Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Birisine aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız

Her şair, şarkıcı, söz yazarı farklı tanımlamış aşkı aşk her dünyada farklı bir mevsim midir

Aşık olunca hüzün mü kaplar dünyanızı yoksa neşeyle mi dolu olursunuz

Diyelim birini bir kitapçıda gördünüz imza sırasında.Yarım saat kadar muhabbet ettiniz ve karşınızdaki sizden hoşlandığını hareketleri ve tavırlarıyla belli etti.Sizde onu yıllardır aradığınız kişi olduğuna inandırdınız.(belkide öyle )
    Tel. numarasını isteyemeden ayrıldınız, aklınızda kaldı.. Zaman sonra onu bir sosyal ağ yardımıyla bulu verdiniz.Mesaj attınız ama cevap gelmedi

Bu durumda ne yapardınız

( Üyesi olduğum tek forum bu.Aslında Seviyeli insanların toplandığı başka forum görmedm ben, siz gördünüz mü çoğunuz benden büyüksünüz yaşanmışlıklarınız da fazladır diye umuyorum. Şimdiden bütün mesajlar için teşekkür ediyorum )
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    İlk bakışta aşık oldun oldun,ikinci bakışta insanların ne mal olduklarını anlarsın
    bence sana ikinci bakış şansı verilmiş)
    bu şansı kullan ses etme )

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Üzülme yoluna devam et Sana tavsiye; bu konularda duygularınla değil mantığınla hareket et.

Ayrıca kezbanların (Türk kızı) bu hareketlerine alışmalısın
    ANGARAJ

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Aşk yok. Sevgi yok. Bunlar kadınların erkekleri kullanması için kullandığı silahlardir. Gözyaşı ve trip de mermileri...
    -unnamed- bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    başka biriyle sevişemiyosan aşıksındır...sevişme imkanı olmayanlar, imkanları doğrultusunda yapabildiklerini yapmak içinden gelmiyosa (elizabeth diyeibliriz) aşıktır

senin işten de hayır gelmez...
    KAYA28 ve Ahmanamra bunu beğendiler.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Aşık olmak, kişinin hayata karşı genel anlamda doyumsuzluğunu başka bir insan üzerinden giderme çabası olarak görülebilir. Bu maceranın sonu da mutlu bitmez; mutlu olabilmesi için şekil değiştirip karşılıklı sevgi; bireysel yetkinlik; ortak ve dengeli paylaşım gibi değerlerin olması gerekir. Başkası için ölmeyi istemektir mesela aşk; başkası ve kendisi için yaşamayı seçmesi ise daha yetkin bir sevgi türüdür; bunu da yaşayabilmek oldukça zordur. Birey aşık olduğunu da başkası için kendinden vazgeçecek konuma gelmesiyle anlar; kendi hayatını silip atmasıyla anlar. Bir bakıma çekiciliği de var aslında hayatın içini doldurabilmek, hissedebilmek anlamında, ama bu noktadan sıyrılıp kurtulabilmesi gerekir insanın; yoksa yanar biter kül olur, kum taneleri gibi hayat elinden akar gider...
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Forumda konu açıp sorarım

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ondan ayrılınca yani bir daha göremeyeceğini anlayınca, görünmez bir güç gelip boğazını sıkar yutkunamazsın.
    Gözlerin dolar ama sıkarsın kendini ağlamamak için, yatağa girince o gelir aklına.
    Sabah evden çıkarken camdan sana el sallamasını istersin ama boştur cam.
    Dinlediğin bir şarkı onu hatırlatıyorsa sana, dinleyemezsin ağlamamak için, hatta uzunca bir süre müziksiz yaşamak zorunda kalırsın. Çünkü her şarkıda onu anlatan bir şey bulup çıkarırsın.
    Bazen yemek bile hazırlayamazsın onu hatırlatır diye.
    Güneşli bir yaz gününde yolda ilerlerken, dikiz aynana baktığında onu görmek istersin, ama gördüğün tek şey arkadan gelen metal yığınları olur.
    Ondan kalan bir kaç parça somut anın varsa eğer, hep yanında taşırsın. Ancak bir kere bile olsa çantandan çıkarıp bakamazsın o anı(cık)lara.
    Sevişirken, gözlerini kapatıp onu hayal edersin kollarının arasında. Aslında dokunduğun o sıcak pürüzsüz tenin, bir başkasına ait olduğunu bilsen de hayali yeter sana o an.
    Tamam artık unutuyorum, eskisi gibi hatırlamıyorum, geçti bitti sanırım diye düşünerek yatağa girersin.
    Sonra bir bakarsın tekrar berabersiniz. O eski mutluluk, o deli dolu neşe, tekrar sarmış ikinizi. Hemde sımsıkı...
    Sonra sağına dönersin. Gözlerini ovuşturup kendine geldiğin an hala yatakta olduğunu anlarsın. Anlarsın ki; gece yatağa girerken sadece kendini kandırmaya çalışmışsın ama onu bile becerememişsin...
    Ve başa sarar tekrar her şey.
    İzmariti atıp sifonu çektiğinde bile o vardır aklında...

