Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akıllı Cep Telefonu,Ama Hagisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülen bu HTC telefonuda yeni duydum
    Ne kadar geri kalmışım teknolojiyi takip etmekte
    Halbuki bu cep telefonu denen meretlerin ataları yeni çıktığında ne çok takip ederdim.Birkaç ayda bir telefon değiştirirdim.
    Şimdi aval aval bakıyorum meretlere
    htc bu işin en iyisidir(öznel cümle). eğer desire z yi seçerseniz size fiziksel bir klavye sunucak ama karşılığında 800 mhz bir işlemci olucak buda diğer rakiplerden 200 mhz az bir işlemci demek.grafik kartları önerdiğim telelfonlarda aynı andreo 205 kullanıyorlar yani bütün oyunlar rahat oynanabilir.fiyat performans ürünü sorarsanız xperia neo v yi kesinlikle öneririm kamerası falan güzel ama ekran 3.7 inc. ve dar bu yüzden htc desire hd diyorum karar sizin sorunuz olursa cevaplamaya hazırım
    Sür gari

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam htc 3d alırdım. 3 boyutlu video ve fotograf cekebiliyorsunuz. bu özellik ancak ıphone 5s de gelir
    http://www.hepsiburada.com/Liste/htc...egoryId=371946

Motosikleti
    Honda Cbr 600 RR - Piaggio X9 250cc
    Hocam merhabalar, yeni çıkan ve donanımı ve özellikleri ile sizi uzun zaman götürebilecek ve konuda bahsettiğiniz gibi 1000TL civarında bir telefon olarak önerim.Şu anda piyasada oldukça talep edilen Android işletim sistemli Samsung Galaxy S Plus olacak. Detaylı incelemek isterseniz buraya bakmanızı öneriririm.

Android
    www.androidmerkezi.net

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    htc bu işin en iyisidir(öznel cümle). eğer desire z yi seçerseniz size fiziksel bir klavye sunucak ama karşılığında 800 mhz bir işlemci olucak buda diğer rakiplerden 200 mhz az bir işlemci demek.grafik kartları önerdiğim telelfonlarda aynı andreo 205 kullanıyorlar yani bütün oyunlar rahat oynanabilir.fiyat performans ürünü sorarsanız xperia neo v yi kesinlikle öneririm kamerası falan güzel ama ekran 3.7 inc. ve dar bu yüzden htc desire hd diyorum karar sizin sorunuz olursa cevaplamaya hazırım
    Yaptığım kısa bir araştırma neticesi,HTC nin kamera,video oynatma ve şarj ömrü sorunları var gibi görünüyor.Bu konuda sen ne diyorsun?
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

17muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2013
    Bence İphone alın hem uygulama olarak geniş bir yere sahip telefona virüs bulaşma derdi yok

yalnız tek bir kötü durumu var her telefona bluetooth eşleştirmesi yapılamıyor

Motosikleti
    Alıntı Shakedown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhabalar, yeni çıkan ve donanımı ve özellikleri ile sizi uzun zaman götürebilecek ve konuda bahsettiğiniz gibi 1000TL civarında bir telefon olarak önerim.Şu anda piyasada oldukça talep edilen Android işletim sistemli Samsung Galaxy S Plus olacak. Detaylı incelemek isterseniz buraya bakmanızı öneriririm.

Android
    her şeyi güzelde birde flaş ve kamera deklaşörü olsaydı
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Tavsiyem 2. el faturalı garantili ıphone alman. Her şeyiyle diğerlerine örnek telefonur kendisi.

Motosikleti
    Alıntı 17muhammed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence İphone alın hem uygulama olarak geniş bir yere sahip telefona virüs bulaşma derdi yok

yalnız tek bir kötü durumu var her telefona bluetooth eşleştirmesi yapılamıyor
    IPHONE zaten fiyat bakımından bana uymaz.1000 TL.altı bir telefon arıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı musakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyem 2. el faturalı garantili ıphone alman. Her şeyiyle diğerlerine örnek telefonur kendisi.
    Bu güne kadar 2.el hiç bir elektronik ürün almadım.İlgine teşekkürler.

17muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2013
    Sonuçta IPHONE yi 2.el de alsanız sorun yapma olasılığı çok az , ben t20 aldım biraz daha para ekleyip te 2. el iphone almadığıma pişmanım

Motosikleti
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her şeyi güzelde birde flaş ve kamera deklaşörü olsaydı
    O zaman size tavsiyem Samsung i8150 Galaxy W 'dir.

1.4 Ghz işlemci
    3.7'' inç Ekran (480x800) piksel çözünürlük
    Android 2.3 Gingerbread işletim Sistemi
    5.0 Megapixel Kamera Entegre Flash

KDV Dahil : 749,01 TL | Peşin fiyatına 12 x 62,42 TL

İNCELEMEK İSTERSENİZ : TIKLAYINIZ
    www.androidmerkezi.net

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Necati abi
    sağlam oluşu ve uygulama genişliği olarak nokia,
    zarif ve gösterişli olsun diyorsan samsung öneririm, samsung dokunmatik özellik olarak nokia dan daha iyi gibi.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti
    O zaman size tavsiyem Samsung i8150 Galaxy W 'dir.

1.4 Ghz işlemci
    3.7'' inç Ekran (480x800) piksel çözünürlük
    Android 2.3 Gingerbread işletim Sistemi
    5.0 Megapixel Kamera Entegre Flash

KDV Dahil : 749,01 TL | Peşin fiyatına 12 x 62,42 TL

İNCELEMEK İSTERSENİZ : TIKLAYINIZ
    bu telefon gayet mantıklı geldi bana.Favorilerimin içine aldım.teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necati abi
    sağlam oluşu ve uygulama genişliği olarak nokia,
    zarif ve gösterişli olsun diyorsan samsung öneririm, samsung dokunmatik özellik olarak nokia dan daha iyi gibi.
    Valla Nokia tavsiye eden bir sen oldun.herkes dokunmatik ekranda nokia dan kaçın diyor.
    Birde işletim sistemi android olsun diyor herkes.
    konuyu açarken kafamda işletim sistemi yoktu.Şimdi birde işletim sistemi sorunsalı yaşıyorum

Motosikleti
    Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
    www.androidmerkezi.net

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabii ki Wave 3
    Super AMOLED ekranı ve gorilla glass dokunmatik yüzey "kesinlikle çizilmez"
    işletim sistemi BADA2.0
    112ciyiz

Motosikleti
    Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
    Konuyu açarken seçtiğim telefonları şöyle bir inceledimde,üçüde ayrı işletim sistemindeymiş
    Gelen cevaplardan android sistemi seçmem gerektiğini anladım.Ancak bu sistemin avantajı nedir veya ne değildir,bunu anlayamadım?
    Senin imza bölümündeki adresten, bu konuda beni aydınlatabileceğini sanıyorum.Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Elbette yardımcı olabilirim.İmzamdaki sitenin sahibiyim

Android işletim sistemi Google'ın çıkarmış olduğu Linux tabanlı bir açık kaynak kodlu işletim sistemidir.2008 yılında piyasaya sürülen bu işletim sistemli telefonlar 2012 ye geldiğimzde pazar payının %55 ini geçirmiş durumda.Hal böyle olunca BÜYÜK GSM firmaları ( Samsung, Sony, Motorola, LG, Htc ) vs.. telefonlarında bu işletim sistemi kullanmaya başladılar.Android‘in bu güne kadar bilinen 450,000 kadar Android uygulaması mevcuttur ve gün geçtikçe artmaktadır. Android Uygulamalarını indirebilmek için Google PLAY‘i kullanmak gerekir. Google Play kurumsal bir Android uygulama mağazasıdır.Android’in En Belirgin Özellikleri

