Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu arabanin marka ve modelini bulabilecek var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Biz burda arabacıları sevmeyiz!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla helal olsun arkadaşlar..bana artık yatağima gidip yatmak kaldi..
    Rica ederim
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Forumdan Uzaklaştırıldı

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Sercan A. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakket silvia'miş
    he valla trde yok diyolar öyle mi..o aracinda pilakasi yoktu başka bi aracin üstünde getirmişler piste..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz burda arabacıları sevmeyiz!
    Bende arabaci değilim merak etme bilirim mt yi belki uzun süredir takip edemiyorum ama bizim gidip soracak başka yerimiz yok..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    nissan 200 sx s15. bu araçlar türkiyeye ithal edilmedi. 200 sx ler 1999 itibariyle türkiyeye ithalatı kesildi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he valla trde yok diyolar öyle mi..o aracinda pilakasi yoktu başka bi aracin üstünde getirmişler piste..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Bende arabaci değilim merak etme bilirim mt yi belki uzun süredir takip edemiyorum ama bizim gidip soracak başka yerimiz yok..
    şakaydı kardeş

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir zamanlar bende de s2000 vardı sonra evo8'e geçtim, gençlik işte güzel zamanlardı...
    motosikletin tadını hiçbir araba veremez.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    silvia... hayallerimin arabası
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    sedat ortalıgı gine karıştırıyon:D vala ben arabayada biniyom motoroda 2sininde tadı başka araba çok rahat konforlu müzik dinleyip muhabbet edebiliyosun yola cok cok dikkat vermene gerek yok ama motor çok heycanlı atraksiyonu bol güvencesi sıfır full dikkat istiyo 2sininde süper yönleri var bi arabada maksaat atıp yanlamak zevkli ya sedat varya bi motor videosu koysan bunun markası ne desen harbi bulamazdık:D
    Motosiklet mucidi

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Toyota Supra diyecektim ama Nissan Silvia imiş...
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana tedavi olarak Gran Tourismo 4 ve 5 yazıyorum.... Biraz oyna bişeyin kalmaz...

Bilmediğin japon arabası kalırsa yine gel burda sor

S15 Nissanın son çıkardığı arkadan itiş geleneğini sürdüren turbo'lu aracıdır. TR'ye gelen 200SX lerin yeni kasasıdır. 99 yılında üretilmeye başlanmış 200 SX lere göre artan turbo basıncıyla 247 hp güç verir. Araçtaki olay ise sadece 1250 kg agırlığındaki bu aracın 250 beygir olması ve 270 nm tork'a sahip olmasıdır.. Bu hesaba katıldığında 1570 kg olan M3'e yakın performansı olduğuna şaşılmamalıdır..

Üzerindeki standart turboyu değiştirmeden sadece chip tuning son ve orta susturucu değişimi ve açık hava filitresi ile 300 hp olurki o zaman Stock M3 bile arka stoplarından başkasını göremez.. Bu modifiye sadece motordaki emisyon ve yakıt tüketiminin kontrol altına almak için sınırlanan gücü açığa çıkarır ve son derece uzun ömürlüdür..

Daha kapsamlı modifiyelerle 400 hp civarına çıkar ve o zamanda Ferrari modena da yalan olur

Nissan deyip geçmeyin dicemde Japonyada bunları pek geçemessiniz zaten

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sedat sen askerden geleli bir haller oldu....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat ortalıgı gine karıştırıyon:D vala ben arabayada biniyom motoroda 2sininde tadı başka araba çok rahat konforlu müzik dinleyip muhabbet edebiliyosun yola cok cok dikkat vermene gerek yok ama motor çok heycanlı atraksiyonu bol güvencesi sıfır full dikkat istiyo 2sininde süper yönleri var bi arabada maksaat atıp yanlamak zevkli ya sedat varya bi motor videosu koysan bunun markası ne desen harbi bulamazdık:D
    Bende arabaya yeni yeni ilgi duymaya başladim açikçasi öyle eskisi gibi değilim..kullunmaktan ziyadeböyle gösterileri izlemesi zevkli oluyor..adam belki 2 saat boyunca böyle kullaniyor arabayi yarişa hazirlaniyomuş... hata vidyonun sonunda dikkat ettiysen bi yerden ses gelmeye başladida öyle birakti adam

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:08 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat sen askerden geleli bir haller oldu....
    orak yok ama arabalarla ilgileniyosam peder beye bi araba almak için bakiniyom yoksa araba merakim yok askerda zirhli araç kullaniyodum belki ordan bişeyler kalmiş olabilir..ondada tekerlek yok :nerden bu 4 teker aşkı desek

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sen ehliyetsiz yollara çıkıp dört tekerrlekli bir canavara dönüşeceksin.. 2 gün sonra bir iş bbaşvurusunda aklın yeni aldığın araba ehliyetine gidecek ve belki plasiyer felan olacaksın... bu videolardan alışkanlık kalıp bişeyler yaşamak istiyeceksin.... neyse bu filmin sonu karanlık.. sabah beşte aldığım 8 adet ilaç ın etkisindeyim galiba....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ehliyetsiz yollara çıkıp dört tekerrlekli bir canavara dönüşeceksin.. 2 gün sonra bir iş bbaşvurusunda aklın yeni aldığın araba ehliyetine gidecek ve belki plasiyer felan olacaksın... bu videolardan alışkanlık kalıp bişeyler yaşamak istiyeceksin.... neyse bu filmin sonu karanlık.. sabah beşte aldığım 8 adet ilaç ın etkisindeyim galiba....
    kanka pendik velibabadaki eropaya bakmaya geliriz belki bu gün babami razi edersek kırmızı renk olan..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)