Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2022 Mondial Drift L Kaza yaptım, parçalı kırıklar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çok geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah en kısa sürede eski haline dönersin. Allah yardımcın olsun.

Güncelleme, ayağımda enfeksiyon var cihaz bağladılar pis kanı çekiyorlar.

Hepinize teşekkür ederim, sürecim hala devam ediyor.
    espresso bunu beğendi.

Çok geçmiş olsun morelini yüksek tut linkler kırılmış ayağının durumunu görmedim ama ameliyat sonrası fizyoterapiye ihtiyacın olabilir. Bir Fizyoterapist olarak eğer onerilirse geçiştirme mutlaka azimle egzersizlerini yap.

Evet 3. Ameliyattan sonra fizyoterapi ihtiyacım olacakmış, 2. Ameliyatım haftaya pazartesi günü sağ çıkarsam yazacağım Allah'ın izniyle.

Tek isteğim ayağa kalkıp yürüyebilmek ve acılarımın dinmesi.

Bacağımın son durumu: https://i.hizliresim.com/pl79iu9.jpg
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Çok geçmiş olsun. En kısa sürede ayağa kalkmanızı dilerim.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Geçmiş olsun, acil şifa diliyorum

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Geçmiş olsun, şifalar dilerim.

Durum biraz enfeksiyon olarak kötüye gitti ve ameliyathaneye aldılar, enfeksiyonu temizlediler. Fakat vücudumda hala enfeksiyon var sadece bir süre ilerleyene kadar acı vermeyecek.

Burada tecrübelerimi sizinle paylaşmamın da sebebi belki bir arkadaşımız Allah Korusun kaza geçirir benim gibi durumlar yaşar diyerekten.
    Kural [ Z ] ve espresso bunu beğendiler.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Cok gecmis olsun Allah sizi sevdiklerinize bagıslamıs. Olumlu dusunmeye calısın.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    çok geçmiş olsun. bir arkadaşımın başına geldi. parçalı kırık olarak.
    kola boydan boya platin yaptılar. 1 yılda eski gücüne kavuştu.
    zor ve ağrılı bir süreç olacak. ama eskisi gibi iyileşiyorsun. içini ferah tut.
    arkadaş ayrıca %100 haklı olduğu için ciddi bir tazminat aldı. bu kısmı da ihmal etme.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Çok geçmiş olsun.En kısa sürede eski sağlığına kavuşursun inşallah.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Çok geçmiş olsun.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Ehliyet sınavını geçmiştim direksiyon sınavına 1 hafta kala kaza oldu. Yani ehliyetim yoktu fakat kaza tutanağında %75 ben haklıyım.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Roadly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet sınavını geçmiştim direksiyon sınavına 1 hafta kala kaza oldu. Yani ehliyetim yoktu fakat kaza tutanağında %75 ben haklıyım.
    Bu durumda %100 haksız durumdasınız. Karşı tarafın masraflarını da siz cebinizden karşılayacaksınız, ehliyetiniz olmadığından hiç bir hak iddia edemezsiniz, sigortalar ödeme yapmaz, karşı taraf sizin hakkınızda şikayetçi olsa aracının değer kaybına kadar sizden alır. Ödeyemem derseniz icra çıkar, anne babanızdan alınır, eve icra gelir, anne babanın maaşına icra gelir, hiç biri yoksa borçlanmış olursunuz ve size ait mal varlığınız varsa veya reşit olduğunuzda yararlanacağınız bir miras varsa ona icra ile tedbir konur ve mal size geçtiğinde faizleri + avukat-dava masrafları ile birlikte mal ihaleyle satılıp para tahsil edilir. O da yoksa gün gelip siz çalışmaya başladığınızda ilk maaşınızı dahi icralı olarak alırsınız, faiz ve masrafları ile birlikte artık kaç maaşa denk gelirse söke söke alırlar, ama iş veren bunu hoş karşılamaz ve ilk maaş sonrası büyük ihtimal sizi işten çıkartır. Hatta yaralanmalı kaza olduğu için kendinizi dahi yaralamış olsanız Kamu Davası açılır(bildiğim kadarı ile). Karşı taraf sizi ayrıca mahkemeye vermese ve hatta aracının masraflarını kaskosu karşılasa dahi kasko şirketi tüm ödemeler tamamlandıktan ve faturalar kesildikten sonra sizi mahkemeye vererek ödediği parayı sizden rücu (tahsil) etmek için dava açar, icra durumu yine karşınıza çıkar... Konu bu kadar ve hatta daha da can sıkıcı.

