Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Avcılardaki Motor Kazasını Görenler Lütfen Yardımcı Olsunlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

09.10.2018 salı günü sabah 10 sularında pelikan alışveriş merkezinin karşısında bulunan ak bank şubesinin önünde e5 üzerinde avcılardan mecidiyeköy istikametine motoru ile seyahat eden ağabeyim, cenazesine katılan insanlardan edindiğim bilgiye göre gri bir renault doblo marka aracın, abimin kullandığı motoru yandan sıkıştırması sonucu abimin kaza yapmasına sebebiyet vererek, hayatını kaybetmesine neden olmuştur...

Cenaze ve defin süreci tamamlandığı için bugün vakit bularak olay yerine gidip oradaki işletme ve bankalara olay günü yaşananları sordum... Edindiğim bilgiye göre de olay yerindeki vatandaşlar doblo marka aracın yan tarafında kaza esnasında oluşan çizikleri ve olayı görerek kaçması engellenmiş ve polise teslim edilmiştir. Polis adamı alıp karakola götürmüştür. Bana bu bilgiyi veren beyfendi savcılığa tanıklık yapacağını da söyledi.

Emniyete gittiğim zaman oradaki yetkililer bana mobese kameralarının kaza anında hareketli olduğu için başka bir yeri çektiğini söylediler.

Yaklaşık birkaç saat önce de abimin katilinin serbest bırakıldığını savcılıktan tesadüfen öğrendim... Bu şahıs yarın öbürgün sizin veya bir yakınınızın belkide bir dostunuzun da ölümüne sebep olabilir...

Çok fazla görüntüye delile ihtiyacım var arkadaşlar... Olayın peşini bırakmayacağım. Bu olayı gören, fotoğraflayan arkadaşlarımızın varsa ellerinde görüntüleri insalık namına O53O O16 O6 8O telefonuma whatsapp dan gönderebilirler mi?

Lütfen yardımcı olun, ulaşabildiğiniz herkese ulaştırın. Kaza yerinde çok fazla kalabalık olduğunu söylediler mutlaka birileri görmüş veya görüntülemiş olabilir.

Çok teşekkür ederim.

Ersan...
    O53O O16 O6 8O

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Burada yazmışlar şimdi gördüm...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...kaybettik.html

Lütfen güncel tutun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabırlar diliyorum. yakın işyerlerinde görüntü yok mu?

yakin is yerlerinin hepsi banka ve malesef cok cabalamamiza ragmen tarafimiza hicbirinden goruntu alamadik... hepsi kameramiz sadece isletmemizin onunu goruyor diyorlar.. hala kazanin nasil gerceklestigini bilmiyoruz... sadece soylenenler var...

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Kaskında kamera olurdu. Kazada takılı mıydı acaba?
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    R25
    Karakola gidin kaza saat aralığını bildirin atıyorum 23:00 ile 23:15 arasının görüntülerini alabileceğiniz kağıt verirler. O kağıt ile istediğiniz yerden görüntüleri alabilirsiniz kem küm edenler olursa polisi çağırın gelip müdahale ederler.
    müsaitnick bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Bu görüntü alma olayı çok sıkıntı ben kaza yaptığımda savcılık talimatıyla gittim 5 senedir gördüğüm kameraya adam çalışmıyor dedi üstelik tramvay işletmesinin kamunun kamerasaydı, işin çok zor Allah yardım etsin bankalara hiç gitme sana görüntü filan vermezler bunu polis yapar ancak,metrobüs durağında filan gören kamerada olabilir sen tespit edip bildir karakola

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Arkadaşım olay günü olaydan sonra oradan geçtim :/ şu an büyük bir üzüntü içindeyim. Bende hastaneye yetişmeye çalışıyordum. Sanıyorum abinizin motoru siyah cbr 250 ve kaskı nolandı. Allah rahmet eylesin :( Keşke elimde işe yarar birşeyler olsaydı, herzaman olan kameram o gün yanımda değildi. Motosikletin başında 4 5 motorcu vardı umarım yazılanı görürler ve bişekilde dönüş yapılır. Bu yazıyı facebook ve sosyal medyada paylaşın mutlaka. :(:(

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok üzücü bir durum, hele ki kazaya neden olma ihtimali olan kişinin hemen dışarı bırakılması.

Sistemde büyük sıkıntılar var.

Kardeşim başın sağolsun tekrardan, tüm ailene sabır dilerim.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Öncelikle başınız sağ olsun Allah sabırlar versin. Ne enteresan bir ülkede yaşıyoruz. Bu mobese kameraları ne için var? Sürücülere telefonla konuştu diye ceza kesiyorsun bu kameralardan. Bunları yakalayabiliyorsun da böyle bir kazayı nasıl görmüyor bu kameralar? Bahsettiğiniz istikamette doblonun geleceği 3-4 tane yer var. O güzergahtaki tüm kameraları kontrol ettirin bence. Beylikdüzü tarafından E5 veya Yakuplu-ambarlı yolundan oraya gelmiş olabilir doblo. Bir de Renault doblo demişsiniz, Fiat doblo mu yoksa renault kangoo mu?

