Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BİM artık cep telefonunuzda: BİMcell

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @eray_uluyazı
    internet 3g hızında değil, 100mb kotayı geçince 7.2 mbps hız 96 kbps düşüyor.
    internete bağlanıyo muyum 8 TL ye??
    evet.
    o zaman sıkıntı yok benim açımdan.
    3G de her yerde çekmiyo zaten EDGE hızında bağlanıyo o zaman da aynı kapıya çıkıyo yani!
    o zaman 8 TL ye internet candır
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Şu an en iyi tarife aveanın hat taşıma ile gelenlere verdiği 19 liraya 500dkheryne_1000sms_1024 MB internet veriyor.bimcelle 20 liraya sadece 2000 dk konuştluyor. Ayrıca bimcel de 100sms 4 lira 100mb 8, 500mb 9 , 1gb 3g internet 14,5 Liraymış. Ayrıca hat fiyatı diğer hatlardan pahalıymıs (39 lira) . Avea ile yola devam .

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internete bağlanıyo muyum 8 TL ye??
    evet.
    o zaman sıkıntı yok benim açımdan.
    3G de her yerde çekmiyo zaten EDGE hızında bağlanıyo o zaman da aynı kapıya çıkıyo yani!
    o zaman 8 TL ye internet candır
    @eray_uluyazı
    hocam edge hızı 384 kbittir vodafnun verdiği hız 96 kbit . Tabi telefndan girdiğıniz için farkına varılmıyor. Fakat telefnu modem olarak kullanıp, pc üzerndn gırilnce hız çok yavaş oluyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    birleşik islam marketlerı bazı salakların uydurmasidir..açılımı birleşik ıstanbul marketlerıdir..ilk şubeleri ıstanbulda açılmıştır..yeşil sermayelı sanılan şirketin afgan, amerikan ortakları ve kadir topbas ile bir kaç ortağı daha olduğunu biliyor musunuz..?

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bunu sallama haber sandım geçtim dün. Sabah haber sitelerinden birinde görünce ayıktım

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Biri diyo Birleşik islam, biri diyo birleşik istanbul, biri diyo birleşik market...
    Hiç biri değil. Birleşmiş ib*eler Marketi anasını satayım varmı ötesi
    Ben gideyim akşam Birleşmiş ib**lere bir sorayım şu olayı. Taşırım ama numaramı.
    Zaten ne 50 mesajı geçmiyodur aylık kullanımım. Netede girmiyorum telefondan.
    Telefonu "hacı nerdesin?", "yavrum ne zaman geliyon?", "Dışarı çıkalım mı lan ?", "yemek yemediyseniz size geliyom lan, yoksa çiğ köfte söylicem kendime evde takılcam" gibi sabit cümmleler için kullanıyorum genellikle. Ama 10sn de konuşsam, 10dk da konuşsam 50 kuruş ödüyorum.
    Böyle 6 saniyesi bir kuruşsa cillop benim için.
    Bu arada gsm hattı ve marketten ibaret olan bir konuyuda, din ve siyasete bağlamak üzeresiniz tebrik ediyorum. Yakında bir başlık açacam "şanzumanda sorun var" diyecem. Onuda siyasete bağladınızmı gözüm açık gitmem gayrı bu dünyadan
    eray_uluyazı, ZIPPIRMAN ve tutankhamon bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Goygoycu yaptınız beni ya daha ne diyeyim? Yalan haber yaparmışım gibi yorumlar yazılmış, ayıp ettiniz

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an en iyi tarife aveanın hat taşıma ile gelenlere verdiği 19 liraya 500dkheryne_1000sms_1024 MB internet veriyor.bimcelle 20 liraya sadece 2000 dk konuştluyor. Ayrıca bimcel de 100sms 4 lira 100mb 8, 500mb 9 , 1gb 3g internet 14,5 Liraymış. Ayrıca hat fiyatı diğer hatlardan pahalıymıs (39 lira) . Avea ile yola devam .

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

@eray_uluyazı
    hocam edge hızı 384 kbittir vodafnun verdiği hız 96 kbit . Tabi telefndan girdiğıniz için farkına varılmıyor. Fakat telefnu modem olarak kullanıp, pc üzerndn gırilnce hız çok yavaş oluyor

dediğim gibi 8 TL internet candır dışarıda işimi görüyosa benim için sıkıntı yok fazla para vermeye
    içerde de zaten bilgisayardan giriyorum yetiyo bana...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende alaycı konu olarak algıladım ama gerçekmiş az konuşada ideal ama sonrasında şu fiyat olacak derse avea ozaman kötü
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birleşik islam marketlerı bazı salakların uydurmasidir..açılımı birleşik ıstanbul marketlerıdir..ilk şubeleri ıstanbulda açılmıştır..yeşil sermayelı sanılan şirketin afgan, amerikan ortakları ve kadir topbas ile bir kaç ortağı daha olduğunu biliyor musunuz..?
    Ortak olmak zor değil gibi
    İbrahim halit çizmeci'den anladığım kadarıyla para üstü yerine hisse verebiliyorlar
    http://www.bim.com.tr/yatirimci-ilis...ik-yapisi.html
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)