Android açık kaynak kodlu olmasından dolayı, kullanıcıların da kendilerine özgü Android uygulama yazmasına imkan vermektedir. Android’i Google’nin satın almasından sonra, Android medya da çok popülerliğe kavuşmuş ve bu sayede birçok mobil üreticinin yeni modellerinde yer almaya başlamıştır. Android, Flash, multitouch ve çoklu görev yani multitasking özellikleri ile gelmektedir. Ayrıca Android’in en önemli noktası ise Google Play üzerinden dağıtılan ücretsiz uygulamalardır. Google Play, diğer mobil işletim sistemlerinin marketlerine göre en çok ücretsiz uygulama barındıran bir mağazadır.

-Yukarda bir arkadaş Wave 3 demiş Bada işletim sistemli.Aklınızı karıştırmasın android in yanına bile yaklaşamaz
    www.androidmerkezi.net

Motosikleti
    Elbette yardımcı olabilirim.İmzamdaki sitenin sahibiyim

Android işletim sistemi Google'ın çıkarmış olduğu Linux tabanlı bir açık kaynak kodlu işletim sistemidir.2008 yılında piyasaya sürülen bu işletim sistemli telefonlar 2012 ye geldiğimzde pazar payının %55 ini geçirmiş durumda.Hal böyle olunca BÜYÜK GSM firmaları ( Samsung, Sony, Motorola, LG, Htc ) vs.. telefonlarında bu işletim sistemi kullanmaya başladılar.Android‘in bu güne kadar bilinen 450,000 kadar Android uygulaması mevcuttur ve gün geçtikçe artmaktadır. Android Uygulamalarını indirebilmek için Google PLAY‘i kullanmak gerekir. Google Play kurumsal bir Android uygulama mağazasıdır.Android’in En Belirgin Özellikleri

Android açık kaynak kodlu olmasından dolayı, kullanıcıların da kendilerine özgü Android uygulama yazmasına imkan vermektedir. Android’i Google’nin satın almasından sonra, Android medya da çok popülerliğe kavuşmuş ve bu sayede birçok mobil üreticinin yeni modellerinde yer almaya başlamıştır. Android, Flash, multitouch ve çoklu görev yani multitasking özellikleri ile gelmektedir. Ayrıca Android’in en önemli noktası ise Google Play üzerinden dağıtılan ücretsiz uygulamalardır. Google Play, diğer mobil işletim sistemlerinin marketlerine göre en çok ücretsiz uygulama barındıran bir mağazadır.

-Yukarda bir arkadaş Wave 3 demiş Bada işletim sistemli.Aklınızı karıştırmasın android in yanına bile yaklaşamaz
    Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Siteni sık kullanılanlara ekliyorum.Kafama takılan şeyler olursa tekrar rahatsız ederim.

Motosikleti
    Rahatsız etmek ne demek elbette her zaman beklerim.Forumda olmadığım zamanlar sitedeki iletisim kısımından da bana ulaşabilirsiniz
    www.androidmerkezi.net

Motosikleti
    Rahatsız etmek ne demek elbette her zaman beklerim.Forumda olmadığım zamanlar sitedeki iletisim kısımından da bana ulaşabilirsiniz
    Sitene şöyle bir göz atınca,hemen aklıma bir soru takıldı?
    android in tanıtım kısmında,ileride telefonun sesli komutlarla yönetilebileceğini yazmışsın.Acaba bu yazılımlar çıkana kadar beklemelimiyim diye düşünmeye başladım.Zira gözlük kullanmak zorundayım ve çoğu zaman yanımda olmuyor gözlüğümYada bu günlerde alacağım bir android telefona bu özellik daha sonradan yüklenebilirmi?

Motosikleti
    Artık çoğu telefon bu özellikleri destekliyor o yüzden sıkıntı etmenize gerek yok Önermiş olduğum Samsung i8150 Galaxy W için sıkıntı yok yani. Olmayan telefonlarda ise güncelleme ile bu özelliği daha sonradan eleyebiliyorsunuz.
    www.androidmerkezi.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)