Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoru PERT ettiğim kazayı Zafer Akçay abi yorumladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Motorun neresi pert olmuş, anlayan bana da anlatsın. Ufak bir kaza gibi görünüyor.
    Bu arada şehir içinde yavaş gitmek lazım, hele bir de kavşağa yaklaşıyorsanız, ekstra yavaşlamak ve dikkatli olmak lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun neresi pert olmuş, anlayan bana da anlatsın. Ufak bir kaza gibi görünüyor.
    Bu arada şehir içinde yavaş gitmek lazım, hele bir de kavşağa yaklaşıyorsanız, ekstra yavaşlamak ve dikkatli olmak lazım.
    Şöyle açıklayayım diyelim ki aracınızın piyasası 40bin TL kazada aldığınız hasar 40 bin tl nin %40ı yani 16 bin TL yi geçiyorsa aracınız perte ayrılır. Kendi motosikletimden örnek vereyim wr250r
    Allah esirgesin böyle bi kazada gidon-ön amortisörler - gösterge - ön far - kafa grenajı vs gitmiştir muhtemelen. Bu parçaların toplamı 16bin TL den çok çok fazla tutar. Sadece Sol amortisör komple 900 küsür dolar + kargo + vergi.. güncel kurla 9000 TL civarı tutar.

Motosikleti
    mt-07 abs
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı videoya yorum atmıştım sagolsun zafer abi yorum yapmıştı.

arkadaşlarımla sıkıntıdan bunları izlerken "ula bu adam da hep motorcuyu sucluyor" demişti

Burada araç tamamen kusurlu bence ona birşey diyemeyiz. Ancak karşı taraf "ben sığırım bak simdi napıcam" sinyalleri veriyordu.

hızınız kac bilmiyorum ,(hatırlamıyorum) ancak limitler içinde kullanıyorsanız cok rahat durabilriiniz. o an ya hızlı idiniz ya da sıyırır geçerim diye ümit ettiniz.

ne yazık ki kaporta biziz ve bir şekilde bu sığırları öngörüp "ulan kesin bişi yapar" diye sürmek gerekiyor

Cok gecmiş olsun.

Tabiki butun suclu motorcu. Yani oyle davranmaliyiz bence. Adam inince demistir ki "kardes vallaha gormedim"

Ee bunun telafisi var mi? Gormemis adam sen carptin suclu olsan ne olur olmasan ne olur. Gormedin deyince olay bitiyor zaten. Gorseydin deyince de hersey geri sarip yoluna girmiyor. Ne desen bos. Suclu bizmisiz gibi davranip gorsun banane dememek lazim. Goremeyebilir demek lazim. Cunku cogu insan gormuyor cidde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler