Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ehliyetini kasaptan mı aldın lafı gerçekmiş harbi içeri buyrun arkadaşlar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    ben kocaelide oturuyorum ve bir çok sürücü kursu bunu yapıyor zaten.. kayıt olmadan soruyorlar..en az 10 arkadasımı kayıt ettirmeye gitmisimdir birlikte sürücü kursuna hepsi direksiyon eğitimi istemiyorsan 100-150 daha ucuza yapabileceklerini söylüyorlar..bence mantıklı bir hareket.. özellikle B sınıfı için.. çünkü kimse araba kullanmayı ehliyet kursunda öğrenmiyor..öğrenemezde..ehliyet kursunun öğrettiği direksiyon ile trafikte rahatça kimse araba kullanamaz.. ablam bana bir kaç sene önce ehliyetini aldıktan sonra el freninin ne olduğunu sormuştu şok olmuştum..ve direksiyon sınavını 90la geçen biri sordu bunu bana .. ülkemizde sürücü kursu sistemi kökden değişmediği sürece böyle şeylerle karşılaşacağız
    yalnız sizin başınıza gelen daha farklı bir durum farkındayım..100 lira versende direksiyon dersi alamıyorsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçlarımı yolmak üzereyim! :D tüm türkiye de kurslar ciddi ciddi bu halde ise vay halimize hani atomu parçalayacak kadar şey öğretsinler istemiyorum sadece üzerlerine düşeni yapsınlar be kardeşim
    Malesef çoğu insan ehliyeti "polisten kaçma kartı" olarak gördüğünden kurslar bu şekilde işliyor.
    Kaç kere yazıldı çizildi bu sitemizde fakat değişecek gibi görünmüyor.
    Kurslar denetlenmedikçe bu iş çözülmez , insanlarda da trafik kültürü gelişmez.
    Kurs olarak Gelişim Sürücü Kursu iyidir. Ben ehliyetimi iyi bir ücret bayılıp VillaLevent'ten almıştım.
    Adamlar otomobilde mikra ile motosiklette sırasıyla scooter-dragstar-twister-er5 ile eğitim veriyordu.
    Hiç bilmeden giren adam er-5 ile çıkıyordu.

Birşeylerin düzene oturması için kursların belli bir kaliteye ulaşması gerekiyor.
    Varsın fiyatları artsın.

Daha ucuz fiyata eğitimsiz kurs veril(me)mesine de karşıyım.
    Altına son model araç çekip 100 kuruşun hesabını yapan çok insan var.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 ehliyetimi almak için başvurdugum yerde biz sadece kullanmayı bilenlere sertifika veriyoruz demişti...
    işine geliyorsa kullanmayı biliyorsan kayıt edeyim seni demişti...ona göre diğer yerlere göre daha az ücret alıyorlardı...
    ben o sıra motor arıyordum...kursa kayıt oldum motorumu da aldım...
    sınava kadar cok güzel kullanmayı öğrendim...girdim geçtim...
    Ben İstanbul Bağcılar da oturuyorum burada polisler çok sık çeviriyo insanları ehliyeti almadan hani öğrenmek babında dahi olsa dışarı çıkarsam gitti ehliyet parası )

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef çoğu insan ehliyeti "polisten kaçma kartı" olarak gördüğünden kurslar bu şekilde işliyor.
    Kaç kere yazıldı çizildi bu sitemizde fakat değişecek gibi görünmüyor.
    Kurslar denetlenmedikçe bu iş çözülmez , insanlarda da trafik kültürü gelişmez.
    Kurs olarak Gelişim Sürücü Kursu iyidir. Ben ehliyetimi iyi bir ücret bayılıp VillaLevent'ten almıştım.
    Adamlar otomobilde mikra ile motosiklette sırasıyla scooter-dragstar-twister-er5 ile eğitim veriyordu.
    Hiç bilmeden giren adam er-5 ile çıkıyordu.

Birşeylerin düzene oturması için kursların belli bir kaliteye ulaşması gerekiyor.
    Varsın fiyatları artsın.

Daha ucuz fiyata eğitimsiz kurs veril(me)mesine de karşıyım.
    Altına son model araç çekip 100 kuruşun hesabını yapan çok insan var.

Çok doğru dedin kardeşim ) gelişim sürücü kursu avrupa yakasında şubesi var mı? ben bağcılarda oturuyorum da )

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    direksiyon dersinde ne olacakki hiç araba sürmeyibilmeyen insana araba sürmeyi 1 haftada mı o kadar kişi arasında sizemi öğretecekler sonra haydi ehliyet aldım çık trafiğe 1 bilemedim 2 gün sonra kaza.bir direğe falan vursa bari kendinin yanında başkalarınıda götürecek.ehliyet almak istiyorsan zaten önce bi geçmişin olmalı araban yok bişeyin yok ehliyeti ne yapacaksın.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sene 94 ehliyet icin direksiyon egitim alanina gittik 2 arkadas. Hoca geldi sahinin bagajina 2 bidon koydu oturdu sag koltuga, giserken arkadasim, donuste ben kullandim sonra birdahada gelmeyin dedi.
    Nereyemi? Bahcekoyden su aldik ornamin icinden, cay ocaginin suyu bitmis.
    Aradan gecmis 18 sene degisen gelisen hicbirsey yok.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ben kasaptan aldım şahsen.
    Önce gittim sertifikalı bir eğitimciden özel ders aldım sonra kursa başvurdum.Ucuz olsun diyede eğitim felan istemedim, sadece sınavlara girdim.
    Özel eğitim + kurs ücreti zaten 500 TL'yi buldu neredeyse.

Sürücü kursları eğitim verse ne olur vermese ne olur.Hiçbirşey öğrettikleri yok zaten çoğunun zaten.Adam gibi işini yapan kurumlarında fiyatları yüksek.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)