Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mangalcılar Tavuk Kanat : 9 tl (Le-pi) , 9,5 tl (Beypiliç)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Mangal sezonu hala sürüyor ama ucuzluk marketi geçinen marketler dahil marketler hala tavuk kanatın fiyatını talep devam ettiği için 15-13,75 tl/kg fiyatlara satmaya devam ediyor.Sadece tavuk satan mağazalarda fiyatlar çok uygun
    Le-pi mağazalarında : Tavuk kanat Kg fiyatı 9 tl
    Beypiliç mağazalarında : Tavuk kanat Kg fiyatı 9,5 tl
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemen mangalı yakmalı. terbiyelenmiş şekilde de var mı aynı fiyata ?

Motosikleti
    Yok hocam terbiyelenmişi bugün tekrar alırken başka müşteri sordu 12 tl dediler , oysa terbiyelinin daha ucuz olması lazım (terbiye fiyatı daha ucuz kg bazında) o nedenle kendi terbiyen en iyisi.Ben az yoğurt,biber salçası ,zeytinyağı,baharatlar kullanıyorum mangal için terbiyede.

dostum geçen sene 11. ayda 1 koli navigatör 45tl idi, dün sordum 55tl dediler, var gel hesabı sen yap..
    devletin büyüyoz dediği, vergilerde artış ticaret yapanlara uyguladığı ağırlık buda eşittir ezilen vatandaşı kast ediyor,
    büyümüyoruz dahada fakirleşiyoruz.. dolara bak altına bak, trt de bangır bandır gidişatı kötü denilen amerikanın doları,
    bizim paramızın 3 katı..

pisikolojik oyunlar bunlar, halkı zaptetmek için..

Motosikleti
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum geçen sene 11. ayda 1 koli navigatör 45tl idi, dün sordum 55tl dediler, var gel hesabı sen yap..
    devletin büyüyoz dediği, vergilerde artış ticaret yapanlara uyguladığı ağırlık buda eşittir ezilen vatandaşı kast ediyor,
    büyümüyoruz dahada fakirleşiyoruz.. dolara bak altına bak, trt de bangır bandır gidişatı kötü denilen amerikanın doları,
    bizim paramızın 3 katı..

pisikolojik oyunlar bunlar, halkı zaptetmek için..
    Yok hocam gidişat iyi demedim , bugün suriye'ye bile sokulduk ama en azından kanat ucuz dedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)