İşte böyle bir şey sanırım aşk.
    Motosikletli Kaplumbağa...

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Ben daha kimseye aşık olmadım yada olamadım, çok sıradan geliyor hiç işim yok bide gidip kızın birine aşık olmak ha
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben anlarım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Aşk mı ?
    Uğruna hayal kurarsın,çabalarsın,hayatını ona göre planlarsın.. Sonra cüzdan kalınlığına satılırsın...
    Boş işler...
    Ya da benim için öyle...
    Ahmanamra ve maxi97 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk bakışta aşık oldun oldun,ikinci bakışta insanların ne mal olduklarını anlarsın
    2. şansı kullancam da bir daha görüşebilsek keşke
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülme yoluna devam et Sana tavsiye; bu konularda duygularınla değil mantığınla hareket et.

Ayrıca kezbanların (Türk kızı) bu hareketlerine alışmalısın
    Abi farkındayım çoğu oynuyor ama ne bilim
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşk yok. Sevgi yok. Bunlar kadınların erkekleri kullanması için kullandığı silahlardir. Gözyaşı ve trip de mermileri...
    Bende onu görene kadar aynı şekilde yaklaşıyordum kızlara
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka biriyle sevişemiyosan aşıksındır...sevişme imkanı olmayanlar, imkanları doğrultusunda yapabildiklerini yapmak içinden gelmiyosa (elizabeth diyeibliriz) aşıktır

senin işten de hayır gelmez...
    sanırım kalbinde başka kırıntılar var mı diye soruyosun abi geldi aldı gitti, gölgesi kaldı kendisinin bakıyorum o var gönlümde ama ne bilim duman gibi sanki kokusunu alıyorum elimle tutamıyorum elini, bazen netleşiyor görüntü bazen bir karanlık.

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşık olmak, kişinin hayata karşı genel anlamda doyumsuzluğunu başka bir insan üzerinden giderme çabası olarak görülebilir. Bu maceranın sonu da mutlu bitmez; mutlu olabilmesi için şekil değiştirip karşılıklı sevgi; bireysel yetkinlik; ortak ve dengeli paylaşım gibi değerlerin olması gerekir. Başkası için ölmeyi istemektir mesela aşk; başkası ve kendisi için yaşamayı seçmesi ise daha yetkin bir sevgi türüdür; bunu da yaşayabilmek oldukça zordur. Birey aşık olduğunu da başkası için kendinden vazgeçecek konuma gelmesiyle anlar; kendi hayatını silip atmasıyla anlar. Bir bakıma çekiciliği de var aslında hayatın içini doldurabilmek, hissedebilmek anlamında, ama bu noktadan sıyrılıp kurtulabilmesi gerekir insanın; yoksa yanar biter kül olur, kum taneleri gibi hayat elinden akar gider...

O günden sonra hayatıma katılan değer onun varlığı değildi
    Aslında katılan şey bir duyguydu o duyguda onun yokluğundan ibaretdi

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ondan ayrılınca yani bir daha göremeyeceğini anlayınca, görünmez bir güç gelip boğazını sıkar yutkunamazsın.
    Gözlerin dolar ama sıkarsın kendini ağlamamak için, yatağa girince o gelir aklına.
    Sabah evden çıkarken camdan sana el sallamasını istersin ama boştur cam.
    Dinlediğin bir şarkı onu hatırlatıyorsa sana, dinleyemezsin ağlamamak için, hatta uzunca bir süre müziksiz yaşamak zorunda kalırsın. Çünkü her şarkıda onu anlatan bir şey bulup çıkarırsın.
    Bazen yemek bile hazırlayamazsın onu hatırlatır diye.
    Güneşli bir yaz gününde yolda ilerlerken, dikiz aynana baktığında onu görmek istersin, ama gördüğün tek şey arkadan gelen metal yığınları olur.
    Ondan kalan bir kaç parça somut anın varsa eğer, hep yanında taşırsın. Ancak bir kere bile olsa çantandan çıkarıp bakamazsın o anı(cık)lara.
    Sevişirken, gözlerini kapatıp onu hayal edersin kollarının arasında. Aslında dokunduğun o sıcak pürüzsüz tenin, bir başkasına ait olduğunu bilsen de hayali yeter sana o an.
    Tamam artık unutuyorum, eskisi gibi hatırlamıyorum, geçti bitti sanırım diye düşünerek yatağa girersin.
    Sonra bir bakarsın tekrar berabersiniz. O eski mutluluk, o deli dolu neşe, tekrar sarmış ikinizi. Hemde sımsıkı...
    Sonra sağına dönersin. Gözlerini ovuşturup kendine geldiğin an hala yatakta olduğunu anlarsın. Anlarsın ki; gece yatağa girerken sadece kendini kandırmaya çalışmışsın ama onu bile becerememişsin...
    Ve başa sarar tekrar her şey.
    İzmariti atıp sifonu çektiğinde bile o vardır aklında...

