Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Taksi İle Kapı Açma Kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

Seninkisi biraz şeye benzemiş, atış poligonunda hedeflerin orada gezinirken sana mermi denk gelmesine. Aralardan, sağdan emniyet şeridinden gitmenin yasak olduğunu biliyorsun. Hadi üste çıkacaksın taksiciye laf et arka koltukta ayna yok sonuçta. Adama hanımının yanında o kadar ayıp etmişsin ki izlerken gerçekten çok üzüldüm. Eğer arabaların sağından geçmeyi göze alıyorsan düşmeyi de göze alacaksın. Lütfen bu video sana bir ders olsun en azından olayları daha iyi analiz edip insanlara sessiz sakin diye eşinin dostunun yanında bu kadar kötü davranmazsın,bi ara hanımının yanında ettiğin küfürü saymıyorum bile. Neyse geçmiş olsun.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 2016
    Seni hala kaşımadılar mı? Kaşımadan akıllanmayacaksın sen sükut ile. Sen kask takma, koruyacağın birşey yok boşa masraf.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Hepimiz zaman zaman ama isteyerek ama istemeyerek hata yapıyoruz.

Önemli olan hata hatada ısrar etmemektir.

Olan olmuş artık.

Nerede hatalı olduğunu düşün bundan sonra aynı hataları yapmamaya çalış.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz zaman zaman ama isteyerek ama istemeyerek hata yapıyoruz.
    Ama bu arkadaş hata yapmıyor, bilakis bilerek ve isteyerek yapıyor.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Sanki konuyu açıp açıklama yazan ve motordan inip tepki veren kişiler aynı değil gibi
    Ben öleyim mi diye bağırması Daha motor yere düşmemiş bu neyin acelesi

Videoda çok fazla faul var. Buradan haklı çıkman mümkün değil.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Yorumları okumadım o yüzden tekrar ediyorsam kusura bakılmasın, videoda bariz görünen şu, taksi sağa yanaşmış belli ki bir durum var, o durumdan biri yolcu indirme ihtimali, yani yolda ilerlerken sürekli yolu okuyun arkadaşlar, acele etmeyin, korna kullanın, gerekirse durun, durmak yüksek ihtimal sizi öldürmez ya da sakat bırakmaz asıl diğer durum sebep olur.

Arkadaş bir hata yaptığını anlamış buradan bir ders çıkartmak önemli, trafik bu aralar her zamankinden pandemi sebebi ile daha kötü, bu yüzden sabırsız oluyoruz, burada bir kornaya basıp bir anlık dursa bu olay olmayacaktı, kalabaıkta araçların yanından arasından geçerken çok dikkatli olalım, line spltting denen bir kural var maksimum 30 km hızla gitmeniz hayati tehlike ve kazalara karşı önlem almanızı sağlıyor, burada arkadaş düşük hızla gitmese neler olurdu düşünemiyorum. Kaçış manevrası denen bir olay var bunu da çalışın. Geçmiş olsun bir daha böyle giderken iki defa düşünün, İstanbul'da her şey olası.
    espresso bunu beğendi.

Artık vurmayın dağılın , oda yaptıgı yanlışdan ders alsın bir daha böyle şeyler yapmasın....

Yuhanna 8 ;

Din bilginleri ve Ferisiler, zina ederken yakalanmış bir kadın getirdiler. Kadını orta yere çıkararak İsa’ya, “Öğretmen, bu kadın tam zina ederken yakalandı” dediler. 5 “Musa, Yasa’da bize böyle kadınların taşlanmasını buyurdu, sen ne dersin?” 6 Bunları İsa’yı denemek amacıyla söylüyorlardı; O’nu suçlayabilmek için bir neden arıyorlardı.
    İsa eğilmiş, parmağıyla toprağa yazı yazıyordu. 7 Durmadan aynı soruyu sormaları üzerine doğruldu ve, “İçinizde kim günahsızsa, ilk taşı o atsın!” dedi.
    8 Sonra yine eğildi, toprağa yazmaya başladı. 9 Bunu işittikleri zaman, başta yaşlılar olmak üzere, birer birer dışarı çıkıp İsa’yı yalnız bıraktılar. Kadın ise orta yerde duruyordu. 10 İsa doğrulup ona, “Kadın, nerede onlar? Hiçbiri seni yargılamadı mı?” diye sordu.
    11 Kadın, “Hiçbiri, Efendim” dedi.
    İsa, “Ben de seni yargılamıyorum” dedi. “Git, artık bundan sonra günah işleme!”

