Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

İşte benim karavanım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    karavanınız güzel olmuş, güle güle oturun, imkanlarınız müsait olsaydı keşke sabit bir karavan yerine gezebileceğiniz karavanınız olsaydı dahada mutlu olacağınıza eminim, bende karavanımı kendim yaptım bu sevdaya gönlü olan arkadaşlara yardımcı olabilir düşüncesiyle yapım hikayesinin linkini veriyorum http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=34515.0
    tekrar güle güle oturun, selamlar
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmadi bak şimdi insan ekmeğini yediği makinaya öyle dermi yok böbrek taşi şu bu ben anti honda birisiyim kardeşim cbf gzel ama ben istemiyom reis sen yardim ediyosan et gerekirs şu kardeşin için karavani sat zaten baya telep gördü mt de
    sen anti hondayım dedinya ah ben varya ayar oluyorum bi tutturmuşlar honda hayat onda dünyaya gözünü açmamış başka marka motor üretemiyo gibi düşünenler var.
    yav ben boyu büyük bide rahat diye dedim süspansiyonları çok güzel ama bedava versen binmem o ayrı konu çok anti taraftarıyım.
    ben nası yardım edim motorum serviste her hafta 500tl veriyom:D ben ilk apachemi kredi kartımla almıştım ey gidi bi ısınamadım kesmiyo hacı napim xt 600 bile sanki kesmiyo
    gazlayınca yeri yırtsın istiyom sen hala aynı takılıyosun anlamıyom vala

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:17 ----------

Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karavanınız güzel olmuş, güle güle oturun, imkanlarınız müsait olsaydı keşke sabit bir karavan yerine gezebileceğiniz karavanınız olsaydı dahada mutlu olacağınıza eminim, bende karavanımı kendim yaptım bu sevdaya gönlü olan arkadaşlara yardımcı olabilir düşüncesiyle yapım hikayesinin linkini veriyorum http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=34515.0
    tekrar güle güle oturun, selamlar
    acıkcası ben karavanı gezme maksatlı yapmadım gezmek istesem motorla gezerim karavan sayesinde giderlerim azaldı rahatladım.
    ya senin yaptıgına bakim dedim ama 128 sayfa sadece cizimler görebildim o kadar sayfa tek tek bakarsam işe gec kalırım
    Motosiklet mucidi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    arz talep beklenti meselesi kanka
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    arz talep beklenti meselesi kanka
    bırak cimri herif benzini az yaksın masraf cıkarmasının peşindesin :D türkiyede başka care bırakmıyoki motor tamircileri bize xt yi servise götürdüm kanka sadece üst kafayı söküp senteye aldı bi kac vidası yalamaymış onu deişti ortaya conta koydu kac para verdim bi bil?520tl sonra motoru topladı sonra ben almaya gittim ses geliyo içinden dedim bune krank:D dedim onu niye yapmadınız demedin ki:D demin aradım telden dedim tamam onuda yapın bi 750 de ordan ivedi yeriz tr de yüksek cc motor zor zanaat
    Motosiklet mucidi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bizimde borumuz düşük cc de ötüyo kanka napalim..cc azaldikça adrenalin artiyo desek daha yerinde olur
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    videoyu izleyince meslekten sanirim dikkatimi ceken birkac sey soylemek istiyorum.elektrik tesisati cok onemli. ufo ve ani su isitici dikkatimi cekti bunlar ciddi yuklerdir ve fazla akim cekerler. iletken kesiti ve izolasyon konusuna dikkat etmeni rica ediyorum ve muhakkak toprak kacak akim koruma roleli bir otomat. isi bilen bir elektrikciye danisabilirsin.

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Bizimde borumuz düşük cc de ötüyo kanka napalim..cc azaldikça adrenalin artiyo desek daha yerinde olur
    :D:D alem adamsın ya bi arkadas var gidip xt 125 almış her bize geldiginde hoş geldin bisikletci nbr diyorum çıldırıyodu adam motoru satıyomuş:D
    hayır cocugun imkanıda var neymiş babası yüksek cc kızıyomuş çok dalga gectim galiba hayır olsun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoyu izleyince meslekten sanirim dikkatimi ceken birkac sey soylemek istiyorum.elektrik tesisati cok onemli. ufo ve ani su isitici dikkatimi cekti bunlar ciddi yuklerdir ve fazla akim cekerler. iletken kesiti ve izolasyon konusuna dikkat etmeni rica ediyorum ve muhakkak toprak kacak akim koruma roleli bir otomat. isi bilen bir elektrikciye danisabilirsin.
    ufo ile su ısıtıcısını aynı anda kullanmıyorum yukardaki eve 1 birde karavanın arka tarafına 1 olmak üzere 2 sigorta koydum.kabloları saglam sectim ekstra karavanın altından topraklama yaparak topraga gömdüm.ben pek elektrikci fln cagırmam herşeyi kendim yapmayı severim ve temiz bir çalışma yaptıgımı düşünüyorum en azından sanayi yeri deil ketilla su kaynatıyom arada o yani
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    öncelikle güle güle kullanmanız dilegiyle. yalnız durumunuza üzüldüm. orası kalıcı bir ailenin yaşam alanı olamaz olmamalıdır. durumunuzu iyi anlıyorum ama daha iyi bir alternatif olabilirdi. toplam ne kadara maloldu bimiyorum ama sabit olarak yerinde duracak bir karavan yerine bir konteyner daha iyi olurdu. daha geniş ve ferah olurdu.

mesela

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak...77473801/detay
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle güle güle kullanmanız dilegiyle. yalnız durumunuza üzüldüm. orası kalıcı bir ailenin yaşam alanı olamaz olmamalıdır. durumunuzu iyi anlıyorum ama daha iyi bir alternatif olabilirdi. toplam ne kadara maloldu bimiyorum ama sabit olarak yerinde duracak bir karavan yerine bir konteyner daha iyi olurdu. daha geniş ve ferah olurdu.

mesela

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak...77473801/detay
    vala zaten 7 24 burda degiliz e 3 sene aşşa sokakta evde kaldımda noldu sadece eve yatmaya gidiyoduk 11 de hep annemlerde oturuyoruz ne diye kira vericemki suratsız ev sahiplerine
    şimdi mis gibi kimseye kira vermiyorum annemlerin elektrik su ne varsa ödüyorum vala ben öle konteynır fln da kalamam bunu ilerde belki yola bile cıkarırım satarkende hiç sıkıntı olmaz
    bu bi hayal zevk ihtiyactan öte yok üzülmene fln sebep ben karavana taşınalı baya mutlu oldum
    ortak yanımız vara tvs yi bende severim az hırpalamadım motoru
    Motosiklet mucidi

sdemirpau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125 sport geçiçi
    bır peugeot j9 un ıcıne ancak en guzel bu sekılde donatılır gerceten cok guzel tasarlanmıs hersey mevcut :D vınego karavanları gıbı :D
    sakinseytan bunu beğendi.

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    hanımınız da sizde gönlü zengin insanlarsınız. Çoğu insan derdi tasası yokken bile şükretmeyi bilemez. Ama siz örnek alacağım bi abimsiniz

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    su tesisatini nasil hallettin?pompa ile mi cekiyorsun?yada direk sebeke tesisatina mi bagladin?
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sdemirpau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bır peugeot j9 un ıcıne ancak en guzel bu sekılde donatılır gerceten cok guzel tasarlanmıs hersey mevcut :D vınego karavanları gıbı :D
    :D evt teşekür ederim saol bir cam daha acsammı diye düşünüyorum gündüz sıcak oluyo ah biraz vaktim olsa neler yapcam da anca bu kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanımınız da sizde gönlü zengin insanlarsınız. Çoğu insan derdi tasası yokken bile şükretmeyi bilemez. Ama siz örnek alacağım bi abimsiniz
    tşk ederim kardeşim saol çok iyi yakalamışsın duyguyu pek örnek alıncak yanım yok deli cesareti sıra dışılık dışında tabi yinede iyi dileklerin için saol

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su tesisatini nasil hallettin?pompa ile mi cekiyorsun?yada direk sebeke tesisatina mi bagladin?
    su tesisatını annemlerdem çektim özel bahce aparatları aldım yani istedigimde söküp takabiliyorum 2 tarafada vana taktım ister yukardan ister aşşadan kesebiliyorum
    Motosiklet mucidi

CONSTANTİNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    dolaptada süt var abi :D afiyet olksunn :D sütişşşş

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    10 numara 5 yıldız ellerine sağlık
    sakinseytan bunu beğendi.

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı CONSTANTİNE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolaptada süt var abi :D afiyet olksunn :D sütişşşş
    ulus cocugu :D o sütü ben içmiyorum yani koca cihazda onamı takıldın karavanın benzin hortumunu nası vakumladıgını unutma ehuehu.
    Motosiklet mucidi

CONSTANTİNE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulus cocugu :D o sütü ben içmiyorum yani koca cihazda onamı takıldın karavanın benzin hortumunu nası vakumladıgını unutma ehuehu.
    ahahahah :D sana yardım edende kabahat abi

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    güzel oluş yakışır motorcu dostuma..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba arkadaşlar hep motosikletten bahsediyodum birazda deişiklik yapim dedim benim yaşam tarzım biraz ben gibi deişik oldugu için kendi yaptığım karavanımı sizinle paylaşmak istedim belki aklında bende yapmak istiyorum vs diyen arkadaşlar olabilir.
    Nasılmı aklıma esti cesaret ettim şöyle kira vermek ne demek kiracılar iyi bilir vala her ay 500 ver ver zoruma gidiyodu hatuna dedim aklımda bi fikir var sen ne dersin?
    Oda hayret ettim süper olur dedi sonra bi kredi patlattım net ten bir minibüs aldım ama alırken sanki minibüs hattında çalışcakmış gibi saglamını sectim halbuki kontaga anahtar girmicekti herneyse bu vesileyle minibüste kullanmış oldum çokta zevkliymiş beyler.
    Plakayı trafikten cektirdim vergisi cartı curtu olmasın diye annemlerin evinin bahcesi müsayit oraya cektim minibüsü altlarına destek koydum ve dogru koçtaşa takım taklava aldım
    ve fırsat buldukca yaptım duvarlar kartonpiyer yerler laminat parke banyosu hakiki mermer yani çok saglam yaptım çok ugrastım ama olsun tuvaleti koyamadım bir tek onun içinde çok ugrastım koydum ama gideri falan düşündüm boşver dedim banyonun giderini yaptım su tesisatı ve ana elektrik kutusu koyarak büyük sorunları hallettim mini buzdolabını eskiciden aldım:D şanslı herifim başka bişi için gitmiştim orda minik buz dolabı görünce kaptım video cektim demin cünkü cevremde duyanlar inanmıyo hala inanmıyolar ama en azından siz inanırsınız
    Herneyse umarım begenirsiniz.
    http://youtu.be/GBC1bsl9Gd4
    Tebrıkler super olmus

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    4 m2 bir odada yaşayan biri olarak söylüyorum Gerçekten çok güzel olmuş temel ihtiyaçları unutmazken internetten de geri kalmamak

Tebrikler güzel günler geçirmeniz dileğiyle tadını çıkarın

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)