Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

TSK : Eşcinsel değil nevrotiksin...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Allah kadını kadın, erkeği erkek boşuna yaratmamış.
    Eşcinsellik bir hastalık olabilir anlarım.
    Bir tercih meseleside olabilir onuda anlarım.

Ama askerlik yapmamak için kişisel tercihlerin bir araç olarak kullanılmasına anlam veremem.
    35emre35 bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    Doğru düzgün denetlenmeyen ithal Genetiği değiştirilmiş gıdaların-hibrit tohumların (GDO) - (fast food)tüketimi arttıkça Top sayısında-kanser vakalarında -kadın-erkek kısırlaşmasında artış olması surpriz değil ...en basit Türkiyedeki mısırın %90 ı Gdo lu kesinlikle tüketmeyin..
    Türkiyede gıda güvenliği konusunda acil tedbir alınmalı..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru düzgün denetlenmeyen ithal Genetiği değiştirilmiş gıdaların-hibrit tohumların (GDO) - (fast food)tüketimi arttıkça Top sayısında-kanser vakalarında -kadın-erkek kısırlaşmasında artış olması surpriz değil ...en basit Türkiyedeki mısırın %90 ı Gdo lu kesinlikle tüketmeyin..
    Türkiyede gıda güvenliği konusunda acil tedbir alınmalı..
    Biyerde okumuştum. Bu gdo lu tohumlar falan, çoğu israilden geliyomuş. Bunlar bizi top yapmak için hazırlanmış bi suikast olmasın? Mavi marmaradan sonra iyice kıl oldular zaten. Turkhish tohuma evet, gdo lu israil tohumuna hayır

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    abicim ben önümüzdeki ay askere gidiyorum kısmet olursa gönüllü şekilde inş askerde kalırımda vatana millete ufacık bir yararım olur ama ben çok gördüm kilo alıp çürük alan yok parmagını kesen ben sadece onların bu topraklarda yeri olmadıqıını düşünüyorum( Dagdaki teröristlerden ne farkları war gariban adam gidiyor canını weriyor bunlarda kıç büyütüyor askere gitmeyen adam ADAM deqildir dedelerimizin söyledigi gibi)
    polo34 bunu beğendi.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    yuh yahu bizim kadınlarımız bile imkan verilse askere gitmek ister.
    elin iİiiipnsİİii askerden kaçıyor. eşcinsler askerlik yapamazmı yapar engelmi değil.
    ben birsürü gördüm öle yada böle yapıyordu askerliğini. esas voleyide toplanma merkezlerinde vuruyorlardı. "oğlum neden böle bişi yapıyorsun yazık değilmi sana", diyede konuşmuşluğum da var. "burada erkek adam bile cinselliğini bastırıyor yaşayacaklarını dışarda yaşıyor" dediğimde "olay cinsellik değilki para bukadar ayaklı banknotu başka bir yerde göremezsiniz dediğdi".
    mete özlettin kendini ama gelir gelmez açdığın konuya bak şimdi millet başlayacak kalaya atışmaya. kim tutacak bu kadar insanı.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz. Birader ve kayınço askerde. Yumuşak herifler kaçmak için bin takla atıyolar. Gitse vatanı satacak.atıp silahı kaçacak çatışmadan. Hey allahım ne günlere kaldık. Ona özgürlük, buna özgürlük,eşcinsele özgürlük derken yarı saf milletimiz, cirit atmaya başladılar memlekette. Etki,tepki yok millette.
    Metehan abi bu konuyu niye açtın yav?

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bu konu sayesinde, homofobisi olan insanları da tanımış oluyoruz.
    Yok adam yumuşakmış, yok topmuş, yuvarlakmış bilmem neymiş !
    Size ne arkadaş ? Adam kiminle sevişeceğini size mi soracak ?
    Bir insanı cinsel tercihiyle yargılamanın ne kadar saçma olduğunun farkında mısınız ?
    Siz heteroseksüelsiniz diye o adamlar size kötü gözle bakıyor mu ? Hiç düşündünüz mü ?
    Cinsel tercihi kullanarak askerliği reddetmek bence de SAÇMA.
    Ama adam askere gitmek istemediği halde her türlü gönderiliyorsa, yaptığı her hareket mübahtır BENCE.