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı YZFR25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle başınız sağ olsun Allah sabırlar versin. Ne enteresan bir ülkede yaşıyoruz. Bu mobese kameraları ne için var? Sürücülere telefonla konuştu diye ceza kesiyorsun bu kameralardan. Bunları yakalayabiliyorsun da böyle bir kazayı nasıl görmüyor bu kameralar? Bahsettiğiniz istikamette doblonun geleceği 3-4 tane yer var. O güzergahtaki tüm kameraları kontrol ettirin bence. Beylikdüzü tarafından E5 veya Yakuplu-ambarlı yolundan oraya gelmiş olabilir doblo. Bir de Renault doblo demişsiniz, Fiat doblo mu yoksa renault kangoo mu?
    Devir öyle bir devir olduki polise ve devlete ihtiyacın olduğunda dayın amcan baban yoksa ve onlar gibi düşünmüyorsan herşey yokuşa sürülüyor. 2016 yılında tem otobanda otomobildeyken bana arkadan çarpıp kaçan koca tır şöförünün soruşturması hala devam ediyor. Olay yerini gören 2 mobeseden 5 dakikalık görüntü için 2 avukat kendini parçaladı.. sosyal medyada bu olay mutlaka paylaşılmalı gören buraya link bıraksın.
    YZFR25 bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yazıyı face deki motosiklet sayfalarına da yaz

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun. Umarım görüntüleri bulabilirsiniz.
    Bağımsızlık benim karakterimdir.

ATATÜRK

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiyede rustada olduğu gibi araç içi kamera zorunluluğu getirilmeli çok fazla insan delil yetersizliğinden aptal sürücülerden kim vurdusuna gidiyor devlet bile yolu çeken kamerasından görüntüyü paylaşmaya yanaşmıyor

acaba bunun içinde bimere toplu bir yazı mı yazsak?

[/COLOR]
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede rustada olduğu gibi araç içi kamera zorunluluğu getirilmeli çok fazla insan delil yetersizliğinden aptal sürücülerden kim vurdusuna gidiyor devlet bile yolu çeken kamerasından görüntüyü paylaşmaya yanaşmıyor

acaba bunun içinde bimere toplu bir yazı mı yazsak?
    Eylem yapılmalı. Kaza yerine pazar günü gidip 30 dakka yol kapatılabilir. Bu sayede kenan efendiye ulaşılabilir. Görelim motorculuk kardeşliğini
    YZFR25 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Tekrardan mekanı cennet olsun. Nur içinde yatsın. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Böyle bir durumda savcılık trafik motoruda kangooyuda otoparka çektirir. Ölümlü kaza var ve delil die araçlar trafikten men edilip otoparkta kalması gerekiyor. Kullanan sürücü belli ise araçta otoparkta bilirkişi tarafından incelenir ise zaten ispatlanacak bir olaydır.

Sakin bir kafa ile, kendin sakin olamıyorsan seni dizginleyecek bir ile salıveren savcılığa gidip durumu izah edin. Yardımcı olmalarını isteyin. Zaten kim olduğu belli olduğu için gerekirse yurtdışı çıkışını engelletip, savcıyıda ikna ederseniz tekrardan yakalanmasını ve tutuklanmasını isteyin. Bu anlatım kasten adam öldürmedir ve cezası büyüktür.

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devir öyle bir devir olduki polise ve devlete ihtiyacın olduğunda dayın amcan baban yoksa ve onlar gibi düşünmüyorsan herşey yokuşa sürülüyor. 2016 yılında tem otobanda otomobildeyken bana arkadan çarpıp kaçan koca tır şöförünün soruşturması hala devam ediyor. Olay yerini gören 2 mobeseden 5 dakikalık görüntü için 2 avukat kendini parçaladı.. sosyal medyada bu olay mutlaka paylaşılmalı gören buraya link bıraksın.
    İşte benim de anlamadığım nokta. Mobese kameraları sözde güvenlik için var. En azından biz öyle zannediyoruz. Canın sıkıldı da gittin görüntü istemedin. Yaşanan bir olay var birisinin canına kast eden bir yavşak elini kolunu sallayarak olay yerinden uzaklaşıyor. Devletin yetkililerinin bunu sen istemeden sana vermesi ve olayın peşine düşmesi gerekirken iki avukat ile zar zor görüntü alıyorsun. Ne acayip memleket gerçekten. Ben 30 yaşındayım ve bu ülkede bir şeylerin değiştiğini göremeden öleceğim muhtemelen. En çok buna üzülüyorum.

Bugun kamera kayitlarindan bir tanesi ortaya cikti. Ve o doblo aracin onu yandan sikistirarak kasten olumune sebebiyet verdiginin gercek kaza ani goruntulerini saniye saniye karakolda izledim... Goruntulerin bir kopyasinin tarafima verilmesini istedim.. Ancak vermediler...

Abimin katilinin kim oldugunu biliyorum artik...

Gelismeleri buradan yazacagim...
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Yemin ediyorumki kelimeler kifayetsiz kalıyor. Bir insanın hayatını böyle nasıl hiçe sayıp, bu olay gerçekleşiyor. Yaranı deşmemek içinde birşeyler söyleyemiyorum. Metin ol, dik dur diyebilirim sadece ki zaten öylesin. Allah yar ve yardımcın olsun...

Sabırlar diliyorum..
    Böyle durumlarda söylenecek söz de yok, yaşananlar çok zor ama...
    öfkeyle kalkışmayın hiç birşeye.
    Adalet illaki tecelli edecektir. Ya burada ya da ötesinde..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ersan1001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun kamera kayitlarindan bir tanesi ortaya cikti. Ve o doblo aracin onu yandan sikistirarak kasten olumune sebebiyet verdiginin gercek kaza ani goruntulerini saniye saniye karakolda izledim... Goruntulerin bir kopyasinin tarafima verilmesini istedim.. Ancak vermediler...

Abimin katilinin kim oldugunu biliyorum artik...

Gelismeleri buradan yazacagim...
    kardeş, bir anlık sinirle hareket etme. hukuk çerçevesinde cezasını almasını temenni ediyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)