Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kamyonet Üstüme Kırdı (Küçükçekmece)

Motovento
    REKLAM ALANI
    uğuR25can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Arkadaşlar Hayırlı Geceler,

Bugün 18.15 sularında iş çıkışı yaklaşık 1 senedir kullandığım güzergah olan Küçükçekmece meydana gelmeden BLUE LAKE sitesi önünde kamyonet üzerime kırdı.

Öncesinde çok geçmeye çalıştım alan olmasına rağmen bana yol vermedi ve en sonunda dakikalardır arkasında korna çalmama geçmeye çalışmama rağmen(varlığımdan haberdar) sağından geçmeye çalıştığım zaman üstüme kırıp sol aynamı kırarak ve sol kolumu çizerek üstüme çıktı devrilmedim zor durdum arkasından korna çalmama ve çevredekilerin dur demesine rağmen art niyetli olduğu buradan belli bastı gitti.

Normalde Küçükçekmece meydanda trafik sıkışıyor peşinden gitsem yakalardım fakat kolumu kanlar içinde görünce ve olayın şokuyla aynam parçalanınca motosiklet hasar aldı diye düşündüm ve site güvenliği gel kardeşim bizim burada kameralardan buluruz deyince yanlarına gittim. Sağolsunlar ilk müdahaleyi site güvenliği yaptı kolumu sardılar çok ilgilendiler gerekli kamera görüntülerini izlettiler ki net görüldüğü üzere üzerime kırıp gittiği gözükmekte.

Benimde oturduğum semte acil olarak gitmem lazım olduğu için o an polis çağırmak aklıma gelmedi ve müdahale sonrası direk tek ayna ve bandajlı kolum ile oturduğum yere ardından da hastaneye gittim.Çok şükür kolumda ufak tefek çizikler haricinde büyük bir şey olmadığı tespit edildi.Hastane kaydımı trafik kazası olarak açtırdım rapor aldım.

Şimdi elimde plaka bilgisi ve görüntüler mevcut olayın olduğu bölgedeki karakola müracaat etmem gerektiği söylendi.

Böyle bir olayı ilk kez yaşadığım için ne yapacağımı tam olarak bilemiyorum yarın karakola gidip şikayette bulunsam bir sonuç alabilir miyim ?

Çok şükür bende sol kolumda çizikler ve motosikletim de sol aynamın kırılması haricinde bir şey yok.

Videoyu nasıl yükleyebilirim en azından daha çok fikir edinmeniz ve yorum yapmanız açısından daha iyi olur.

Herkese kazasız sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Youtube a yükleyebilirsin videoyu.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Merhabalar,,

Youtube üyeliğim ve kanalım yok ama videoyu yüklemek için başka seçeneğim yok o zaman

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Ugurcan gecmis olsun öncelikle kamyonet otobüs tırdan uzak durabildigin kadar uzak dur kapışma en ufak sinirde hatada tekerler yan yatar buda telafisi olmayan sonlara yol acar kask kameran varsa sonuc alirsin yoksa biraz zor boşa vakit kaybı derler.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugurcan gecmis olsun öncelikle kamyonet otobüs tırdan uzak durabildigin kadar uzak dur kapışma en ufak sinirde hatada tekerler yan yatar buda telafisi olmayan sonlara yol acar kask kameran varsa sonuc alirsin yoksa biraz zor boşa vakit kaybı derler.
    Teşekkür ederim geçmiş olsun dileğiniz için.

Aynen her zaman büyük araçları hemen geçmek için çaba gösteririm arkasında gitmekten çekinirim trafiğin akışını göremiyoruz malum takip mesafesi bıraksak bu sefer araya araç giriyor yada arkana yapışıyorlar o yüzden bende sağ sol farketmiyor bir an önce geçmeye çaba gösteriyorum.

Bu sefer kamyonet şoförünün egosu ile maruz kaldım nasıl bir kafa yapısındaysa geçmeme bir türlü izin vermedi ve sonuç malum.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Cok gecmis olsun.Görüntüler ve hastahane raporu ile mıntıka polis merkezine gidip davacı şikayetçi olacaksın ,onlar ruhsat sahibinden sürücüye ulaşacaklar ifadesini alacaklar savcılık talimatına göre mahkeme açılır sende avukatin birine vekalet ver karşı taraf uğraşsın dursun.

Bir video yüklemek için illaki biryere hesap açmak zorundasın. Dailymotion diyelim ozaman

Timonna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Geçmiş Olsun, Kamyonetler, Servisler ve hafif ticari araçlar... Günün yarısından fazlasını direksiyon başında geçiren bu şahısların motosikletlerle ciddi sorunları olduğu kesinleşmiş durumda. Tabi bir de "Kadın" sürücüleri ekleyeceğim ama sakın cinsiyet ayrımı olarak düşünmeyin

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı uğuR25can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,,

Youtube üyeliğim ve kanalım yok ama videoyu yüklemek için başka seçeneğim yok o zaman
    Cep telefonunuz varsa ve Android ise zaten Google üyesisiniz, o hesapla Youtube aboneliği kolay, yüklemek de kolay.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dert ettiği şey 20 saniye süren abonelik.

hocam polis vs. ugrasma sen bence.

gecmiş olsun.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Küçükçekmece meydanda karakol var. Oraya gidip şikayetçi olacaksın görüntüler ile. Adamı bulup ifadeye çağıracaklar. Adam büyük ihtimalle görmedim-duymadım, ben değil arkadaşım kullanıyordu tarzı şeyler söyleyecek, karşına gelince ah vah kardeşim çok özür dilerim diyecek belki. Sen şikayetinde ısrarcı ol.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Arkadaşlar Merhaba,

Geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese teşekkür ederim.

Bugün olayın olduğu mıntıkaya bağlı polis karakoluna şikayete gittim sağolsun memur arkadaşlar baya ilgilendi elimdeki plaka bilgisini sorguladık ona benzer bütün plakaları denedik bir türlü araç tutmadı kamera kayıtlarını tekrar izledik yakınlaşınca plaka dağıldığı için net bilgi elde edip teyit edemedik.

Yol üzerinde bulunan caddeye doğru güvenlik kamerası bakan çoğu dükkana gittim herkes görüntüleri benimle paylaştı ya aracın yarısı çıkmış ya da plaka okunmuyor şekilde gözüküyordu.

Bende bütün günün yorgunluğu ile lanet ettim her gün geçtiğim güzergah eğer o bölgenin aracı ise her türlü karşıma çıkar zamana bırakmaktan başka çarem kalmadı.

Görüntüyü sizler ile paylaşacağım en azından motosiklete yeni başlayan veya başlayacak olan kardeşlerimiz izleyip tecrübe ederler.

Sol aynamı da 0 olarak değiştirdim içim en azından öyle rahatladı giden para pul önemli değil önemli olan can sağlığı böyle bir tecrübe edinmiş oldum.

Hepinize kazasız iyi sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)