Ve son olarak BBelt(Hakan abi)'den duyduğum bir olayı özet geçeyim.
    Adam bariz gay ve son derece feminen tavırlar sergiliyor.
    Ancak vicdani red vermek istiyor.
    Adama sen eşcinselsin çürük raporu al diyor görevliler.
    Adamın verdiği cevap ise " Hayır. Çürük raporu almıyorum ben hasta değilim. Ben vicdani red veriyorum "

Sorarım şimdi size. Kim daha ADAM he ?
    kanucan bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    CRF 250L
    adamın cinsel tercihinden bize ne ise adam bu tercihini dünya aleme afişe edip niye kaçmak istiyor askerden;
    bence de sadece tercih meselesi ama bunu her ortamda dile getirmek öne çıkarmak nasıl bir durum? feminist bir ablanın otobüste oturan erkeği kalkmamakla suçlaması gibi...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olum elalemin eşcinseline avukatlık yapmak sanamı kaldı...Gel görki dinimizce lanetlenmiş,aşağılanmış bir yaşam biçimi olan bu durumu açtığın konuya giriş olarak seçmişsin ve sonucuda acaip bir şekilde sisteme dayandırıp vatandaşa yapılan hakszılıklardan bahsetmişsin.
    Ben,sen,o,diğeri askerliğini nasıl paşa paşa yaptıysa o kıytırık düzenbazda yapacak...Yok başım ağrıyor yok kıçım acıyor yok g..tm kaşınıyor diyerek yan yatıp çamura batmaya gerek yok bence....sistem bu kardeşim,işleyişi,kuralları,yöntemleri ortada..yapsın tayyep emmim bi kanun profeşinil askerliğe geçelim,ne şiş yansın ne kebap...
    Seni kınıyorum kanka eşcinselden bize ne yaaa..Bide askerlikten kaçma planlarını taaa üniv.de iken öngörüp yapmaya başlamış,master tezi,ilgili araştırmalar felan,gelsin papucuma anlatsın .olmasın kardeşim eşcinsel falan,yaradılışına ve erkeklik fıtratına uygun davranıp uygun yaşasın,devletmi,sistemmi söyledi ona git sınırlarda gezin,eşcinsel ol diye...ortalık karınca sürüsü gibi hatun kayanarken alacaksın polis jopunu kıstıracaksın köşede ne eşcinsellik kalır neden trvstilik bu ***

Arkadaşlar müsaade ederseniz gangama bi döşeyim kitleyim ...yoksa herkeşe cevap yetiştirmem mümkün değil...nazım bu dingil kardeşime geçiyor diye ona cevap yazayım kızım sana diyorum gelinim sen anla misali...

Ulen gangoo.neden senden olmayanlara sana benzemeyenlere zulmediyorsun...buna hakkın varmı..topsa top xse x nonoşsa nonoş...insan tercihlerine saygılı olalım..bende yadırgarım ama saygı duyarım...

ama konunun özü benin derdim TSK ile...benim derdim saçma düzen saçma sistem ile...siz olaya uçkur ve hormonsal duruma toplumsal ezber bakışı yinelemişsiniz...ben değişin avrupa batı vs demiyorum..bende bu toplumun çocuğuyum bu kültürün bir parçasıyım...benim derdim kTürk Ordusuna olan inancımı yitirmiş olmam...zorunlu askerlik benim zoruma gidiyor mesele bu...hem zoruma hem boruma gidiyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Adam olmak zordur, bunlar hem kolaya kaçıyo hem askerlikten yırtmak istiyo. olacak iş mi. Amerika'da profesyonel askerlik var kızlar bile asker olabiliyo isterse, sen böyleysen asker olamazsın da demiyolar üstüne bir de maaş bağlıyolar.

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Onu askerde adam ederler
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    içimden bir his bu konunun gündeme gelmesi planlı ve bilinçli yapılan bir haber diyor. vicdani ret konusunun geçtigimiz aylarda gündemde olması ve hükümetin bu konuyu tekrar gündeme getirmek için malzeme arayışında olması düşüncesi bile yetiyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar müsaade ederseniz gangama bi döşeyim kitleyim ...yoksa herkeşe cevap yetiştirmem mümkün değil...nazım bu dingil kardeşime geçiyor diye ona cevap yazayım kızım sana diyorum gelinim sen anla misali...

