Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk bakışta aşık oldun oldun,ikinci bakışta insanların ne mal olduklarını anlarsın
    bence sana ikinci bakış şansı verilmiş)
    bu şansı kullan ses etme )
    hehe katılıyorum. pek doğru :D
    !?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    One week filmin de şöyle bir diyalog vardı. kahramanımız sorar, aşık olduğunu nasıl anlarsın. ve adam cevaplar, eğer bunu soruyorsan aşık değilsindir..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Bence iyi yada kötü cevap gelecektir...Ve yine bence aşk motosiklettir

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    nasip işi çok farklıdır
    karşına çıktığında dünyadaki her şey sanki bu yolda işi kolaylaştırmak için seferber olur
    aşk imiş meşk imiş bunlar fasa fiso işler
    inanmazsan bekle de gör
    dürümdöner bunu beğendi.

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka biriyle sevişemiyosan aşıksındır...sevişme imkanı olmayanlar, imkanları doğrultusunda yapabildiklerini yapmak içinden gelmiyosa (elizabeth diyeibliriz) aşıktır

senin işten de hayır gelmez...
    tanım bence mükemmel ötesi olmuş ....

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aşk yunanlıların seksi bedavaya getirmek için uydurduğu birşeydir dememe rağmen bu görüşü savunmama rağmen cinselliği ikinci plana atabilirse bir insan aşk , tüm hayatını bir kitapta toplamak gibi bir kadının seni anlamasıdır . Senin bir yarın olmasıdır . Bazılarımız (sözüm meclisten dışarı) bir kitabı okuyunca , kitap okumayı sever ve başka kitaplar okur bazılarımızda okuduğu bir kitabı sever ve başka kitap okuyamaz ona bağlı kalır burda karar senindir kardeşim unutmaki herşeyin başı sudur
    Hakanİnan bunu beğendi.
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

ferguson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 xmax
    Alıntı Hakanİnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. şansı kullancam da bir daha görüşebilsek keşke
    adam -sana ikinci şans verilmiş kullan, ses etme- diyor sen bunu tersinden anlayıp bir de bu şansı harcamak için çabalıyorsun =)

şaka bir yana; bana sorarsan git ve her ne yaşayacaksan dibine kadar yaşa. öğrenmenin en kesin yolu tecrübe etmektir. bu durum için belki tek yol budur kim bilir.. =)
    meğerse aşk imiş canın mayası

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstemsiz olarak kapılır insan.Bu gibi durumlarda onunla hiç konuşmaz yüzünü görmezsen bir süre sonra aşk maşk kalmaz içinde keyfine bakarsın.

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun süredir hiçbirşey hissetmiyorum. Üzüntü, Aşk, Acıma duygusu ve benzeri duyguları, sanki bir güç bu duygularımı içimden almış.Sadece mantık var.

He bu durum nasıl derseniz.

Yakınınız vefat eder veya kızın biri boynuz takar geçer tınlamazsın öyle bir durum. Kendini psikolojik açıdan çok güçlü hissedersin.

Hem seven insan zaafı olan insandır. Zaafı olan insanda birşeyleri mutlaka kabeder.

I wan to play a game.

you can be strong or happy.

Make your choose.

aşk vs külliyen yalandır...3 önemli şey vardır...karnını doyurmak...barınmak...sex...gerisi boş laf...aşık oldum diyen aslında seksi bulmuşturda...
    palavra...palavra...palavra...
    özellikle kadınlar aşk vs den hiç anlamaz ve ilgilenmez...romantik görünürler ama kocaman bir yalandır...takii...
    o malum organımızla işleri bitene kadar...yada merakı geçene kadar...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    AŞık olunacak türk kızı bulmak çok çok zor.. Rus, italyan ve yunan iyidir. Eşlerine sağdık aynı zamanda güzeldirler.
    Hakanİnan ve Soykan67 bunu beğendiler.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Senin için özel olan bir konuyu bu forumda açabiliyorsan aşık falan değilsin bence. Ne kadar iyi niyetli olsan da böyle bir konuyu paylaşacağın ortam burası olmamalı. Kendine saygın açısından bakıyorum olaya; çevrende paylaşabileceğin(Abi,çok yakın arkadaş,anne,baba) hiçkimse yoksa en yakında devlet hastanesinde ki Psikolog ile görüş.İnan bana buradan daha sağlıklı olacaktır.

Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin için özel olan bir konuyu bu forumda açabiliyorsan aşık falan değilsin bence. Ne kadar iyi niyetli olsan da böyle bir konuyu paylaşacağın ortam burası olmamalı. Kendine saygın açısından bakıyorum olaya; çevrende paylaşabileceğin(Abi,çok yakın arkadaş,anne,baba) hiçkimse yoksa en yakında devlet hastanesinde ki Psikolog ile görüş.İnan bana buradan daha sağlıklı olacaktır.
    bence olmadı şu yada bu şekilde bir derdi/sıkıntısı var...adamda abilerinden akıl istiyor...her teraneye psikoloğa mı koşalım...
    ''ayakkabılarım yok diye üzülüyordum...takii ayakları olmayan birini görünceye kadar''daha ne dertler bekliyor onu...bunu 2gün sonra sallamaz zaten...

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Alıntı nedenamaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    smıf smıff !! ıssız adam kokuyor, kitapçı felan
    ona yemek yap, şarap içir
    o zaman anlarsın aşık olup olmadığını

Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşk testi yaptır http://www.asktesti.com/
    Cevaba göre davran
    Şaka bi yana doğal davran içinden geldiği gibi büyük ihtimalle ona sahip olmak istikceksin açık ve net ama bunu yaparken kasma kenidini.Faceden mesaj attıysan diğer kutusuna gitmiş olabilir bunuda göremmiş olabilir.Güzin ablanızım ben sizin be
    dur bi bakayım şu teste

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    One week filmin de şöyle bir diyalog vardı. kahramanımız sorar, aşık olduğunu nasıl anlarsın. ve adam cevaplar, eğer bunu soruyorsan aşık değilsindir..
    Diyorsun ama ne bilim tuhaf bir şeyler var

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasip işi çok farklıdır
    karşına çıktığında dünyadaki her şey sanki bu yolda işi kolaylaştırmak için seferber olur
    aşk imiş meşk imiş bunlar fasa fiso işler
    inanmazsan bekle de gör
    Beklemekten başka çarem yok sanırım

Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşk yunanlıların seksi bedavaya getirmek için uydurduğu birşeydir dememe rağmen bu görüşü savunmama rağmen cinselliği ikinci plana atabilirse bir insan aşk , tüm hayatını bir kitapta toplamak gibi bir kadının seni anlamasıdır . Senin bir yarın olmasıdır . Bazılarımız (sözüm meclisten dışarı) bir kitabı okuyunca , kitap okumayı sever ve başka kitaplar okur bazılarımızda okuduğu bir kitabı sever ve başka kitap okuyamaz ona bağlı kalır burda karar senindir kardeşim unutmaki herşeyin başı sudur
    Eyvalalh

Alıntı ferguson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam -sana ikinci şans verilmiş kullan, ses etme- diyor sen bunu tersinden anlayıp bir de bu şansı harcamak için çabalıyorsun =)

şaka bir yana; bana sorarsan git ve her ne yaşayacaksan dibine kadar yaşa. öğrenmenin en kesin yolu tecrübe etmektir. bu durum için belki tek yol budur kim bilir.. =)
    Abi şimdi aklında ne varsa onu düşünürsün, şimdi farkettim ne demek istediğini

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstemsiz olarak kapılır insan.Bu gibi durumlarda onunla hiç konuşmaz yüzünü görmezsen bir süre sonra aşk maşk kalmaz içinde keyfine bakarsın.
    Zaman gösterir diyorsun zamanı bekle ve gör diyorsun beklemek sanırım en olgunca davranış..
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir hiçbirşey hissetmiyorum. Üzüntü, Aşk, Acıma duygusu ve benzeri duyguları, sanki bir güç bu duygularımı içimden almış.Sadece mantık var.

He bu durum nasıl derseniz.

Yakınınız vefat eder veya kızın biri boynuz takar geçer tınlamazsın öyle bir durum. Kendini psikolojik açıdan çok güçlü hissedersin.

Hem seven insan zaafı olan insandır. Zaafı olan insanda birşeyleri mutlaka kabeder.

I wan to play a game.

you can be strong or happy.

Make your choose.
    Bak bu sözüne katılıyorum seven insan zaafı olan insandır
    Ama gel gelelim ki sennde bildiğin gibi gönül söz dinlemiyor dinlemediği gibi konuşmasınıda bilmiyor derdi ne bulamıyorum

Sanırım sonuç olarak bekle ve gör zaman her şeyi gösterir diyorsunuz.
    Haklıda diyorsunuz
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence olmadı şu yada bu şekilde bir derdi/sıkıntısı var...adamda abilerinden akıl istiyor...her teraneye psikoloğa mı koşalım...
    ''ayakkabılarım yok diye üzülüyordum...takii ayakları olmayan birini görünceye kadar''daha ne dertler bekliyor onu...bunu 2gün sonra sallamaz zaten...

Bakış açısı farklılığı. Benim mantığıma göre özel hayatla ilgili başlıklar asla internet üstünden forumlarda,sitelerde paylaşılmaz. Tavsiye niteliğinde yazdım, uyar uymaz o arkadaşa kalmış.
    -unnamed- bunu beğendi.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aşık olduğumu nasıl anlarım?? Hmmm.

Abi acıktığımda anlıyorum ya.. Hani erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer hesabı

Hakanİnan bunu beğendi.

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakış açısı farklılığı. Benim mantığıma göre özel hayatla ilgili başlıklar asla internet üstünden forumlarda,sitelerde paylaşılmaz. Tavsiye niteliğinde yazdım, uyar uymaz o arkadaşa kalmış.
    Teşekkür ederim saygı duyarım
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

Motosikleti
    Naked :)
    Aşık olmak sonucu kötü bittiğinde çok üzülmemek şartıyla güzel birşeydir. Ancak iş bittiğinde psikologluk olacaksanız batsın öyle aşk. Ben 36 senelik yaşantımda şunu öğrendim, kendiniz ve ailenizdir önemli olan. Ha çok değecek bir kıza aşık olursunuz o zaman eyvallah sizden şanslısı yok. Ama o da artık piyango oynamak gibi bişey günümüzde.

Motosikleti
    para biriktirir
    Askında ırzına gectiler,elinde telefon aksama kadar 150 kere mesajlasıp,30 kere telefonla konusursan orda ne ask kalır ne mesk........
    Ask bir elma sekeri,sekerini yersin sapı elinde kalır.ondan sonrada sap elinde ne yapacagını sasırısın........
    MotorKafa bunu beğendi.
    Dilim,sen benim hem servetim, hem felaketimsin.
    Beni abad edende sensin berbat edende....(Mevlana)

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    O sapın yolu bellidir de, el onu oraya sokmak istemez. Ama illaki sokan birisi olur
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler