Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Size kolay gelsin

Motovento
    REKLAM ALANI
    avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    üye olduğumdan beri neredeyse her gün girmeye çalıştığım forumdan son zamanlarda gördüğüm kişilerin fikirlerine saygı duyulmaması sürekli insanları ezme isteği (bana kalırsa ego tatmini ) kırıcı söz ve davranışlar yeni üyelere çok kötü davranılması vb... konulardan dolayı biraz ara vereceğim foruma bir süre veda edeceğim kendinize iyi bakın kalın sağlıcakla
    kackinen, kackinen ve arca94 bunu beğendiler.
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bu kadar alıngan olma. Ben düstüğümü yazdım biyere adam dalga geçiyo bide güneşlenseydin diye hazır yatmışken. Ne yani hemen pes mi etmek lazım? Zaten burda kimse kimseyi zorla tutmuyor. neyse sevigiyle kalın.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    ya haklısın ama ben buraya strese girmek için milletin ego tatmini için girmiyorum sadece bi olaydan değil bu bayağıdır gözlemliyorum yeni üyelere yapılanlar bile gözüme takılıyo artık sadece tek olay değil yani hepsinin birleşimi ego tatmin etmek veya strese girmek kavga etmek istemiyorum biraz uzaklaşıyım iyi olur diye düşünüyorum
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Pireye kızıp yorgan yakılmaz ama karar sizin. Diyeceğimi yanlış anlamayın ama eğer böyle bir başlık açarakta ara veriyorsanız arayı hemen verin.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bak şöyle diyeyim. Bi konu açtığında, veya okurken, veya yazdığınla dalga geçilirse uğraşma, kafaya takma görmemezıkten gel. Veya gerçekten çok rahatsız olduysan, şahsına bi hakaret vs. Allta mesajı şikayet et butonu var. Şikayet et adminler kurar disiplin kurulunu, cezasını verir

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haklısın bazı insanlar sadece mesaj kasma derdinde olduğndan ne dediğini bilmiyor ama it ürür kervan yürür

Arda arkadaşın dediği gibi pire için yorgan yakılmaz
    şahsına yönelik bi durum olmadıkca kafana takma herşeyi
    mLh bunu beğendi.
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı nedenamaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın bazı insanlar sadece mesaj kasma derdinde olduğndan ne dediğini bilmiyor ama it ürür kervan yürür

Arda arkadaşın dediği gibi pire için yorgan yakılmaz
    şahsına yönelik bi durum olmadıkca kafana takma herşeyi
    Bu konuda haklısın ve bu tür gerçekleşen post'larda hiç hoş olmayan tavırlar sergilenip devamıda eksik kalmıyor. Bende kendimi bu forum'un bir ferdi olarak sayıyorum kendimi yalnız neredeyse hiçbir konuya post atmışlığım yoktur (zorunda olmadıkça).

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şikayet bütonu yeşillik olsun diye durmuyor hocam kullanın basın rahatsız oluyorsanız ama sonra yöneticiler mesajda bir sıkıntı görmezse ozaman durum tamamen sizden kaynaklanıyor denilebilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)