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı infernus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum daha önceki videon ve yorumları buraya bırakıyorum. senden ricam yazılanları bir daha gözden geçirmen.
    ben de ilk başlıktaki yorumumu yineliyorum çünkü buna da geçerli.

[IMG][/IMG]
    zebercet ve infernus bunu beğendiler.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    MT25 2016
    sana sağlam sopa atsalar kulak memesi kıvamına geleceksin de adamına denk gelmiyorsun.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Dostum. Bir çok videona geldim internette. Hepsinde de ne ağzından küfür eksik oluyor ne de bağırıp çağırman. 2 sene önce d100 yolunda 100 km/h ile giderken kadının teki arabasıyla biçti beni. Motorum pert, ben ise hastanelik oldum. Ama hiçbir şekilde saygısızca bir muhabbet dönmedi aramızda. Hatta aylar sonra tren istasyonunda kocasıyla birlikte beni görüp yanıma geldiler hal hatır sormaya. Medeniyet bunu gerektiriyor çünkü. Fazla agresifsin. Yapma. İstanbulun delisi bitmez haberin olsun. İncir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden vakitinden, nakitinden ve sıhhatinden olma...
    espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı insanlar hata yapma konusunda iflah olmuyorlar.

Bir tanıdığım ıssız bir yolda günde sadece bir kere geçen otobüsü bulup kafa kafaya çarpmıştı. Kendisi ve yanındaki ağır yaralanmış, arabası pert olmuştu. İyileşmesi uzun bir zaman almıştı. Sonradan kaza hakkında yaptığımız sohbetlerde kendisinin suçsuz olduğunu 40 km/h ile gittiğini söylüyordu. Kendisini iyi tanıdığımız için gülüyorduk. Olayın aslı, otobüs bu manyağın gelişini görünce fren yapıp durmuş. Otomobili durduramayıp otobüse vurmuş. Sorsan kazada yüzde yüz otobüs suçlu.

Bazıları hiç iflah olmuyor.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Arkadaş burayı sadece izlenme sayısını arttırmak için kullanıyor muhtemelen. Gelen yorumları çok umursamıyor gibi.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş burayı sadece izlenme sayısını arttırmak için kullanıyor muhtemelen. Gelen yorumları çok umursamıyor gibi.
    Reklam yapıyor kısacası. Önceki videoda da dedik aynı hal hareketler devam.

Sağda başka araç yok, en sağdaki aracın sağından geçiyorsun birde boş atar yapıyorsun. Geçmiş olsun.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    reklam bu şekilde yapılıyorsa bende akşama eve giderken böyle sağa sola küfür edeyim paylaşayım. ekmek böyle yapınca çıkıyo demekki

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama bu arkadaş hata yapmıyor,
    Yani yaptığı hata değil diyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilakis bilerek ve isteyerek yapıyor.
    Bilerek ve isteyerek yapılan şeyler doğru mu oluyor?

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani yaptığı hata değil diyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Bilerek ve isteyerek yapılan şeyler doğru mu oluyor?
    Yaptığı şey YANLIŞ, HATA değil. Kazara şeridin orasından gitmek olmaz.

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Aboo, diğer konusuna baktım ve videosunu izledim de...

Dostum Allah akıl, fikir versin. Bir çok şey yazdım sildim de, en doğrusunun konuşmaman olduğunu düşündüm. Bence eğer susarsan problem büyük ölçüde çözülecektir.

Vidyonu tvde gördüm ilk tepkim "kim bu acemi, böyle motosikletmi sürülür" oldu. İstanbuldaki en berbat nadir motosiklet sürücülerinden biri olabilirsin, kendini çok geliştirmen lazım, o taksinin dibinde ne işin var hala çözmüş değilim. İstanbulda motosiklet sürüyorsan otobüs, taksi, dolmuşlar asla sağında durma benden sana tavsiye.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığı şey YANLIŞ, HATA değil. Kazara şeridin orasından gitmek olmaz.
    Birde Türk dil kurumu yanlış, hata konusunda ne diyor müsaadeniz ile bir de ona bakalım.

TDK'nın güncel yazım kılavuzunda sık sık aranan bu kelimelerden biri de 'yanlış'tır. YANLIŞ NE DEMEK: 1- Bir kurala, bir ilkeye, bir gerçeğe uymama durumu, yanılgı, hata.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)