Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAZA SONRASI SİGORTA PARA ÖDEMESİ YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

merhabalar arkadaşlar.
    istanbuldan aranıza katıldım.
    4 eylülde servise motosikletimi verdim karşı taraf %100 kusurlu çıktı 11 eylülde..
    Sigorta özel servisi aramış 4000 tl tamir ücreti demiş neyse usta bana söyledi.
    Dedim 4 bin liraya çıkarabiliyorsan çıkar motoru çıkmıyorsa ben alıyım parçaları ikinci el takalım dedim...
    fatura kestirmen lazım dedi o zaman dedim 4 bin lira nasıl göstereceksin hasarı diye sordum.
    şimdi ordan burdan kısarak 4 bin liraya yapıcam dedi benim anlamadığım bu adam nerden kazanacak parça fiyatları belli zaten işçilikle 4 ü geçiyor bilginiz varsa ne yapmam gerek sigorta motorun yapılmış halini görmeden para yatırmıyormuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Ben anlamadım. Parça + işçilik 4.000TL mi ? Yoksa sadece işçillik veya parçalar mı 4.000TL.

Sigorta anlaşması olmayan servislerde önce cepten parayı ödemek durumundasın. Sonrasında işlemler bitince fatura ve motorun fotoğraflarıyla paranı alabilirsin.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    motoru yaptır parayı öde ondan sonra şirket sana parayı öder

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster Forty Eight
    Geçmiş olsun, karşı taraf %100 kusurlu olduğunda maalesef ki motosikletinizde karşı tarafın kusuru nedeniyle hasar kaydı oluştu ve satarken de bu sebeple ufak da olsa bir zararınız olacak. Ancak motosikletlerde de otomobillerde olduğu gibi ARAÇ DEĞER KAYBI bedelini alabilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi için bakınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)