Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ıstanbuldakı bu trafık nolcak?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa'da bu göç olayından nasibini almaya başladı.Metrolar çok sıkışık oldu ve bütün bunlar yetmezmiş gibi toplu taşıma çok pahalı.
    İş çıkış saatlerinde İzmir yolunda trafik sıkışıklığı olmaya başladı.

Tabi bütün bunlar İstanbul'un yanında birer hiç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Allahdan iş yerim ve evim yüreyerek 8 dakika ama benim en büyük abim gazeteci kendisi hergün bahçeşehir ümraniye yapıyor günde ortalama arabayla 100-120 km yapıyor trafiğe yakalanmamak sabah 5 de evden çıkıyor akşam 2 saatde evine varıyor ....evi iş yeri uzak olanlara allah yardımcısı olsun çekilecek dert değil valla...yakında e-5 2 katlı olursa çok rahat olur ...Ayrıca ayda 500-750 tl arası taksitle araba veriyorlar bunada karşıyım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Boşbakan olun,
    koruma orduları kurun,
    yolları açsınlar
    hatta trafiği kapatsınlar siz gidin
    trafikle falan uğraşmayın,
    haaa diğer insanlarmı
    si ettt yav onları boşver
    aozan83 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyüp erenköy arası 25 km servis ile 2,30 saat srüyüro motorla birle zorlanarak 40 dk filan sürüyor benzin zamlanıyor ama insların umurunda değil araba olayına çözüm getirmeleri lazım bir kaç sene sonra 1 km yi 1 saatte gidiyor olacağız. bence duble yollar lazım amerikadaki gibi yollar hem alttan hem üsttüne geçecek köprülerin yanına en az 2 köprü daha yapılmalı 1 ailede 1 tane araba olmalı nebiliyim sonumuz kötü
    hala yol isteniyo bakasana...kimse de demiyo ki toplu taşıma lazım, ray lazım, vagon lazım diye...gerçi artık iş işten geçti...

Motosikleti
    Artık yok, şimdilik arabaya biniyor
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 istaysyon var sanırım bu yuzden.
    Aslında kartal-söğütlü çeşme hattıda 15 durak yeni banliyö trenleri ile 30 - 35 dakika sürüyor. metronun aynı mesafeyi en azından bir 10 dakika önce katetmesi gerekmiyor mu? Üstelik metro hattını e-5 hattında açıyorlar üstüne banliyö treni de kalkıyor bu kadar insan ne olacak bilen yok. Ben hergün maltepeden şişliye bir buçuk saate gidiyorum tren metrobüs ve yürüme, motorla 25 dakika, üstelik köprü olmasa ulaşım daha ucuza gelecek vallahi

Mr.cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    dun gece sınır oldm... Kgs gecerken yanıma bır motor yanastı benm hakkımı kasbederek gectı lanet olsun boyle ınsanlara...
    kanmix_x bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Serkang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında kartal-söğütlü çeşme hattıda 15 durak yeni banliyö trenleri ile 30 - 35 dakika sürüyor. metronun aynı mesafeyi en azından bir 10 dakika önce katetmesi gerekmiyor mu? Üstelik metro hattını e-5 hattında açıyorlar üstüne banliyö treni de kalkıyor bu kadar insan ne olacak bilen yok. Ben hergün maltepeden şişliye bir buçuk saate gidiyorum tren metrobüs ve yürüme, motorla 25 dakika, üstelik köprü olmasa ulaşım daha ucuza gelecek vallahi
    Metro tam E-5 in altında istasyonlarda ana yol üzerinde asıl amaç toplu taşımayı yoldan yeraltına indirmek. Sistem tam çalışmaya başladıgında 3 dakikada bir tren istasyondalardan kalkacak. Ayrıca Otobüsler ve de özelllikle minübüsler kaldırılacak. Trafikte belli bi rahatlama olacak. Ama bu nekadar surer kestirmek zor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    ''Komşunun oğlu da araba aldı desinler'' felsefesi bu millette devam ettikçe, zor görürüz biz o rahat trafiği