Ulen gangoo.neden senden olmayanlara sana benzemeyenlere zulmediyorsun...buna hakkın varmı..topsa top ipneyse ipne nonoşsa nonoş...insan tercihlerine saygılı olalım..bende yadırgarım ama saygı duyarım...

ama konunun özü benin derdim TSK ile...benim derdim saçma düzen saçma sistem ile...siz olaya uçkur ve hormonsal duruma toplumsal ezber bakışı yinelemişsiniz...ben değişin avrupa batı vs demiyorum..bende bu toplumun çocuğuyum bu kültürün bir parçasıyım...benim derdim kTürk Ordusuna olan inancımı yitirmiş olmam...zorunlu askerlik benim zoruma gidiyor mesele bu...hem zoruma hem boruma gidiyor...
    Allah seni ne etmesin emi tombalak Hüsamettin....
    Kardeşiiiiim;yaşam,düzen,nizam,intizam,denge vs.hayata,evrene dair ne varsa...dişi-erkek,madde,mana,beden-ruh,düşünçe,inanç,elktronlar,nötronlar yaaaa aklına ne gelirse işte ...düzen zıtlıklar üzerine inşaa edilmiştir.Burada benim kimsenin inanışına,fikrine,yaşam biçimine sınır koyma yada onu inkar edip dışlamam söz konusu değil...Malesef eşcinsellik,homoluk bahsi geçen yaradılışın zıtlıklar düzeninede aykırı bir şey.yani atom çekirdeğindeki elektron diyebilirmi ki; ben bulunduğum yerden hoşnut değilim,ben nötron olmak istiyorum,çekil lan şurdan notron ineği orası benim yerim ) haaa ganga nolur ozaman biliyonmu laaaaa....insan soyunun sonu gelir.yeryüzü tepetaklak olur..burda anlaştıkmı fikri kıt,kendi küt argadaşım
    Şimdi gelelim senin düzene,tsk ya olan hıncına.....Sen ne düşünüyon ganga,senin yerine düşünüyorlar ya yetki verdikleriniz senin yerinede hınç alıyorlar tsk dan yaaa,için rahat olsun .ama düzen,sistem ne olur bak o konuda bende bilemiyorum...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam olmak zordur, bunlar hem kolaya kaçıyo hem askerlikten yırtmak istiyo. olacak iş mi. Amerika'da profesyonel askerlik var kızlar bile asker olabiliyo isterse, sen böyleysen asker olamazsın da demiyolar üstüne bir de maaş bağlıyolar.
    Alıntı Hakanİnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu askerde adam ederler
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içimden bir his bu konunun gündeme gelmesi planlı ve bilinçli yapılan bir haber diyor. vicdani ret konusunun geçtigimiz aylarda gündemde olması ve hükümetin bu konuyu tekrar gündeme getirmek için malzeme arayışında olması düşüncesi bile yetiyor.
    Askerlik yapınca adam olunur mantığını da hiç çözemedim...

