Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İşte benim karavanım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sorma hatun tuturmuş boşa masraf yapma diye evt klima büyük eksik ama ufo işimi görüyo görmese kesin takardım cokta kolay benim için montajı
    biraz açil gecmem gerekiyodu buraya oda etkiledi
    Valla ben cok begendim.Dedigim gibi zaten karavanlara cok merakim var.Yazin klimasiz zor olur diye dusunuyorum.
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manyakk olmus abi.Kendin mi yaptin yada hazir mi?Bende de cocuklukan beri karavan sevdasi var.1 ay once aldik,bu yaz birkac gunlugune kampa gidicez kismetse.Iste buda benim ki
    http://www.motosiklet.net/forum/hobi...-severler.html
    kendim yaptım napim hazır alim dedim bi istedigim şekilde bulamadım yatagı yok bilmem ne dizaynını kendi ihtiyaclarıma göre ayarladım ses sıcak soguk yalıtımına cok dikkat ettim seninki hazır keyif vermez
    Motosiklet mucidi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Öncelikle hayırlı olsun.

Karavanlarla ilgili çok araştırma yapmış biri olarak keşke sıfır karavan fiyatlarını yerinde araştırsaydın diyorum.

Karavanda klima yapacağın en son uygulama olsun,çok memnun kalırsın aldığın bu kararla.

Heyecanına hak veriyorum.Sıkıntısız karavan günleri diliyorum.

Selamlar.

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan şu karavanı verde bi balığa gideyim
    hahaha plakası yok usta bide kullanması marifet direksiyonu döndürürken bir kişi daha lazım takviye:D
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    kendim yaptım napim hazır alim dedim bi istedigim şekilde bulamadım yatagı yok bilmem ne dizaynını kendi ihtiyaclarıma göre ayarladım ses sıcak soguk yalıtımına cok dikkat ettim seninki hazır keyif vermez
    Yahu hevesimi kirmasana simdi.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun.

Karavanlarla ilgili çok araştırma yapmış biri olarak keşke sıfır karavan fiyatlarını yerinde araştırsaydın diyorum.

Karavanda klima yapacağın en son uygulama olsun,çok memnun kalırsın aldığın bu kararla.

Heyecanına hak veriyorum.Sıkıntısız karavan günleri diliyorum.

Selamlar.
    sıfır karavan cok paradır ve ben bişileri kendim yapınca daha hoşuma gidiyo sıfır bişey dahi alsam illa sökücem kurcalıcam.
    sen klima takma diosun dier arkadas taksan iyi edersin diyo araştırma niye yaptın?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Yahu hevesimi kirmasana simdi.
    seninki nası heves anlamadım ki 2-3 gün takılırım diyosun 2-3 günde hevesini alcaksan işin zor bide ben karavanı öle bi yaptımki dışardan hiç anlaşılmıyo cam dahi acmadım o yüzden 1 camı var
    böle daha güzel kimsenin haberi yok oh mis seninki daha karizmatik ama
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    sıfır karavan cok paradır ve ben bişileri kendim yapınca daha hoşuma gidiyo sıfır bişey dahi alsam illa sökücem kurcalıcam.
    sen klima takma diosun dier arkadas taksan iyi edersin diyo araştırma niye yaptın?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

seninki nası heves anlamadım ki 2-3 gün takılırım diyosun 2-3 günde hevesini alcaksan işin zor bide ben karavanı öle bi yaptımki dışardan hiç anlaşılmıyo cam dahi acmadım o yüzden 1 camı var
    böle daha güzel kimsenin haberi yok oh mis seninki daha karizmatik ama
    Kardes,ben Belcika da yasiyorum.Yilda 1 kez 25-30 gunlugune memlekete tatile gidiyorum.Karavan memlekette,bu yaz gidince birkac gun kampa gidecegiz onunla.Kalan sure de ise Varna da bir hotele yerlesip deniz,sauna falan di filandi,baska islerimiz de var.Yani 25 gune sigdirmak zorundayim hepsini.O yuzden karavanda cik kisa sure kalacagiz.Ayrica 2-3 gunde hevesimi alamam tabiki.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Kardes,ben Belcika da yasiyorum.Yilda 1 kez 25-30 gunlugune memlekete tatile gidiyorum.Karavan memlekette,bu yaz gidince birkac gun kampa gidecegiz onunla.Kalan sure de ise Varna da bir hotele yerlesip deniz,sauna falan di filandi,baska islerimiz de var.Yani 25 gune sigdirmak zorundayim hepsini.O yuzden karavanda cik kisa sure kalacagiz.Ayrica 2-3 gunde hevesimi alamam tabiki.
    hm anladım ben pek bununla kampa gidebilicegimi sanmıyorum cadır kurmaya devam artık varnayı okurken önce van gibi anladım:D gurbetcilerle pek görüşmek mümkün olmuyo vardır seninde bir öykün
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    hm anladım ben pek bununla kampa gidebilicegimi sanmıyorum cadır kurmaya devam artık varnayı okurken önce van gibi anladım:D gurbetcilerle pek görüşmek mümkün olmuyo vardır seninde bir öykün
    Herkesin bir oykusu vardir.Bosver simdi.Bir gun yolunuz duserse mutlaka goruselim.Yas kacti bu arada?Istanbul un neresindensin.15 yilim gecti istanbul da.az cok bilirim.Gerci 10 yildir Turkiye ye gitmedim.Cok degismistir.
    RIDE or DIE

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla verilen emeğin yanında gerçekten yengeyi daha çok tebrik ediyorum. Hala böyle insanlar kalmış demek helal olsun vallahi eli öpülecek insan. Allah mutlulugunuzu daim etsin.
    Müsait bir yerde öleceğim.