İşte böyle bir şey sanırım aşk.
    Sanırım üstüne bastın, Benim ki bu kadar şiddetli değil sebebi ise kendimi bazen şizofren zannetmem

Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha kimseye aşık olmadım yada olamadım, çok sıradan geliyor hiç işim yok bide gidip kızın birine aşık olmak ha
    Bende onu görene(hayal edene) kadar maxi gibi düşünüyordum
    Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşk mı ?
    Uğruna hayal kurarsın,çabalarsın,hayatını ona göre planlarsın.. Sonra cüzdan kalınlığına satılırsın...
    Boş işler...
    Ya da benim için öyle...
    Abi doğru kişiyi bulduktan sonra neden olmasın ki
    Ben 21 yaşındayım, Ve ben lise 3 e kadar abartmıyorum 100 ün üzerinde kızla çıktım hepsi çocukluktu eğlenceydi şuydu buydu ama lise sonda dank etti
    Bir şeyler ters gidiyordu böyle olmamalıydı
    ''Yalnızlık Allah'a mahsustur'' o takdirde benimde ölürken elini tutacağım biri olucaktı.
    Bende işte o günden beri onu bekliyorum, ve ben beklerken bir insanı değil meleği diyorum.
    Çünkü insanlarda gördüğüm nankörlüğü bahsettiğiniz kedilerde bile görmedim'

Sadece geldiğinde nasıl hissettiricek bilmiyorum of kafam çok karışık
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Kontrol edilmemesi gereken şeyleri kontrol etmeye çalışıyorsun.Spontane davran ezber boz.Sen bu yöntemleri biliyorsun.Yine aynı yöntemler üzerinden gidiyorsun.Sıradan olduğunun farkındasın bu yöntemlerin, değişik birşey arıyorsun.Yapma.Geç git 21 yaş nedir ki daha.Bu yaşta mı aranır aşk gelecek planlamaları hayaller.Ben 5 yılımı verdim de ne oldu.Devam ediyor olsa böyle konuşmazdım tabi ki.Ama algımı açtığı için üzüntümü şanslıyım diye bastırıyorken ,bastırmaya gerek kalmadan bunu mantıken kabul eder hale geldim.Asıl şansta buydu.
    Hakanİnan bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Mantık, mantık, mantık.. Bu işlerde sarsılmadan yoluna devam etmenin anahtarı bu.

Geldiğinde bir şekil geliyor, sen geldiğini bile hissetmiyorsun.Fakat kontrolü kaybetmemek lazım.

Bu işlere o kadar kafa yorma akışına bırak.Hayat aşktan ibaretmiş gibi davranan salaklar gibi olma sakın, hayattan zevk almaya bak başka bir sürü şeyle.
    ysn17 ve Ahmanamra bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    O vakit '' Live To Ride, Ride To Live ''

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cevap karsisinda saygiyla egiliyorum

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    eğer sevileni düşündüğünde / yanında zamandan ve mekandan sıyrılabiliyorsan olmuştur ...
    can't be worried about that shit. life goes on man.

vicuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    Gitsene olum o kitapçıya koş koş oda oradaysa bu bir aşkk kavuşun birbirinize.. yoksada boşver devam et yada hiç kaptırma kendini mesaja cevap verirse senindir vermesse salla gitsin
    Hakanİnan bunu beğendi.

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    smıf smıff !! ıssız adam kokuyor, kitapçı felan
    ona yemek yap, şarap içir
    o zaman anlarsın aşık olup olmadığını
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Aşk testi yaptır http://www.asktesti.com/
    Cevaba göre davran
    Şaka bi yana doğal davran içinden geldiği gibi büyük ihtimalle ona sahip olmak istikceksin açık ve net ama bunu yaparken kasma kenidini.Faceden mesaj attıysan diğer kutusuna gitmiş olabilir bunuda göremmiş olabilir.Güzin ablanızım ben sizin be
    -unnamed- bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler