Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sol şeritte ki taksinin kapısına çarptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin şeridinden gittiği , taksi yolcusunun da sağ kapıyı açtığı varsayımı üzerinden gitmişler demekki. Bu durumda suçsuz oluyor. İfade tutanağında "aradan gidiyordum" diye birşey yazmadığı sürece bence suçlu olmaz.
    fotonun devrildiği yer direk aradan gittiğini gösteriyor, taksicinin ifadesinde aradan gittiği yazıyordur kesin, bu durumda bir anlam ifade etmiyor mu ki

Açıkçası hep haksızlıga ugrarken ilk defa karşı tarafın haksızlıga ugramasına sevindim ancak garibime gitti.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben 0,00 olarak kusursuzum. Taksici %100 kusurlu çıktı arkadaslar
    Hayırlısı olsun kardeşim. İnşallah olayın sonunda kimse mağdur olmadan biter ve müdahil olan herkes payına güzel bir ders çıkarır.
    Alper600RR bunu beğendi.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar biz tutanagada herseyi ile belirttik neyse onu yazdik. Bugun mesaj geldi plakami tc mi girip kontrol ettim taksici %100 kusurlu gözüküyordu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    en sol şeritte kapı açan araç nasıl haklı olcak, suç ona verilince nasıl haksızlığa uğramış olacak? Bence bu şekilde düşünen arkadaşlar trafiğe çıkmasın.
    Fotodan motosikletin aralardan geçtiğini mi anlarsınız yoksa şeridinde giderken kapı açılıp çarpması sonucunda öndeki aracın sol arka tarafına vurmasını mı? o an aradan geçiyor olsa kapılardan birine vururdu.
    Alper600RR bunu beğendi.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar merhaba uzun bir aradan sonra aklıma geldi bilgilendirme yapmak için buradayım. size başımdan geçeni özet geçiyorum
    ilk başta taksici %100 kusurlu bulunmuştu.
    daha sonra 3. hasarlı araç sahibi hasar dosyayı açtırıyor ve onun ekspertizi beni ksurulu buluyor.
    Kusur oranlarında tutarsızlık olduğu için dosya komisyona taşınıyor. ve komisyon beni %100 ksurulu buluyor. itiraz edemiyorum zaten itirazda dosya komisyona gidiyor. bende itiraz falan uğraşmak istemedim canımın sıkıntısı ile motoru aldım bi süre böyle kullandım. kredimin bitmesini bekliyorum eski görüntüsüne kavuşturmak için ama maşallah yamahadan pahalı bu rs in parçaları...
    Neyse demem o ki arkadaşlar aralardan geçerken taksi sol şeritte kapı açsa bile biz suçlu oluyoruz. halbuki ben olmasam orada o kapı benim arkamdaki araca çarpacaktı. o zaman kusuru çarpan araçta bulacaklarmıydı herkese iyi günler dilerim.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Alper600RR
    Şanssız bir olay yaşamışsınız. 3 kuruşluk hasar için ekspertiz raporunuz bozulmuş.Kazasız belasız sürüşler...
    Alper600RR bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Coq size önceki sayfada emsal bir mshkeme kararı örnek vermişti.
    Onu araştırıp itiraz edin.
    Ne demek itiraz edilmiyor!
    Tüketici mahkemesine gidin
    Alper600RR bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba uzun bir aradan sonra aklıma geldi bilgilendirme yapmak için buradayım. size başımdan geçeni özet geçiyorum
    ilk başta taksici %100 kusurlu bulunmuştu.
    daha sonra 3. hasarlı araç sahibi hasar dosyayı açtırıyor ve onun ekspertizi beni ksurulu buluyor.
    Kusur oranlarında tutarsızlık olduğu için dosya komisyona taşınıyor. ve komisyon beni %100 ksurulu buluyor. itiraz edemiyorum zaten itirazda dosya komisyona gidiyor. bende itiraz falan uğraşmak istemedim canımın sıkıntısı ile motoru aldım bi süre böyle kullandım. kredimin bitmesini bekliyorum eski görüntüsüne kavuşturmak için ama maşallah yamahadan pahalı bu rs in parçaları...
    Neyse demem o ki arkadaşlar aralardan geçerken taksi sol şeritte kapı açsa bile biz suçlu oluyoruz. halbuki ben olmasam orada o kapı benim arkamdaki araca çarpacaktı. o zaman kusuru çarpan araçta bulacaklarmıydı herkese iyi günler dilerim.

araya birilerini sokmuş bence.

Sacmalıga bak, herif kontrolsüz kapı acıyor biz suclu oluyoruz.
    Alper600RR bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)