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Herkesin bir oykusu vardir.Bosver simdi.Bir gun yolunuz duserse mutlaka goruselim.Yas kacti bu arada?Istanbul un neresindensin.15 yilim gecti istanbul da.az cok bilirim.Gerci 10 yildir Turkiye ye gitmedim.Cok degismistir.
    yaş 30 oldu da gidiyo ist da etiler civarındayım. vala tr dışındasın yolum nası düşsün ama genede saol
    Motosiklet mucidi

elinize sağlık benim eşimde (kabataşlı) karavan yaptı bizim karavan fiat ducato geçen yaz Karadeniz bölgesinin bir bölümünü gezdik dört kişinin yatabileceği duşu tuvaleti olan bir karavan çok keyifliydi bu yıl Samsundan doğuya doğru gezimize devam edeceğiz yaşam aküsü ve inventör eksiğimizi tamamlarsak kış seyahati yapmayı planlıyoruz

Motosikleti
    yaş 30 oldu da gidiyo ist da etiler civarındayım. vala tr dışındasın yolum nası düşsün ama genede saol
    Hayat bu belli olmaz.Belki birgun yolunuz duser
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı AguilaNegra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla verilen emeğin yanında gerçekten yengeyi daha çok tebrik ediyorum. Hala böyle insanlar kalmış demek helal olsun vallahi eli öpülecek insan. Allah mutlulugunuzu daim etsin.
    EYv teşk ederim darısı herkezin başına şans benimki kafalarımız uyuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı nobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık benim eşimde (kabataşlı) karavan yaptı bizim karavan fiat ducato geçen yaz Karadeniz bölgesinin bir bölümünü gezdik dört kişinin yatabileceği duşu tuvaleti olan bir karavan çok keyifliydi bu yıl Samsundan doğuya doğru gezimize devam edeceğiz yaşam aküsü ve inventör eksiğimizi tamamlarsak kış seyahati yapmayı planlıyoruz
    vay be cok iyiymiş eşinizde demekki hayal gücü yüksek biri tuvaleti fln resim video varmı? yaşam aküsü şart tabi yola cıkıyosan benim biraz elektronik bilgimde var inventörü bir güc kaynagı ile saglıyabilirim ama evden elektrik su cektim bölesi daha güzel ya internetimde var mis gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Hayat bu belli olmaz.Belki birgun yolunuz duser
    ilerde belki yolum düşer ama motosikletle tr yi gezip bitirim önce motor servisten çıksın 1 hafta 10 gün tr turlucaz arkadaşla ilerde yaşlanınca görüşürüz inş
    Motosiklet mucidi

EYv teşk ederim darısı herkezin başına şans benimki kafalarımız uyuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

vay be cok iyiymiş eşinizde demekki hayal gücü yüksek biri tuvaleti fln resim video varmı? yaşam aküsü şart tabi yola cıkıyosan benim biraz elektronik bilgimde var inventörü bir güc kaynagı ile saglıyabilirim ama evden elektrik su cektim bölesi daha güzel ya internetimde var mis gibi
    eşim şehir dışında fotoğraflar onun bilgisayarında döndüğünde paylaşacaktır çok geremedikçe kampa girmeden seyahat etmek için yaşam aküsü şart ayrıca şu ayran yapmak için kullandıkları minik bir çamaşır makinası ve tv çalıştıracak düzenek istiyorum

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı nobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşim şehir dışında fotoğraflar onun bilgisayarında döndüğünde paylaşacaktır çok geremedikçe kampa girmeden seyahat etmek için yaşam aküsü şart ayrıca şu ayran yapmak için kullandıkları minik bir çamaşır makinası ve tv çalıştıracak düzenek istiyorum
    çok şey istiyosun karavanda elektrik sorun ya aslında güneş paneli koyup yaşam aküsü besliceksin imkansız yok hepsi olur ama ben sadece 2 ayda bir calıstırıyom motoru bide öle bişi var 4 kişi yatıyo demişsin karavanda m2 olayı var ya en ufak yeri bile degerlendirmek gerekiyo fotoları görürüm inş
    Motosiklet mucidi

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Allah neşenizi bozmasın abi
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah neşenizi bozmasın abi
    amin amin
    Motosiklet mucidi

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)