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah seni ne etmesin emi tombalak Hüsamettin....
    Kardeşiiiiim;yaşam,düzen,nizam,intizam,denge vs.hayata,evrene dair ne varsa...dişi-erkek,madde,mana,beden-ruh,düşünçe,inanç,elktronlar,nötronlar yaaaa aklına ne gelirse işte ...düzen zıtlıklar üzerine inşaa edilmiştir.Burada benim kimsenin inanışına,fikrine,yaşam biçimine sınır koyma yada onu inkar edip dışlamam söz konusu değil...Malesef eşcinsellik,homoluk bahsi geçen yaradılışın zıtlıklar düzeninede aykırı bir şey.yani atom çekirdeğindeki elektron diyebilirmi ki; ben bulunduğum yerden hoşnut değilim,ben nötron olmak istiyorum,çekil lan şurdan notron ineği orası benim yerim ) haaa ganga nolur ozaman biliyonmu laaaaa....insan soyunun sonu gelir.yeryüzü tepetaklak olur..burda anlaştıkmı fikri kıt,kendi küt argadaşım
    Şimdi gelelim senin düzene,tsk ya olan hıncına.....Sen ne düşünüyon ganga,senin yerine düşünüyorlar ya yetki verdikleriniz senin yerinede hınç alıyorlar tsk dan yaaa,için rahat olsun .ama düzen,sistem ne olur bak o konuda bende bilemiyorum...
    burada eşcinsellik övülmüyor bak dikkatini çekerim..TSK nın zulmü gizli öznedir...zürafa gözlüm... askere rızan dışında gidiyorsun mesele bu...senin olmayan bir savaşa yollanıyorsun güneydoğuda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Heteroseksüeller de dahil insanlar neden zorla askere gönderiliyor bu durum sorgulanacağına homoseksüellerin askere alınmasının sorgulanması bence üzücü bir durum.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence askere alınmamalı. Askerleri baştan çıkarırsa noolcek? Düşünün bakalım bu eşcinselle iki kişi gece nöbete çıkıyosunuz? Çekilir çile değil.
    Yav metehan abi nerden buluyon böyle şeyleri? bu konu çok tartışılır. Belkide kapanır.
    kim kimi baştan çıkarıyor kardeşim.Midesi olan bir insan heteroseksüelse homoseksüellerle işi olmaz..eğer işi olursa bilsinki oda homoluğun çeşitlerinden birindendir.
    Metehan Tsk zorla silah altına almıyor.Her 20 yaşına gelmiş gencin askerlik zamanı gelmiştir.Kanunlarda yeri var bunun biliyorsanız.
    Ülkemizde eşcinsel olmayıp eşcinselim diyecek kadar şeref yoksunu insanlar mevcut askerlikten yırtmak için.
    Türk Silahlı kuvvetlerini diğer silahlı kuvvetlerinden ayıran özlelliklerden birisidir bu.askerden önce ruh beden sağlığı incelenir.askerliğin ruhuna aykırı bir durum varsa bu belirlenir ve çürük elma ayrılır.homoysa kanıtlasın gitmesin.Tsk nın onun hizmetine ihtiyacı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ulen gangoo.neden senden olmayanlara sana benzemeyenlere zulmediyorsun...buna hakkın varmı..topsa top ipneyse ipne nonoşsa nonoş...insan tercihlerine saygılı olalım..bende yadırgarım ama saygı duyarım...
    senin birşeyden haberin yok.Cinsellik tercih edilemez.Herkesin kendi tercihi diye bir şey yok.Bir adam kadın seviciyse amaaaaan kadınlardan sıkıldım yarında bir erkekle yatayım diye tercihte bulunmaz.Cinsel kimlik Doğuştan kazanılmıştır.aç da biraz birşeyler oku.
    ayrıca zorla askere alınmak istemiyorsanız VİCDANİ RED var.Cevrenizdekilere önerin o zaman.Millet şehit olsun gitsin,sen gel burda böyle konuş.işe bak.kim korusun BU ÜLKEYİ ?

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    73/4 askerlik yaptım bölükte vardı escinsel. 19 ay askerlik yaptı onun sucu neydi o zaman .cavuşun sevilisiydi

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Eşcinselse bana ne, eli silah tutabilecekse yapsın askerliğini. Eşcinselliği kullanarak askerden kaçan, para verip askerden kaçan, 150 kilo olup askerden kaçan, yurtdışına gidip askerden kaçan... Devletin anayasasında yazıyor arkadaş, "Madde 72 – Vatan hizmeti, her Türkün hakkı ve ödevidir. Bu hizmetin Silahlı Kuvvetlerde veya kamu kesiminde ne şekilde yerine getirileceği veya getirilmiş sayılacağı kanunla düzenlenir." diye.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    bakın beyler inanışıma siyasi fikrime ters de olsa insaların tercihleri alay konusu olamaz size bir yaşadığım olayı anlatayım:

<< geçen yaz babamın doktorda kontrolü vardı babam doktoru ile görüşürken bizde pencereden salihli mithatpaşa caddesini (sevgi yolunu) seyrediyorduk annem aşağıya bakarak amanııın insanlar ammada ANORMAL olmuş nerdeyse giyinmeyi unutacaklar evden çıkarken dedi ben de anne bir bak aşağıya senin gibi olanların sayısı kaç üç yada beş ( anormalin anlamı nedir biliyormusun dedim bulunulan ortamda az bulunan anormal çok bulunan normaldir dedim>>

bu çıplaklığı onayladığımdan değil sadece sosyolojik ve kültürel bir olayı aydınlatmak amacıyla o sözleri sarf ettim
    fakat kimse yanlış anlamasın bazı insanlar artık evden çıkarken giyinmeyi unutuyor ne yapalım şimdi o insanları recmedip taşlayalım mı?
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    ninja 250
    eşcinsel falan filan sonuç olarak erkek değilmi ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)