Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sony Kamera Handycam modeli hakkında yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    7 senedir bozuk olan Sony Handycam Hc 37 E model kasede kaydeden kamerayı yaptırmayı bir türlü başaramadım.
    Sorunu kamera ekranı göstermiyordu.Sordum film şeridi yırtılmış felan dediler 100 tl ye yaparız açması 20 tl dediler.
    Eğer sony hakkında bilgili veya çalışmış arkadaşımız yardımcı olabilirse her türlü fotoğrafını vs.atarım
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    dedikleri doğru. dışa açılan ekranınıza bağlantıları sağlayan bir flexi kablo vardır. onda oluşacak yırtılmalardan dolayı ekranınıza bilgi gelmez. o kablo değişmeden de adam olmaz...

ama bu sorun sizin kayıt yapmanıza engel bir durum değil. o ekranı kullanmak zorunda değilsiniz. kamerada başka bir problem yoksa, yan ekranı kapalı tutun. üstteki vizörden kadraj ayarınızı yapın, kayıt için de soldaki açma düğmesinin ordaki kayıt düğmesini kullanın.

bu konudaki en büyük sorununuz, çektiklerinizi oynatmak olacaktır. çünkü, maalesef kamerada player modunun tüm kontrolleri yan ekran üzerinden dokunmatik olarak yapılıyor. o nedenle player yani oynatma (kayıt okuma) fonksiyonlarını kullanamayacaksınız.

bunu da, kamerayı, i-link bağlantısı olan bir laptop'a i-link üzerinden bağlayıp, kameranın yazılımıyla bilgisayardan kontrol ederek ve kayıtları bilgisayara alarak çözebilirsiniz...

ya da 120 liraya kıyıp yaptıracaksınız, başka seçeneğiniz yok...

Motosikleti
    Çok teşekkürler o ufak dürbüne bakmaktan gözlerim ağrıdı. go pro yerine onu yaptırırm daha iyi onun için zaten yaptırmayı düşünüyorum.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam yenisini alırdım epey fiyatları düştü bir bak istersen.

Motosikleti
    2004 te 1200 tl ye almıştık şimdi evet haklısın 300 -400 e kadar var

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 senedir bozuk olan Sony Handycam Hc 37 E model kasede kaydeden kamerayı yaptırmayı bir türlü başaramadım.
    Sorunu kamera ekranı göstermiyordu.Sordum film şeridi yırtılmış felan dediler 100 tl ye yaparız açması 20 tl dediler.
    Eğer sony hakkında bilgili veya çalışmış arkadaşımız yardımcı olabilirse her türlü fotoğrafını vs.atarım
    Bende de HC 32 modeli vardı aynı sorun on da da vardı ben parçayı ebay'dan getirtip kendim değiştirmiştim biraz elin tornavida tutuyorsa kendin yapabilirsin fakat çokta kolay değil onu da söyleyim biraz sabır ve ince işçilik gerektiriyo.

Montaj hakkında döküman:
    http://homepage.ntlworld.com/tom.bul...C_complete.pdf

Parçanın linki(uyan modellerde HC37 yok fakat aynı olması lazım satıcıya sorarsın):
    http://www.ebay.com/itm/LCD-Flex-Cab...item3f0bc554c6

Motosikleti
    Çok çok teşekkürler herşey için ben açarım açmasınada bir vidası düşse çalışmaz.onun dökümandakinin aynısı kamera zaten.4$mış çok iyi..senle kamera dışında ebaydan yardım isteyecem.biraz kafanı şişireceğim k.bakma şimdiden.msnim sercan_yilmaz_2667@hotmail.com

---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:02 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)