya sayfası vardır oraya da ilan ver...

ben de 5 ay önce ankara da gece 12 gibi racer200 ilanı verdım...sabah sattım...
    fiyatı 1500 yazmıstım....1350 ye verdım...oda ilk telefon edene verdım...
    msj atanların haddi hesabı yoktu...
    sabah 9 gibi uyanıp bilgisayarı actım...bir tarafdan telefonla pazarlık yaparken
    diğer tarafdan da gelen msjlara cvp veriyordum
    o yazıları yazmak zorundayım, çünkü adam internetten neye ne yapıldığını anlayamaz. en azından bakımlı bir motosiklet aldığını bilmesi için yazdım. telefonu zaten düzelteceğim. ustalara da numaramı bıraktım. burada motosiklet kültürü yok.

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun sınav dönemi olması Ve Ekonomik durgunluk. 1 ay sonra çok rahat satarsın
    inşallah abi, çok acil olmasa da oradan gelecek paraya ihtiyacım var.

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maxi resimleri değiştirebilirsin bence,ilandaki açıklamalar gayet yeterli,fiyatı da sakın geri çekme,hakkaten değeri 1,250 TL'nin üzerinde ve hakikaten bakımlı.
    Bende Yamaha X Max 250 ilanı koymuştum geçen ay arayan soran pek çıkmadı,halbuki motor tertemiz..
    Kısmet bu işler sıkma canını,en kısa zamanda satman dileğiyle..
    ümit de senin gibi düşünüyor. İstanbul'da olsam rahat satardım ama olmuyor işte.1250den aşağı satmam. hatırlarsan kiraya vermeye başlamıştım. ayda 80-100 lira geliyor zaten . işyerimdeki balığa meraklı ehliyetli iş arkadaşlarım sağolsun .

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimleri güneşin anlında çekip flu bir görüntü alman, ıslak motorun resmlerini ilana koyman, km yi garip küsüratlı yazman (15.000km yaz) ve ilan açıklamasının çok uzun olması benim ilan gezerken bu ilanı pas geçmem için yeterli. bence daha düzgün net parlamayan ve kuru resimler koyarak,daha kısa ve öz bilgiler yazarak dene şansını. adam 2010 zx 6 satıyor seninki kadar açıklama yazmıyor. bir düşün motor alacak adam günde 40 tane ilan bakıyor,oku oku nereye kadar?
    çin mallarına karşı bir güvensizlik var ve bu güvensizliği anca orada yazılarla sağlarım...resimler değişecek zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    yarın motoru 1250 tlye satabilirim.

aylarca yatan motosiklet tek marşta alır mı? 50 km hızla fren mesafem yaklaşık 6.5 metre.

michelin lastik, iridyum buji, tam bakımlı, çift kaliperli çift diskli metal fren hortumlu(metalurji mühendisi değilim çelik mi başka malzeme mi bilmiyorum ama metal) fren sistemi. 50 km hızla giderken bir cliodan 2 metre daha ileride durabiliyor. osram h4 lamba, xenonu aratmıyor. şu motoru 1250ye veriyorum diye içim yanıyor... vallahi içim yanıyor. çok el emeğim var üstünde...

resmen bedavaya gidiyor. gidişi duruşu harbi güzeldi...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)