Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sarıyer 'de kavşakta motorsiklete çarpan araç

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikisi de yol ağzına geldi mi yavaşlamıyor. Kendilerinden o kadar eminler ki; yavaşlamadan geçiyorlar...Kardeşim burası Türkiye...sağ şeritte araç kullanan adam sol şerite geçmeden,sinyal vermeden sol taraftaki sokağa bodoslama dalıyor. Arkadan geleni düşünmüyor...öyle bir ülkede yaşıyoruz. Maksimum dikkat lazım, aceleci olmayın, yolu okuyun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    sokaklarda köşelere park eden hacimce büyük araçlar,bu ve bunun gibi kazaların oluşmasındaki en büyük etkenlerden birisi.bu şekilde park yapan araç sahipleri en az kazadaki suçlu taraf kadar suçlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu köşeye parkeden araçlar özellikle şehrin dar sokaklı yerlerinde ekstra problem, dönemiyorsunuz arabayla. Aslında her köşe başında parkı engelleyecek sabit beton veya demir engeller konulmalı böyle yerlerde...
    katılıyorum ve artırıyorum,köşe başlarına mayın koyalım hatta daha sağlıklı olur,kimse park etmez.
    eğitim olmadan koyulacak kuralların uzun süreli olabileceğine inanmıyorum.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Aynı pozisyonda ben arabayla kaza yaptım, gene köşede Doblo vardı, kavşağı geçtim, sağdan gelen araba bagajıma vurup beni ters döndürdü. Tutanak, mutanak uğraşırken bir de baktık Doblo toz olmuş, fotoğrafını çekemeden kaçtı p.k. !

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)