Bu kafa ağrıtıcı durumu mevcut sağlık durumunuzda anlatmak istemezdim ama şimdiden bilmenizde yarar var.

Onun için ehliyetsiz kullanmayın diye bağır bağır yırtınıyoruz ama malesef dinlenmiyor. Tekrardan geçmiş olsun.
    xtrafrozen ve espresso bunu beğendiler.
    ...

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durumda %100 haksız durumdasınız. Karşı tarafın masraflarını da siz cebinizden karşılayacaksınız, ehliyetiniz olmadığından hiç bir hak iddia edemezsiniz, sigortalar ödeme yapmaz, karşı taraf sizin hakkınızda şikayetçi olsa aracının değer kaybına kadar sizden alır. Ödeyemem derseniz icra çıkar, anne babanızdan alınır, eve icra gelir, anne babanın maaşına icra gelir, hiç biri yoksa borçlanmış olursunuz ve size ait mal varlığınız varsa veya reşit olduğunuzda yararlanacağınız bir miras varsa ona icra ile tedbir konur ve mal size geçtiğinde faizleri + avukat-dava masrafları ile birlikte mal ihaleyle satılıp para tahsil edilir. O da yoksa gün gelip siz çalışmaya başladığınızda ilk maaşınızı dahi icralı olarak alırsınız, faiz ve masrafları ile birlikte artık kaç maaşa denk gelirse söke söke alırlar, ama iş veren bunu hoş karşılamaz ve ilk maaş sonrası büyük ihtimal sizi işten çıkartır. Hatta yaralanmalı kaza olduğu için kendinizi dahi yaralamış olsanız Kamu Davası açılır(bildiğim kadarı ile). Karşı taraf sizi ayrıca mahkemeye vermese ve hatta aracının masraflarını kaskosu karşılasa dahi kasko şirketi tüm ödemeler tamamlandıktan ve faturalar kesildikten sonra sizi mahkemeye vererek ödediği parayı sizden rücu (tahsil) etmek için dava açar, icra durumu yine karşınıza çıkar... Konu bu kadar ve hatta daha da can sıkıcı.

Bu kafa ağrıtıcı durumu mevcut sağlık durumunuzda anlatmak istemezdim ama şimdiden bilmenizde yarar var.

Onun için ehliyetsiz kullanmayın diye bağır bağır yırtınıyoruz ama malesef dinlenmiyor. Tekrardan geçmiş olsun.
    Hocam kaza yaptığım kişi benim ehliyet cezama kadar ödedi şikayetçi değil vicdanı da rahat değil sanıyorum ki elinden geleni yapıyor

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hocam kaza yaptığım kişi benim ehliyet cezama kadar ödedi şikayetçi değil vicdanı da rahat değil sanıyorum ki elinden geleni yapıyor
    Çok iyi birine denk gelmişsiniz. Gerçekten iyi bir insanmış, onu kırmayın gücendirmeyin. Umarım çabucak toparlarsınız, moral çok önemli unutmayın
    espresso bunu beğendi.
    ...

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi birine denk gelmişsiniz. Gerçekten iyi bir insanmış, onu kırmayın gücendirmeyin. Umarım çabucak toparlarsınız, moral çok önemli unutmayın
    Tek isteğim ayağa kalkmak maddiyat çözülür ama sağlık zor..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tek isteğim ayağa kalkmak maddiyat çözülür ama sağlık zor..
    Dünyanın en iyi sürücüsü de olsak bu iş her zaman riskli. Geçenlerde siz de hatırlarsınız eski üyelerden, çok tecrübeli bir abiyi motosiklet kazasında kaybettik. Şu an durumunuzun ne kadar can sıkıcı olduğunu tahmin edebiliyorum ama sağ olarak kurtulmanız çok sevindirici bir haber. İnşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Cok gecmis olsun.nisan sonunda duz yolda giderken solumdaki araba birden saga dönüp sol arkadan bana vurdu ve o kazada tarak kemiklerim kırıldı.Ameliyat olduktan sonra difer kiriklardan farkli uzerine basmamam gerekiyordu.Seni cok iyi anlıyorum gunde 3 farkli agri kesici kullaniyordum.Gececek grciyor merak etme biraz sabir kazada karsi taraf suçlu görünüyor.Donus yapaan aracin guvenligi sagladiktan sonra donmesi gerekiyor.Motorun yapilir kask pantalon ceket ne varsa karsinin sigortasi karsilar sen kendini düşün.Bir an once iyilesmeni dilerim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)