O değilde;
    Kawasaki ER-6 N Ne motor yahuu
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    trafik cinnete bağlamış son 5 yıldır böyle...

gün gelicek motorla bile aralara derelere giremeyeceğimiz trafiğin bizim için bile gerçek anlamda pert olduğu bir dönem yaşayacağız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Bütün bunlar kimin işine geliyor oturun bir düşünün bakalım. (Herşey vergi, sömürülme üzerine kurulu olan bir sistemde trafiğin açılacağını düşünenin aklından şüphe ederim. )
    Toplu taşıma rezalet, insan kokuları, kabalıkları, bezginlikleri. İnsnalara reva görülen toplu taşıma yerine mantıklı olarak ne yapıyorlar. Araba alıyorlar.
    Arabayı aldın ötv yi kdv yi kazandırdın mı. Benzini de dolduruyorsun ohh mis. Adam diyor rezillik çekeceğime trafikte geçireyim günümü, ya da kadın. Metrobüste tacize uğrayacağıma insanların saygısızlıklarına maruz kalacağıma açarım klimamı müziğimi 2 saatte giderim daha iyi. E şimdi onlar da haklı. Üstelik arabasını bırakan da az değil.

Ben Beylikdüzü-Gayrettepe arasında gidip geliyorum hergün. Metrobüs bir yere kadar, çileyi çekiyorsun ama Avcılardan sonra otobüs bekle, tıkış tıkış gelen otobüse bin, trafikte yavaş yavaş gitsin otobüs.
    Sonuç, toplu taşıma ile günümün 4-5 saati yollarda geçiyor. Cbf150 motosikletim ile en fazla 2 saati.

Pazar öğlen saatlerinde motosikletle bile trafiğe takılmak durumunda kalıyorum. Araçlar o kadar balık istifi ve şerit tanımadan gidiyorlar ki aralardan da geçemiyorum. Benim gibi bir kaç motorlu daha vardı. Tek sıra olduk aralardan geçmeye çalıştık.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yolları genişletmek çözüm değil. genıslettıgınız yollar bes yıl sonra aynı trafık ezıyetıne donecektır. gidin bakın avruoa nasıl çözmüş ben gecen hafta avusturyadaydım. şehrin tamamı metro ağı ile örülmüş ayrıca adamların her sokakta bısıklet yolu var. coguınluk bısıklet kullanıyor. ısvıcrede yokus yukarı bısıklet asansorlerı var sırf bısıkletı kullandırmayı arttırmak ıcın sızın ulkenızde sadece araba yolları var oda yarım yamalak

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Cok bozuk yollar cok
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Benim gibi yapın kaçın kurtulun İstanbul'dan. Gönüllü işkence o trafiğe, kalabalığa, gürültüye razı olmak. O kadar dar bir alanda 25 milyon insan yaşamaya çalışırsa olacağı bu, Türkiye aslında geniş ferah bir yer; dağılın biraz ya karınca kolonisi gibi olmaya gerek yok. Diğer şehirlerde bir söz vardır "İstanbul'a gezmeye gidilir, orda yaşanmaz" diye. Artık gezmeye de gidilmez, arada bir dönüyorum her seferinde daha berbat bir hal almış oluyor.
    Sinan Er ve aozan83 bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Bende iş için hergün Üsküdar-İstoç arası gidip geliyorum. Toplam yolum evimden çıktıktan sonra 30km. 30 da geliş günde 60km. Aheste aheste gidersem, sabah 25dkda gidip, akşam 35dk da dönüyorum. Yani günlük yolum motorla 1 saat. Toplu taşıma ile ise 4... Sabah üsküdar iskeleden kabataş motoru da kalkmıyor. 4 vesait değiştirerek işe gidiyorum. Şimdi ben motora binmeyim de ne yapayim? Toplu taşıma desen rezalet. Zaman desen hesaplayınca 10 senede 2 sene amorti ediyor... Böyle olunca insanın gözü yol masrafını görmüyor inanın. Benziniydi KGS'siydi ayda 350 lira yol parası tutuyor. Bakımları vs. hiç saymıyorum bile...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)